Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 65 906
  • 737
# 630
Alfabank, Търново- има.
Подадох на 28.02. документите.
Виж целия пост
# 631
здравейте,искам да попитам колко точно са детските имам две деца и от два месеца взимам 90лв. Thinking
Виж целия пост
# 632
здравейте,искам да попитам колко точно са детските имам две деца и от два месеца взимам 90лв. Thinking
Посмали малко, де. 85 не са ли? 35 за първо и 50 за второ.
Виж целия пост
# 633
здравейте,искам да попитам колко точно са детските имам две деца и от два месеца взимам 90лв. Thinking
Трябва да вземаш 85 лева. За първо дете 35 лева и за второ дете 50 лева.
Виж целия пост
# 634
точно за това питам и аз така мислех но днес се оказа че има и друг с 90 newsm78
Виж целия пост
# 635
точно за това питам и аз така мислех но днес се оказа че има и друг с 90 newsm78
А как разбра, че са 90?
Виж целия пост
# 636
ами нали знаете....все пак картата всеки месец се осмуква до 0 и така миналия месец си помислих,че може да е имало в нея ама този си беше тъжно празна
Виж целия пост
# 637
Има два варианта да разбереш.
1. отиваш в банката и искаш извлечение от движението по сметката (на мен в нет банкирането ми пише че имам вноса от Социално осигуряване, мързи ме сега да отворя да видя точно какво пише, но е нещо от тоя род)
2. Отивашв Социални подпомагане и ги питаш.
Виж целия пост
# 638
ами нали знаете....все пак картата всеки месец се осмуква до 0 и така миналия месец си помислих,че може да е имало в нея ама този си беше тъжно празна
Аз знам за моята карта, но за твоята не знам. При мен се вижда кой кога колко пари ми превежда. А твоите заключения, щото си "осмукваш" картата не ми се струват много подкрепящи твърдението ти за 90лв.
Виж целия пост
# 639
 Embarassed утре отивам да питам в социалните,не се бях сетила.мерси лека вечер от мен
Виж целия пост
# 640
А,ето къде били моите парички Laughing
Виж целия пост
# 641
За Русе някой получил ли е.
Виж целия пост
# 642
За Русе някой получил ли е.

Все още няма.  Sad
Виж целия пост
# 643
ами нали знаете....все пак картата всеки месец се осмуква до 0 и така миналия месец си помислих,че може да е имало в нея ама този си беше тъжно празна
Аз знам за моята карта, но за твоята не знам. При мен се вижда кой кога колко пари ми превежда. А твоите заключения, щото си "осмукваш" картата не ми се струват много подкрепящи твърдението ти за 90лв.



Никакъв шанс да получаваш 90 лв няма!
Виж целия пост
# 644
Този потребител с 90 лв. мисля, че леко ни пусна по пързалката. Кратка справка в профила ѝ, става ясно, че е давала бананова каша на бебе на два месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия