Вълци, вампири, ловци - Stronger than Ever!!! Тема 31-ва!

  • 23 805
  • 723
# 360
Това е нещо за параноята. Какво точно newsm78 Сигурно го гони параноята, че ще влезна там! Но няма значение ! Важното е, че имаше малко голотия и секси мъж, пушещ цигара. Crazy
Виж целия пост
# 361
Нема нужда вече да ме копате, аз изгорех. Мое да ме сложите само в една урна пред камината, оттам ще ви гледам.
Виж целия пост
# 362
начи на урната трябва да има дупки за очите...
по-лесно е да те закопаем! така като се овампириш, ше може да се върнеш при нас!
Виж целия пост
# 363
начи на урната трябва да има дупки за очите...
по-лесно е да те закопаем! така като се овампириш, ше може да се върнеш при нас!
Ама само ако доде нещо секси да ме ухапе.
Виж целия пост
# 364


Дор обичаше здрачните.Това няма да я убие ,но ще я погъдаличка приятно.

Айайайай, пристигнах моментално! (е, почти де)

*мляссссс*, ако не възраяваш, Случи.


Честито на Лисан Лискин!  Hug Весел празник!
Виж целия пост
# 365
Надгробен камък за Ваня и последни копки за Нели. Heart Eyes



http://vimeo.com/49224106

http://vimeo.com/38881473
Виж целия пост
# 366
Маме, пеншопа го пусках по-напред, беше ми поредният пирон в ковчега.

Другото го гледах също, заедно с един руски клип и трейлър на филм Heart Eyes
Виж целия пост
# 367
ъх, че хубава фоткаааааааа!
Запазвам си я да се аватаря някой ден с нея!
Виж целия пост
# 368
Ване, няма ли да сложиш малко Клаус?
Виж целия пост
# 369
Ей, безсмъртно това злото!

Само аз ли не мога да си вляза във фейса?
Виж целия пост
# 370
Котарака си го пускам за мен лично ,че ме кефи.

Виж целия пост
# 371
Лате! Лате?!  #Crazy Све ми каза, но не повярвах, докато не видях с очите си! Апокалипсис! Ама ме кефи, красиви пръсти.  Sunglasses

Мрх, Дими, мрх.  Heart Eyes

Ко за Клаус? Да му се не види, забравих да ида до Дневниците да кажа колко съм доволна от последните епизоди. Толкова лафове не помня да е имало. Да живей Уилямсън!
Виж целия пост
# 372
Нели, не мога да си харесам Клаус!

Пуце, беж да гледаш Оригинали! Казах!
Виж целия пост
# 373
Том като млад



И Том потен  Mr. Green

Виж целия пост
# 374
В последния епизод на Свръха, Дийн беше просто.... ВЕЛИКОЛЕПЕН!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:


Отново девствен

и виновен
О,да !
ПП - Мале ,Ване ,след толкова време се разбират вече  hahaha

момичета ,много ви благодаря ,видеото с Шон е много яко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия