Вълци, вампири, ловци - Stronger than Ever!!! Тема 31-ва!

  • 23 805
  • 723
# 420
 hahaha
това е доста мръснишко...
Виж целия пост
# 421
И аз се размазах на Жаред
Виж целия пост
# 422
Лори, то ти не знам как не си се превърнала на ваденка откакто го сложи този аватар...
Виж целия пост
# 423
Не съм ви казвала, че на фотосесията от подписа на Ло, Джаред прилича на едно бивше гадже. Няма и да ви кажа!
Виж целия пост
# 424
Ами не ни казвай! Пък!
И аз няма да ви кажа колко много се сързеразтуптях днес!
Виж целия пост
# 425
Мълчим си Ване, щот сме скромни  Blush
Виж целия пост
# 426
Да!!!!!

А аз съм толкова красива, че ми иде да пускам пост след пост!
Виж целия пост
# 427
Виж целия пост
# 428
Ване, съвършена си, искам да ти скоча!
Виж целия пост
# 429
Ване, всеки път, като пусна пост, след това се взирам в него за около 5-10 секунди.
Виж целия пост
# 430
Групово аватарно-подписно съвкупление  Party
Виж целия пост
# 431
Лори, и аз съм така с теб!
Направихме груповото!
Виж целия пост
# 432
Да си скочим!

КЛАУС! (койтохичнееомазанскръв)
Виж целия пост
# 433
Тва е суинг, не е групово.  hahaha
Виж целия пост
# 434
Све? Кво?


Скачам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия