Мартенския татко много е щастлив, усеща вече малкия сладкиш!

  • 30 484
  • 711
# 525
jimka, копираш линка, който трябва да изглежда като нещо такова: (url=http://.................. /url). След това отиваш в профила си (от ника ти горе вдясно), цъкаш на профил и най-отдолу в подпис пействаш линка и запазваш промените.

хихи menyanthe благодаря!
Виж целия пост
# 526
mylili, armira, pocahontas80   bouquet  Hug благодаря момичета, супер сайтове сте дали ще ми бъдат от полза  Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Здравейте мами!  Grinning Вчера измерих нашата микровълнова и видях,че е дълбока около 26-27 см. (води се 20 литра),но забелязах,че на стерилиатора на Авент,който бях харесала пише,че е с диаметър 28 см,т.е. най-вероятно няма да стане... Дайте съвет за стерилизатор с по-малък диаметър,че не на всички има написан размера в интернет...  newsm78

С каката ползвах на Канпол, че то и без това стерилизатора си е една обикновена кутия. Тук пише, че е 25,5см.
http://www.minimod.bg/363/canpol-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8% … D1%87%D0%BA%D0%B0
Виж целия пост
# 528
mylili,благодаря!  Hug
Току що си получих и новата кана Брита-ама наистина има огромна разлика във вкуса на водата след като е филтрирана,много съм доволна-не очаквах!  Crazy
Виж целия пост
# 529
Момичета, да се похваля: вчера взехме легълце и матрак за нашия малък юнак newsm07. Много е сладичко и съм много развълнувана. Нямам търпение да го сглобим newsm44
Виж целия пост
# 530
Честито Teya*, какво е легълцето, което сте избрали?
Виж целия пост
# 531
Честито Teya*, какво е легълцето, което сте избрали?
Ами спряхме се на дървена кошарка, която може да става на 2 нива. По едно време се чудех дали да не си купим от сгъваемите, но ми се стори, че ще се чувствам все едно сме на къмпинг. Представих си какво ли ще ми е на мен ако трябва да спя на сгъваемо легло...1countingsheep
Joy Дървеното, поне според мен, излъчва повече уют  Blush
Виж целия пост
# 532
И аз в началото си мислех , че ще купуваме сгъваема , уж по-удобно за местене и пътуване , но като започнах да ги разглеждам по магазините изобщо не ми харесаха на живо.
Така че се спряхме на дървена , сигурно другия месец ще я купим
Виж целия пост
# 533
и аз съм за дървената....след много оглеждане се спрях на една и януари отиваме да в вземем
 Simple Smile 1crib
Виж целия пост
# 534
Здравейте сладурки Hug

Аз моята кошара си я поръчах и днес чакам да ми я доставят сгъваема е и много ми харесва,днес си купих и комплект шишета на МАМ и съм щастливааа  Peace
Виж целия пост
# 535
Здравейте и от мен. Преди малко точно ми се обадиха да ми кажат, че легълцето ни е пристигнало. На АВ мебели е, модел Гергана в бреза и зелено е. http://www.avmebeli.com/product.php?id=11 Радвам се, че е произведено в България!  Hands Clap

Относно раждането на първо място(като избегнем най-драматичните развития Praynig) ме е страх от секцио, на второ място от отношение на персонала. Това сигурно е така, защото не съм преживявала подобно нещо досега. Дано да няма усложнения и успея да родя нормално. Засега всичко е ОК.

Исках да питам, ако детето е седалищно разположено определя ли се дата за секцио? Ако няма други проблеми(освен, че е седалищно) не се ли чака до започване на раждането и ако не се обърне в последния момент да се премине към секциото?  Май почнах да се вкарвам във филми.... Rolling Eyes

Много хубав ден ви пожелавам...почти последният работен за тази година! Grinning
Виж целия пост
# 536
Честито на всички за тази много важна покупка, ние също сме се спряли на дървена кошарка,а сгъваема ще вземем, когато ходим някъде.  Още не бързаме с покупките по ред причини
Виж целия пост
# 537
Здравейте момичета, то било много хубаво да не се ходи на работа. Още ми е малко странно, но вече приключих с работата  Crazy и започнах с покупките за бебето.

Взех количка http://www.quinny.com/us-en/strollers-buggy/buzz/ и няколко дрешки. Радвам се че вече започнах от  някъде, защото до сега не бях купила нищо, а то време не остана  Grinning

За раждането аз се надявам на нормално раждане, макар, че първото си дете раждах 8 часа, накрая вече не бях на себе си изобщо и никак не ми беше лесно. Като отивах да раждам си казвах "А те се преструват тези момичета, не може да боли чак пък толкова", а после  #Crazyнаправо ми се взе акъла. Възстанових се доста бързо без никакви проблеми. Сега след като знам какво е ме е страх повече, но още повече се страхувам от секциото. Аз не съм оперирана никога от нищо и самата мисъл да ме срежат ме плаши повече от нормалното раждане. Но каквото и да е раждането важен е резултата, важното е накрая мама и бебе да добре.

Мен ме тресе коледна треска последните дни. Споделете какви ястия възнамерявате да приготвите за коледната трапеза ?
Виж целия пост
# 538
Честити покупки на всички!
И ние се сдобихме вече с люлката, която исках. Не е толкова малка, колкото предполагах, така че бебо ще спи в нея поне до 6 месеца. Като си гледам списъка ми останаха някои неща, които само аз мога да си избера - козметиката, комплекта за изписване, шишета, биби и т.н. Определила съм  и няколко от точките по списъка за подаръци от близките  Laughing , очаквам да почнат да ме разпитват какво да подарят Simple Smile и това е. Мисля до 10 февруари да съм готова с всичко, секциото ще е последната седмица на февруари.

Fervour, седалищното прилежание май си е предпоставка за секцио. Поне досега, докторите, с които съм говорила така казват. Моя младеж и той е с краката надолу през 90% от времето, предполагам че така му е по-удобно. Най-вероятно така ще си остане, тамън ще ми реши драмата аз да избирам как да раждам  hahaha
Виж целия пост
# 539
Здравейте момичета!  preggo Днес забелязах първата си стрия на корема-за какво се мажа толкова от 3-ти месец,като то май смисъл няма да има!!!  #Cussing out Иначе аз все още нищичко не съм купила-за бебка имаме само нещата,които свекърва ми е изплела и много ви се радвам на покупките!  Grinning
За Бъдни вечер мисля да не се товаря с много готвене,че няма да има кой да ми помага-ще направя зелеви сърмички,пълнени чушки с боб,содена питка с паричка,ошав,ядки,плодове,чесън мисля ,че трябва да има на масата,мед,тиквеник-ами май е това!   chef А за самата Коледа сме канени в свекърва ми на обяд,тъй че тя ще ме отмени!  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия