Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 65 906
  • 737
# 600
  сега звьнях в пощенска банка всеки момент ще има превод
на детските
Виж целия пост
# 601
Варна Експерсбанк има превод  Peace
Но парите са ми по-малко-74-75лв. за две деца  Crossing Arms:Някакви идеи?Вчера в картата имах 5лв. и стотинки..
Виж целия пост
# 602
Бургас - има превод   Simple Smile
Виж целия пост
# 603
В Пловдив на Експресбанк също има превод
Виж целия пост
# 604
Варна Експерсбанк има превод  Peace
Но парите са ми по-малко-74-75лв. за две деца  Crossing Arms:Някакви идеи?Вчера в картата имах 5лв. и стотинки..
Отиди в банката и провери точно сумата на превода. Може междувременно да си платила някъде нещо и да си забравила.
Виж целия пост
# 605
Русе-Алфа банк-няма детски.
Виж целия пост
# 606
Ала-Бала благодаря за съвета,но 100% не съм плащала нищо,все пак вчера при проверка на сметката имах само 5лв. и стотинки.За пръв път получавам детски и за това съм още по-озадачена Rolling Eyes
П.П Ще отида до банката
Виж целия пост
# 607
СОфия-Дружба-Пощенска - има детски и член 8.
БТВ звъннаха ми от социалните да ходя да си взема заповедта за увеличение на телка, било задължително
Виж целия пост
# 608
Стара Загора Пощенска банка има. Peace
Виж целия пост
# 609
София, Витоша. Уникредит - има.
Виж целия пост
# 610
Ще подавам сега за 3ти път и искам да попитам дали ми трябва друго освен бележка за дохода, бележка за имунизации, копие от акта за раждане (или оригинал беше?) и л.к.? Или има известна разлика в документите, в зависимост от мястото на подаване. От Бургас съм.
Виж целия пост
# 611
Ще подавам сега за 3ти път и искам да попитам дали ми трябва друго освен бележка за дохода, бележка за имунизации, копие от акта за раждане (или оригинал беше?) и л.к.? Или има известна разлика в документите, в зависимост от мястото на подаване. От Бургас съм.

бележки от градина и училище, ако децата посещават, за градина имам предвид предучилищна вързаст, за по-малки деца-не.
Разлика в документите не трябва да има.
Виж целия пост
# 612
Жижи, виж първа страница Peace. Навсякъде изискваните документи са едни и същи.
Виж целия пост
# 613
Пловдив ЦКБ-ИМА ПРЕВОД-токущо получих смс от банката!
Сигурно и ДСК ще са ги пуснали!
Клум, мерси. Ама още няма Rolling Eyes
Виж целия пост
# 614
София, Витоша, Алфабанк - има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия