Сурва, сурва Весела година, за всички СЕПТЕМВРйчета на Коледа подаръци ще има!

  • 56 571
  • 731
# 345
Голямо сладко джудже е Ники,много як костюм.ЗАвидях ви за кръчмата,приятно разтоварване(така да се каже)и после снимки на тайфата.
Иво,ми се се вижда,доста променен и пораснал,страхотни шал и шапка има.Дано да е началото на непрестанния нощен сън,и да не се буди после от бебето.
Маги е с 20 ботуши,и са с 1 пръст по-големи,тамън с чорапогащник и чорап,вече посвикна с тях,в началото явно и бяха тежки,сега вече си ходи добре с тях.
Днес я водих в градината,правиха им снимки за календари,страхотни станаха,избрахме най-сполучливите кадри.А тия фотографи луди пари правят,като гледах списъка,под 20 лв поръчка няма,а една майка поръча за 70лв #Crazy
Правих аз една торта-бисквитена с крем Оле,ама нещо не ми се получи,тука доста я хвалеха майките,ама явно нещо аз съм смотана,и я окензах...ще я изядем де,макар и в малко насипно състояние Grinning
Сега отивам да пускам тесто за пица,че довечера ще идва една приятелка с детето и да се видим на по биричка.
Виж целия пост
# 346
Рошли,права си.Вече ще знам и ще карам да мерят стелката,че сега май ще трябва да купувам още едни,че само с едни няма да изкара цяла зима.
Аз мисля утре или в Петък да пообиколим с него,че го дават по топло.
От продавалника му поръчах коледен гащеризон и утре или вдругиден ще дойде.
Онзи ден пък му взех блуза с гащеризон от там за 5 лева,ама вече 2 ден я няма от Добрич,а е пуснато по пощата ми казаха.Само да не са сбъркали нещо,че ще полудея тогава.Как така 2 дена да ги няма незнам.Досега не ми се е случвало такова нещо.
Виж целия пост
# 347
Хилоууу  Hug
Данека, Рошли е права, като купуваш от Продвалник първо измери колко см. е крачето на Дени и после искай да ти измерят стелката. Ако не могат, да ти измерят подметката, а ти сравни с подметката на обувките на Дени. Аз така есента взех едни нови обувки от Прадвалника на Плами и нямах проблем. Вярно е ,че на различните фирми не отговарят едни и същи номера. Аз затова купих на Пламен ботуши, като ги мерихме. Той носи 21 номер, но ботушите са 25-ти  #Crazy, а има само 1 пръст отпред и като сложа по- дебели чорапи, почти няма място отпред.
Да се оплача, Пламен вече се сдоби и с кашлица и червено гърло. Днес бяхме при педи и в петък за контрола пак. Сега спи и го чувам как кашля от спалнята  Cry Cry Cry
Завид за организацията ви за кръчма. Да си изкарате страхотно! (и без да се напивате ей  Crazy)
И аз не мога без да изляза цяла седмица. Ден, два може ако има много силен вятър+ дъжд, но за сега излизаме с малкият за кухнята и минаваме през  магазина ако има нужда.
още щях да пиша, но отивам да дочиствам, докато спи малечко  Flutter Хубав ден на всички!!!
Виж целия пост
# 348
И аз бях при педи днес, но за мен  Laughing Записах си я аз за лична днес и минах на частно при нея на преглед... Пипнал ме е гадния вирус и каза, че ако успеем да опазим малката, ще бъде чудо. А в поликлиниката ужасно много болни, ревящи деца... ужас. Бях си назначила лечение сама и то се оказа, че не било нужно да ходя на лекар, всичко както трябва съм решила да пия хахаха И Така, все хубави раборти.....
Пазете се!
Виж целия пост
# 349
Чакам майките от центъра да се включат с трифазния и да ни изненадат с присъствие. От Кючука ще сме 6 броя+Лина ставаме 7.
Стаси скорошно оздравяване, още ли си без Али?
Виж целия пост
# 350
За ботушки си говорите... Нашите са 22 и са й тоооочни, даже ще й умалеят бързо... Ама по-големи не посмях да взема..
Зори , тя малката е тук,  но и майка ми е в нас и те се гледат... Ама милото като  ни види с баща й и така жално плачка  Cry
А пък ей сега се целувахме през стъклото на вратата  Heart Eyes Така се радва милото и като си тръгнах се разрева  Cry
Виж целия пост
# 351
Стаси, бързо оздравяване, както и Пламенчо на Поколкоко  Praynig

Маги носи 21-22 № обувки, аз съм с голям крак - на мен ще се е метнала  Mr. Green

И ние излизаме всеки ден, даже по два пъти. Ако пък е гадно времето - само до кухнята и обратно.

Утре сме на детски РД и взех за подарък Говорещия Том - Маги много му се радва, седи и му бърбори разни неща и той повтаря  hahaha

Ън, ти ме подсети за календари - миналата година не правихме, но сега ще се поправим  Flutter

Зори, браво - добре е пораснал Ники  Hug

Иначе Маги пак е във фаза "много ядене", тя и иначе добре си хапва, но сега няма изхранване  Crazy Пу-пу да ми е жива и здрава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 352
Стаси,да се оправяш скоро.
Поколоко и Плами да се оправя скоро.
Ние другата седмица сме на детски рд,но вечерта от 17.00 и съм бясна.С тия малки деца в студа как се ходи не ми е ясно.Този път ще е на заведение с детски кът,но ММ се дърпа и не иска да ни кара.Лошото е,че и другите мами не знаят как ще става.Май няма да се ходи накрая.
Аз още се чудя какво да взема на Дени за Коледа.Също и на баба ми и свеки.Тях ще ги мина с нещо дребно,ама Дени незнам.С другите съм готова.
Фейт,ти къде се загуби днес?
Виж целия пост
# 353
Добър вечер и от мен  Hug ... най-накрая да се докопам до копма  Crazy

Тета ... малката е страхотна  Hug

Мобси
... виж тези  Heart Eyes
http://bebeshkidreshki.com/search.php?phrase=%D0%BA%D0%BE%D0%BB% … D0%B7%D0%BE%D0%BD

http://prodavalnik.com/koleden-gascherizon-6-12-mes-i27884575

http://www.butika.bg/p4620/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5% … D0%B7%D0%BE%D0%BD

http://bebeshkidreshki.com/product.php?ProductID=11593

Колкото до това къде ще празнуваме е ясно  Mr. Green Предполагам, че на Бъдни вечер ще сме на гости в свеки, на коледа у нас, а на нова година познайте ... пак у нас  Mr. Green Здраве да е, по нататък ще наваксаме с празнуването и посрещането на празниците с купони  Mr. Green

Данаека .. и на мен апреските ми изглеждат големи. Не е ли твърда подметката  Thinking
Според мен не е хубаво да им хлопат още обувките, при условие, че те първа са проходили децата, а Дени до колкото помня още не е проходил стабилно. За това най-добре си му вземи бота/ботуш според размера на крачето без да се налага да слагаш по два чифта чорапи.
Пламен например носи  21-ви номер, но ботите които му взех на Чипо са 20-ти /просто не отговарят според мен Crazy/ та са му идеални на кречето. Предлагаха ми да взема 21-ви, че видиш ли така се правело, че да не купувам пак след два месеца още едни, но предпочетох да си му е удобно, че и без това в началото се чудеше какво му слагам на краката и мрънкаше  Mr. Green Сега разбирасе няма проблем и си ходи като пич  Laughing
Та ако няма да му ги слагаш сега, по-добре ги пусни пак в Продавалника и ако купуваш пак от там са ти казали момичетата ... измери му крачето и искай да ти измерят стелката  Heart Eyes

Тета ... ами малката не подивява ли вкъщи цяла седмица  Crazy Пламен не може ако не излезе поне веднъж на ден иначе да ми е яка дупара и да са ми здрави нервите ако остана толкова време в нас с него Mr. Green

Лина ... ама ти сега специално пак заради нас ли ще се боядисваш  Joy


Към Пловдивчанки - нашата кръчма остава за понеделник - 10,12 в Гладиатори, от 18,30 часа. Лина - ти ще си си вече в Пловдив, така че може да се присъединиш към нас. Танева, а ти??? Момичетата от центъра да не се услушват - Бели, Велвиамо и т.н. да не пропусна някой... Хайде


Последно ... понеделник или вторник  Crazy айде разберете се накрая с Нуб hahaha

Мерси, че ми напомни днес за педи и задължителните прегледи на 3 месеца   Hug
Щях да си ида като поп чак февруари за ваксината  hahaha моного съм отнесена значи  Mr. Green
Та понеделник от 10,30 сме на преглед, така че може да се видим  Mr. Green

Ън ... и ние тази вечер бяхме на гости и кльопахме пици  Mr. Green ама взимаме направо от магазина готово тесто и само после ги украсяваме  Laughing
А защо не ти се получи тортата, аз лично моята я правя по най-простия начин. Сварявам си крема с прясно мляко, нареждам един ред бисквити малко банани и заливам с крем, после пак нареждам и пак заливам и накрая настъргвам малко шоколад и става екстра на другия ден като омекнат бисквитките  Heart Eyes Което ме кара скоро да направя пак, че тези дни много налитам на сладко. Онзи ден и тиквеник правих /сефте за тази година/ и не мога да се спра  Mr. Green

Поколоко ... бързо да се оправя адаша  Praynig
колкото до кръчмата ... как без да се напиваме  Naughty Mr. Green аз даже мисля да не взимам колата и после с такси да се прибера, че око ми се отвори глътката става страшно  Joy


Ох Стаси ... много тъжно ми стана като те чета  Sad оправяйте се бързо  Hug

Чики ... заинтригуваме с тази играчка  Crazy колко парички е и от къде я взе  Heart Eyes

Виж целия пост
# 354
Фейт,ами няма да може да ги носи сега.Мислех да ги пускам пак в продавалника,ама ММ вика да изчакаме да видим като му порастне крачето още как ще е.Не са с твърда подметка,но са му големки.
Той боти има и ще кара с тях,а за 2 чифт ще си помисля.Може да си изкара само с тези.
От там повече май обувки няма да купя,защото не съм сигурна дали ще е това,което искам.Тези на снимката ми изглеждаха едни,а се оказаха други.Малко са като гумен ботуш,а не апрески.Утре или в Петък мисля да изляза с него и ако му харесам нещо да му взема,ако ли не ще си кара с ботите,а напролет ще търсим маратонки,че сегашните ще му умалеят.
Виж целия пост
# 355
 bowuu
Като чета как всички се учудвате, че Тета не е излизала с малката от седмица, да ви кажа че моята излиза на седмицата 2 пъти и то с колата да вземем батко и  Mr. Green  Ако не ми се налага, въобще и няма да я изведа навън. За това има 4 сезона- през единия да си седим в къщи. Ако случайно завали сняг, тогава може и да я изведа да си поиграе, но сега без нужда не я извеждам.  Twisted Evil
Ако не стане нещо извънредно, мисля този петък да направя и прощъпулник. Така и така ще имам гости, поне да ударя с един куршум 2 заека.  Wink
Ботушки малката има размер 22, но на нея и е дебело крачето и по-малък номер не и става, а отпред има около 1 пръст място. И това да уточня с тънко чорапче. С дебел(термо) я пробвах и не мога да я обуя.
Болните бързо да се оправят, макар че с тия вируси на всякъде е трудно да се опазим.
И накрая да ви развеселя малко с писмото на моя син до Дядо Коледа: Искам смартфон, 2 таблета, робот, динозавър робот, супер мен, моливи и флумастри.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Познайте кое точно ще изпълни "Дядо му Коледа"
Лека и спокойна и сладки сънища  Heart Eyes
Виж целия пост
# 356
Фейт преди два дни Гергана сама се настани в количката. Седна и стоеше точно като кокошка на полог. Явно доста и липсва. Утре вече се надявам да успея да я изведа. Иначе вкъщи слуша, дори навън ми върти повече номера отколкото в нас.  Аз явно съм понастинала, понеже днес пак ми беше много студено, а времето навън беше супер. Както и да е, стоях си до каминката на 28 градуса  Mr. Green.
За обувките в момента е на 19номер ботушки  Simple Smile
 Лина много те мисля , да не се изгубиш. Утре да се отчетеш  Naughty
Стефи браво на Ники, бая желания има. Да му е яко дупето на Дядо Коледа  Joy.
Виж целия пост
# 357
Ето,отчитам се.Прибрах се в 12 без 5,като една същинска Пепеляшка  Mr. Green
Само,че Цвети ме изненада с  38.3 Т. Баща и каза,че не е била топла като е заспивала.А,аз като я барнах беше като печка топла.Че айде по нощите панадоли, осцилукокцинум. Спадна и по някое време Т,но хич не беше спокойна през нощта и сега още спи. На пипане -няма Т. Ще ходим после при лекарката да я види.
Данаека,прави ми впечатление,че на във всеки свой пост пишеш,че за нещо си бясна.По-полека с нервите!  Peace
Виж целия пост
# 358
Добро утрооооо  Heart Eyes кафенце  Wink Тони стана в 7 и така ми се спииии  morning



Да се похваля  Mr. Green днес ще ходя на маникюр и фризьор  Heart Eyes  4470

Фейт тя Ънфоргивън говори за тази торта  Simple Smile Аз я правих няколко пъти и става супер  Heart Eyes

http://sweetsalty-nadia.blogspot.com/2011/04/blog-post_20.html


А днес ще правя тези сладки  Heart Eyes

http://www.kulinarno-joana.com/2009/10/pumpkin-cookies-with-hone … m-cheese-filling/

lina_bs  бързо да се оправя малката  Praynig ще те чакаме в Пловдив на кръчмата  Simple Smile

Ето го ГОВОРЕЩИЯ ТОМ  Heart Eyes http://bg.kolektiva.net/sofia/mnogo-prijatni-emocii-i-smjah-s-go … -kotarak-tom.html
Виж целия пост
# 359
Добро утро!
Нубче,мерси за кафенцето.
Лина,наистина съм много нервна в последно време.Ядосвам се и за най-малкото нещо.
Да се оправя скоро Цвети.
Моя Дени е станал в 7.30 и вече мрънка за щяло и нещяло.
Оппс,току-що получих смс,че имам пратка от Еконт.След малко отиваме да е вземем,че тука пощурява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия