Сурва, сурва Весела година, за всички СЕПТЕМВРйчета на Коледа подаръци ще има!

  • 56 572
  • 731
# 405
Ле -ле Стаси,лошо се стекоха нещата при вас,оправяйте се бързо.
Аз май също вчера нещо настинах,докато чаках Ива-Мария да се наспи вън в количката,а тя спа 2 часа вън на въздух,в къщи не повече от 50 минути спи.
Благодаря Ева,лошото е че това ни е едва 3 зъбче и остават още много за вадене,дано не ги вади всички така.Снимката е страхотна,на Емма май и е харесало при дядо Коледа.
Хубав и слънчев ден от нас,макар че в Пловдив доста духа и днес не знам да ли ще се излиза.
Виж целия пост
# 406
Здравейтеееее  Hug
Танева, на патерички честит празник и на теб   bouquet
Ние вчера отпразнувахме подобаващо, направихме и прощъпулника най-накрая. Ще си имам Архитетка в къщи  Mr. Green
Направих им и снимки за календар и съм доволна.
Стаси, направо ви разсипа този грип. Ужасно е, но като има 1 болен и бацилите се прехвърлят на всички. Поне в къщи е така  Cry
Сега ще ви кача малко снимки, но за съжаление от прощъпулника имам само клип, така че не мога да ви го покажа.
Хубав ден на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 407
Здравейте момичета  Simple Smile Да споделя и да се оплача. Вчерашният ден не беше добър и за мен. Сутринта Доника се нагълта с камфоров спирт по погрешка . Изпаднах в паника, но хубавото беше, че личната веднага отговори на позвъняването . Както и да е размина ни се всичко.  През деня започнах да се влошавам от този грип , но вечерта Гергана като взе да ми прави номера на именния ден на баща ми се стегнах и бях по-добре. Значи няма празник без тя да е направила проблем. Имам чувството че всичко е нарочно. Нищо не яде и беше изцяло на кърма. Сега обаче съм много доволна,защото видях че са пробили и другите два кучешки зъба. Остана и само последния кучешки ,който и той е подут . За капак да се смахне пак настроението вечерта влизам в кухнята и насреща ми мишка. Ужасно беше , направо изпаднах в ужас/много ме е страх от такива твари/. Та цяла вечер не съм мигнала и не съм ходила до тоалетна докато не си дойде мъжо от нощната. Днес се надявам вечерта да изляза с майка на заведение, но все пак ще видим Гергана дали ще е на същото мнение  Thinking И сега поред да отговоря, дано не пропусна само някой.
 Зори, мерси за отговора. Много са красиви играчките. Аз ще имам проблем май.Нашите са предимно стъклени, явно тази година ще ми е по-скромна елхата откъм играчки.
 Лина малката май и е било мъчно за мама, усетила е нещо и хайде температура. Радвам се че всичко е било само инцидентно. Лек път ти желая и весело изкарване при мама и пловдивската група.
 Танева , Гергана на прощъпулника хвана парата. Количката я купихме от намалението в хиполенд излезе ни 27,00лв. Реалната цена сега е 38,00лв. И на мен ми се струва че нашите двете девойки са единствени, които са на тези килограми. Радвам се ,че поне твоята е почнала да яде. Аз вчера цял ден я храних само с breastfeeding . Относно песничките радвам се, че са ви харесали. И при нас в началото вършеха работа , ама сега вече не . Чат - пат от време на време бати Енчо хвърля по едно рамо  Laughing
 Мози, честито ти ходещо човече, винаги смело да върви в правилната посока.
 Чики , Гергана веднъж само съм я пускала в детски кът. Държа се прилично и се занимава сама. От време на време някоя кака и обръщаше внимание. Тогава не можеше да ходи .
 Поколоко,  бързо оздравяване на Пламен, а и на всички болни. Този сироп не съм го чувала и не съм го давала.
Стефи честита ти архитектка!!!
Честито на Мартичка !!!
 
 Хубав ден ви желая момичета! Аз отивам да дебна мишката през терасата .
Виж целия пост
# 408
Фейт,няма как да отида сама,че не съм шофьор,а има доста за пазарене.Аз мислех да го оставим на свеки,ама тя не е съгласна да го гледа,ако не спи.ММ е 1 смяна и ще дойде към 15.00,а той със сигурност няма да спи.Сега ще го храня и ляга и дотогава ще се събуди.
Тета,да се оправяте и вие бързо.Как така Доника се нагълта с камфоров спирт?Аз всички такива неща съм ги видгнала на високо,че на една позната детето така беше пило валериан без да я видят.
Честито на Мартичка.Да е жива и здрава и скоро горда мама на една дама.
Виж целия пост
# 409
Данаека - Доника е на 12 години, може да стигне всичко.
Тета - дано скоро не се повтаря този ден.
Фейт - знам какво ти е. Ники въобще не обръща внимание на играчки и нон стоп иска с мен да си играе.
Виж целия пост
# 410
Зори и на моята позната беше на 8 години,но ги беше стигнала.Аз затова внимавам да не стане беля.
Тета,дано не се повтаря повече този ден.
Виж целия пост
# 411
Тета наистина си имала ужасен ден,надявам се Доника да е добре и без такива произшествия повече.А за мишката направо като теб изпадам в ужас.Преди години работех в цех за закуски и там имаше мишки,не само ме е гнус ами изпитвам панически страх от тях,голямо пищене падаше....
Благодаря ти за количката и аз купих една но по мъничка за 24лв.със сенник и отпред с табла имитира Чикото в която  в момента я возя,но май ще и я подаря за именния ден,че е след нова година,да не и се събира всичко на веднъж.
Стефи благодаря за поздравленията и честита ти Архитектка,май доста от дечицата са се насочили към тази професия,ще видим след години,дано само да са ни ученолюбиви. smile3529
Мози честито и на теб ходещо момченце,да крачи смело на пред,без да се спъва и пада.
Фейт като чели Плами като проходи ти даде малко почивка,но сега явно като сте повечко време в къщи само двамата пак се е залепил за теб като гербова марка.Трябва само да издържим до пролетта да са по дълго на вънка и ще спрат да ни обсебват толкова децата.
Поколоко на баткото съм давала много сиропи,но този за първи път го чувам,сигурно е нов продукт в аптеките.Те нали все обичат да изписват новите неща,дано му помогне.
Виж целия пост
# 412
Здравейте,не съм ви чела,че ми изгоря зарядното на лаптопа.
Стефи,честито на Хриси,най-добрата архитектка да стане!
Честит Никулден на патерици на всички малки и големи именици и бургазлии!
Тета,ужасно наистина,а какво стана после,какво каза лекарката,лошо ли и беше на Доника?
Хвана ли мишката?Във форума една майка питаше за капан,че имала у тях ,и после я беше хванала,гадни твари са.
Аз днес сефте готвя на Маги риба-сьомга със картофи,моркови и лук,ще видя дали ще и хареса.
Снощи и дадох от нашата риба,но нещо не и се услади,а от кухнята си я ядеше преди,явно трябва бяла риба да и купувам,ще го мисля.
Имаме цирк в квартала и след малко баткото отива с баща си,голяма еуфория е,досега не е ходил.
Виж целия пост
# 413
Благодаря ви момичета . Току що мишката се хвана в капана  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Много съм доволна. Сега спокойно мога да изляза с мама на кръчма. Гергана току що заспа и сигурно няма да стане до 19,30. Ще я оставя на мъжо и аз ще изляза малко. Днес успях да отида на фризьор, та ми клъцнаха малко косата. Що се отнася до спирта , аз имам вина там. Предната вечер шишето падна от най-горния рафт, където Доника не може да ги стига и мен ме домързя да го оставя на мястото му и го сложих най-долу. Сутринта тя още заспала без да обърне внимание на шишето и етикета отпила една глътка . Добре е, че се е усетила на време. Ходихме при лекарката каза,че количеството било малко за промивки, но на нея цял преди обед и се гадеше и ѝ пареше на корема.
 Танева и нашата има сенник и борд отпред. Борда съм го махнала, защото тя се настанява в количката и иска да я разкарваме с нея  Mr. Green
Виж целия пост
# 414
Тета , чуден ден си имала просто.... Но важното е, че нещата се нареждат вече. Аз като малка, била съм на 4-5 годинки, но го помня много добрее, се напих с домашна ракия... Дядо ми си вари постоянно. ПОмните предполагам стъклените шишета от лимонада... В нашия град имаше режим на водата и почти всеки ден нямаше и се пълнеше в такива шишета и за нас в мънички. Обаче дядо ми решил да си сипе и ракийка в едно и аз жадна грабвам и гълтам, ама страшна глътка. Още помня изгарящото усещане... Не е същото като камфората, ама  Hug Сега излез с майка ти и се отпусни максимално  Hug
Аз пък сега ще се хваля  Heart Eyes ДНес с ММ имаме годишнина - 5 години. По този случай реши днес да ме изненада с един таблет  Heart Eyes Много съм щастлива сега  Heart Eyes
Майка ми си тръгна днес и сега той гледа малката, че аз съм си болна, а на него май снощното беше фалшива тревога или поне се надвваме. А пък аз осъзнах, че майка ми ми липсва, като поседи повече от дден и си тръгне  Tired
Виж целия пост
# 415
Добър вечер  Hug
Как сте болни мами и бебета ?!  Sad Надявам се вече по-добре.Скоро всички да оздравяват  Praynig
Фейт мерси за линкчетата.Погледнах ги и май харесах едно от тях. Незнам дали ще те успокои,но и нашият ден с Александър вчера беше супер изнервящ,незнам защо,но това време адски ме подтиска.Като си спомня миналата година се скъсвахме от разходки по това време, а сега седим вътре,защото в София от няколко дни духа много жестого, а и зверчето не иска да седи мирно в количката, не иска да спи-с две думи му се ходи,ноооооо не става.За малко да ме издуха заедно с количката , ужасссссс.
Тета добре,че малката се е усетила на време и сте се разминали с промивки и тем подобни  Hug
Малко на патеричка да честитим и именният ден на всички малки и големи.Да са живи и здрави и с гордост да си носят хубавите имена   bouquet
Откакто се развали времето навън и Алекс неможе, а и вече не иска да спи в количката, го докарахме на 1 път дневно сън -следобеда за по 50-60 мин.Рядко повече и то ако легна с него.А преди това си спеше по два пъти, може да беше за по 30-40 мин., но бе много по-добре и той не ставаше  така кисел вечер .Ноооо каквото такова.
Честито на Мартичка - д аима лека и безпроблемна бременност, а Рошли скоро да ни зарадва с хубавата новина  Grinning
Ние днес водихме малкият в мола да го снимаме с дядо Коледа и помощници Simple Smile, че даже и на маракаси подрънкахме заедно Simple Smile , имаше време и да поиграе на топло и широко. После ще ви кача снимчици в албума.
Зори малкото ви пораснало джудже е повече от страхотно  Simple Smile
Стефис браво на малкият архитект в къщата.Да е много преуспяла в тази или в която и да е друга професия,която я чака.
Стаси честита годишнина.Много да те слуша твоят мъж и все повече да те глези занапред.Таблета е хубав подарък и аз го получих за 30-тата си годишнина миналият месец  Wink
Приятно изкарване на кръчмата на Пловдивската група мами  newsm68
Лека и спокойна нощ на всички.
Виж целия пост
# 416
Привет от Пловдив   bouquet
Разболявам се! Някои ми завидя и който е тоя зимнината му да направи бомбаш  Mr. Green
Дано се оправя,че малката кърлежка все в мен е навряна и ще я заразя. А пък не ми се иска да пропускам кръчмата,а на 12-ти съм канена на пита.
Виж целия пост
# 417
Стефи имаш разкошни деца,да растат здрави,умни и все така хубави,Хриси има страхотни очи.А шапките - диадеми,оригинални,не съм виждала до сега такива.
Тета вашата количка е много по хубава от нашата,по голяма и стабилна изглежда,а пък Гери е лекичка,сигурно ще я издържи и до парка да я возиш в нея.
Стаси честита годишнина, и честита придобивка.Да сте здрави и винаги влюбени luvbed,да се обичате и уважавате и след много години.
Ън на баткото хареса ли му цирка.Моя като види срещу нас на игрището да разпъват цирк и все иска да го водя и виси да го гледа през прозореца.Най много харесахме цирк Балкански,но сме ходели само веднъж.Мишо беше спечелил безплатен билет от млека Данонино.Иначе билетите са много скъпи.
П.П.-Ееееееее Лина добре си си дошла в махалата.И аз нещо се мъча с някаква хремичка,но до Вторник трябва да сме 6 за купона в Гладиатори.Ще се видим там.
Виж целия пост
# 418
Лина, аз ти завидях, но ако ми гръмне киселото зеле, теб ще държа отговорна  Twisted Evil  Mr. Green
Мобси, Танева. благодаря Simple Smile За ужас на баща си, не хвана първо отверката  Wink Макар, че като 6-ти предмет я хвана, ТАТИ умря от кеф  hahaha hahaha hahaha
И моята е като гербова марка за мен, но постояно казва само "тати" и като се прибере ММ, гледам да му я връча. Така и така само това казва, та си имам оправдание  Mr. Green
Танева, тия сладки шапки ги взех от един магазин, който Тета знае, за потресаващата сума 1,50  Crazy и това е нещото, което малката държи повече от 10сек.
Виж целия пост
# 419
Ееее Мобси много огромен този мечок ,но Александър не изглежда да се плаши от него.Страхотни снимчици,Алекс с голям интерес гледа дядо Коледа.Явно сте си изкарали чудесно.

П.П. - Стефи харесаха ми шапките -оригинални са.Ние се научихме да търпим на вън шапка на главата и ръкавици.Но те са с връзка и минават през ръкавите и не може да ги издърпа.Но ако забравя да и ги сложа започва да "ъка" и ги сочи да и ги сложа.Сега тренираме и с шала,дано скоро свикне да и е на носа,че с едно движение на главата и го смъква от носа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия