Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Кои витамини са подходящи по време на бременност?
Кога е най-добре да се приемат витамини по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Кои витамини са подходящи по време на бременност?
-
Кога е най-добре да се приемат витамини по време на бременност?
-
Какво е мнението за консумацията на алкохол по време на бременност?
-
Какви са полезните храни и добавки по време на бременност?
благодаря момичета, супер сайтове сте дали ще ми бъдат от полза
Вчера измерих нашата микровълнова и видях,че е дълбока около 26-27 см. (води се 20 литра),но забелязах,че на стерилиатора на Авент,който бях харесала пише,че е с диаметър 28 см,т.е. най-вероятно няма да стане... Дайте съвет за стерилизатор с по-малък диаметър,че не на всички има написан размера в интернет... 
. Много е сладичко и съм много развълнувана. Нямам търпение да го сглобим
Дървеното, поне според мен, излъчва повече уют

) ме е страх от секцио, на второ място от отношение на персонала. Това сигурно е така, защото не съм преживявала подобно нещо досега. Дано да няма усложнения и успея да родя нормално. Засега всичко е ОК.
направо ми се взе акъла. Възстанових се доста бързо без никакви проблеми. Сега след като знам какво е ме е страх повече, но още повече се страхувам от секциото. Аз не съм оперирана никога от нищо и самата мисъл да ме срежат ме плаши повече от нормалното раждане. Но каквото и да е раждането важен е резултата, важното е накрая мама и бебе да добре.
Днес забелязах първата си стрия на корема-за какво се мажа толкова от 3-ти месец,като то май смисъл няма да има!!!
Иначе аз все още нищичко не съм купила-за бебка имаме само нещата,които свекърва ми е изплела и много ви се радвам на покупките!
А за самата Коледа сме канени в свекърва ми на обяд,тъй че тя ще ме отмени!