Вълци, вампири, ловци - Stronger than Ever!!! Тема 31-ва!

  • 23 807
  • 723
# 285
Хаха, ко те е излъгала Пламена, Бебето го даде на Мили, помня аз, щото го плюх, пък Мили не знаеше, че е неин.
Ти остай ми  май не беше Райън , а беше Джош Боумън  Mr. Green аз вече си забравих мъжете  Laughing Laughing Mr. Green кой с кой делях  Wink

Ванче няма подялби тука , само ти се струва
Виж целия пост
# 286
кхъм кхъм! кво съм казала за делбите!

Че ще размахаш показалката или ще насъскаш Клаус!
Виж целия пост
# 287
Тоя не е мой бъркаш се Мобче,ни го знам дори къв го играе  hahaha
Виж целия пост
# 288
кхъм кхъм! кво съм казала за делбите!

Че ще размахаш показалката или ще насъскаш Клаус!


Е, то от Клаус няма да се уплашите много...
Виж целия пост
# 289
Бе да ти кажа, днес почти ме стресна, както кършеше вратове.
Виж целия пост
# 290
кхъм кхъм! кво съм казала за делбите!
Ване, чакам да прогърми гласът ти и да кажеш нещо, да ме изненадаш. hahaha
Виж целия пост
# 291
аааа, той може и да гърми! питай Иванов Simple Smile
Виж целия пост
# 292
стига с тоя Клаус, още не съм гледала епизода  Mr. Green
Виж целия пост
# 293
Мури, то и аз нямах намерение да го гледам, ама... кво да ти кажа! Теда е виновна!
Виж целия пост
# 294
Днес ми е Клаусовско, пръскам любов. Много лош, много. Heart Eyes









Виж целия пост
# 295
ъъъъъъъйййййуууууу...
Виж целия пост
# 296
Ко, Ване?









Виж целия пост
# 297
Нели, стига вееее, няма как да гледам тая вечер  Crazy

Виж целия пост
# 298
Ох, Муре, гледай, гледай - ако си жива, пак ще си пишем после. Mr. Green
Виж целия пост
# 299
Лястовички, лястовичкии   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия