Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 118
  • 723
# 150
B&C, класика!!!
Дали е имало такова предизвикателство - примерно за ретро грим: очна линия и червено червило ... newsm78

Да. Има пълен списък на изминалите предизвикателства на  1ва стр.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=701128.msg24219408#msg24219408
Виж целия пост
# 151
ex, тая мацка наистина ми пълни душата с нейните клипчета .....
http://www.youtube.com/watch?v=Z-o28jfRd8Q&list=PLAC83EC82A025539B

даааа -  мис Нели, видях, благодаря!
Виж целия пост
# 152
Днешното ми гримче. За първи път пробвам пигменти... Открих и, че една от четките на Zoeva, която десга не бях ползвала, ги нанася супер, поне доколкото мога да преценя аз. Намерих и отлично проложение на лудите метоерити - със 109 на МАС, нанесени като руж, стоят много красиво на моята кожа и светъл тен. Даже така ми харесват повече, отколкото на цяло лице. Пробвах и коледната Диорска като хайлайтер и се получи чудно. Но също така открих, че частитците блясъци са напръскани само на повърхността и ми се струва, че надолу се показва пудра без блясъци. Като я понося още малко ще трябва да пусна нов суоч сигурно...

Виж целия пост
# 153
Днешното ми гримче. За първи път пробвам пигменти... Открих и, че една от четките на Zoeva, която десга не бях ползвала, ги нанася супер, поне доколкото мога да преценя аз. Намерих и отлично проложение на лудите метоерити - със 109 на МАС, нанесени като руж, стоят много красиво на моята кожа и светъл тен. Даже така ми харесват повече, отколкото на цяло лице. Пробвах и коледната Диорска като хайлайтер и се получи чудно. Но също така открих, че частитците блясъци са напръскани само на повърхността и ми се струва, че надолу се показва пудра без блясъци. Като я понося още малко ще трябва да пусна нов суоч сигурно...



Много хубав грим ти е е получил Епона.   bouquet
Виж целия пост
# 154
Foxita, Епона, много нежно.
Аз днес си взех четка, за да пробвам новите метеорити. Ами нищо не забелязах. Слагах, слагах и само леко блести, но ако се вгледам с миркоскоп. Няма матиране, озаряване. Нещо не им разбирам смисъла. newsm78
Виж целия пост
# 155
Спинки, каква четка си взе за метеоритите? И аз от доста време издирвам подходящата, но все още не съм попаднала на нея.
Виж целия пост
# 156
Адри, Фокси, Епонка, В&С  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

На Лорак имам една лимитед едишън палитра, която обожавам. Та в Night версията мисля, че доста от цветовете се припокриват с коктейлната. http://www.vampyvarnish.com/2011/10/limited-edition-lorac-bejewe … hes-photos-review
Виж целия пост
# 157
Аленка, В§С, Фоксичка, Адри, Епонка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аленка, миглите са станали направо уау вече! И ти си станала невероятно добра в грима за твоя тип очи  Hug
В§С, винаги много, ама много ми харесват нещата ти - много мой стил и цветове, но този път не мога да не коментирам, защото и двата ти грима от последните страници с повече очна линия са нещо ново, което виждам и изключително ти отиват  Heart Eyes
За Фокси вече нямам епитети...каквото и да хване, твори чудо!
Адрииии, пропуснах да видя този зашеметяващ грим наживо  Sad Кои са всичките лилави сенки? Вижда се повече от един цвят, а как само ти отива лилавоооо  Heart Eyes
Епонка, толкова магнетичен поглед - не съм виждала лицето ти, но като постваш снимки на оченце, винаги си представям някоя изящна и блестяща красавица! А и съм свидетел откъде започна и колко напредна с гримирането, направо свалям шапка!
Виж целия пост
# 158
Наистина много се удължиха, особено, като сложа максимайзер и спирала са плашещи, спрямо това, което бяха.

Сега ми се иска да направя един лилавеещ грим в новия стил  Heart Eyes
Виж целия пост
# 159
И моите мигли станаха отвратително дълги, пиша отвратително защото са рядки и ми стърчат като дълги клечки Sad
Кажете сега с какво да ги сгъстявам.
 Адри на мен също ми се виждат всички цветове и много ми харесва грима ти, много ме е яд че не ми отива лилаво, ама да знаеш че заради теб ще се намацотям каквото ще да става:)
Виж целия пост
# 160
Mila Farfalla, това са всички продукти, които съм използвала. Доста са, затова ме е яд, че на снимка не личи  Laughing

Maybelline Color Tattoo Matellic Pomegranate
Sigma Eyeshadow Resist
Gosh Smokey Eye Palette Plum
Golden Rose Glittering Eyeshadow 206
Avon Supershock Pencil Blackberry
Terre d'Oc Kohl Kajal
Golden Rose Infinity Lash
Виж целия пост
# 161
И моите мигли станаха отвратително дълги
Кажете ми,моля, какво да направя, че и моите да станат отвратителни!  Mr. Green Laughing

Amiamo, червилото е на МАС.  Sunglasses

spinki , при мен метеоритите матират, но не бих си ги сложила при големите жеги през лятото. Матирането им е по-леко. През зимата, ако кожата ми е много пресушена, също не бих си ги сложила, защото дори и да не матират като някои други пудри, пак ми идва прекалено, а и допълнително пресушаващо. Озаряване при мен няма и ако имаше, нямаше да си ги слагам на цялото лице. Харесвам метеоритите защото не ми матират прекалено лицето и не го правят да изглежда плоско и напудрено.



Виж целия пост
# 162
Ревиталаш  Peace



И моите мигли станаха отвратително дълги, пиша отвратително защото са рядки и ми стърчат като дълги клечки Sad
Кажете сега с какво да ги сгъстявам.
....

1.) Адри препоръчваше един продукт на Виши - все го забравям кой е   Crazy - бих го ползвала, като ми свърши Ревиталаша  Peace

2.) Пробвай Максимайзер и спиралата Вамп на Пупа - няма да ги познаеш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 163
Ревиталаш  Peace



И моите мигли станаха отвратително дълги, пиша отвратително защото са рядки и ми стърчат като дълги клечки Sad
Кажете сега с какво да ги сгъстявам.
....

1.) Адри препоръчваше един продукт на Виши - все го забравям кой е   Crazy - бих го ползвала, като ми свърши Ревиталаша  Peace

2.) Пробвай Максимайзер и спиралата Вамп на Пупа - няма да ги познаеш  Heart Eyes

Аз от известно време обмислям дали да не си взема серума за мигли на Mary Kay. Доста по-евтин е от Ревиталаш-а, но пусто все се притеснявам след като спра да го ползвам дали няма да ми оредят миглите Mr. Green и да ми станат по-зле и от сега   #Crazy
Виж целия пост
# 164
Аз от известно време обмислям дали да не си взема серума за мигли на Mary Kay. Доста по-евтин е от Ревиталаш-а, но пусто все се притеснявам след като спра да го ползвам дали няма да ми оредят миглите Mr. Green и да ми станат по-зле и от сега   #Crazy

Аз ти предлагам да си купим изкуствени.
Евтино е, сигурно е, че ще са ни дълги и гъсти, а и е безвредно  Mr. Green
Аз нямам нищо против изкуствените, но все се притеснявам, че може да ми се отлепят, особено през зимата като духа силен вятър  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия