Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 032
  • 723
# 495

Момичета с кой пигмент може да се постигне такъв резултат:
Скрит текст:
Ето с този пигмент на МАК ще стане, ако искаш много лъскаво добави още брукатен прах.
http://www.temptalia.com/mac-surf-the-ocean-crushed-metallic-pig … w-photos-swatches
аз имам от последния панаир палитра на Магама там има точно такова злато което показваш със едри частици лъскотийки.



a.l.e.n.a, от миглите ти нищо не се вижда от грима  Mr. Green
+1  моля те Аленка поне 1 снимка с притворени очи качвай че иначе с тея мигли никакъв грим не може да се види.
Виж целия пост
# 496
Преди време някой беше дал линк за MAC пигменти на добри цени ( не помня в коя тема) в по-малки количества. Ако се сещате може ли отново линка?
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 497
The Body Needs е сайтът и сега има големи намаления - 5 дни от 28.11 - още важи  Peace

От там преди време взех почти всички Crushed Metallic пигменти на МАС



...

a.l.e.n.a, от миглите ти нищо не се вижда от грима  Mr. Green
+1  моля те Аленка поне 1 снимка с притворени очи качвай че иначе с тея мигли никакъв грим не може да се види.

 Blush Embarassed ще се постарая  Heart Eyes
Виж целия пост
# 498
Вечерният вариант на днешния ми грим  pletka  Laughing
Виж целия пост
# 499
Ок дори е маааалко повече затъмнено в края  Peace

А от вътрешната страна - изцапано ли е с бяло или слагаш нещо, което не е излязло добре?  newsm78 Сега ми направи впечатление, може би от снимката стои по-контрастно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 500
Момичета отдавна ви следа, наистина показвате страхотни неща. Браво! Престраших се да кача мои снимки с молбата да ми помнете да определя видът на окото ми и да ми препоръчате определен начин на гримиране, който според вас ще ми подхожда. Много ценя мнението ви и ще съм благодарна за всеки коментар  Hug
Скрит текст:


Виж целия пост
# 501
Поне аз виждам паднал клепач и посоката на външния край е леко надолу  Peace

Ако следиш последните страници от вчера - точно този тип коментирахме  Blush

Ти какъв грим харесваш?
Виж целия пост
# 502
А от вътрешната страна - изцапано ли е с бяло или слагаш нещо, което не е излязло добре?  newsm78
Да изцапано е с молива на NYX - от вътрешната страна и под веждат  Laughing
Не съм използвала сенки, а само моливи. Не ми се вадеха сенките, а ми се искаше да видя какво ще се получи само с моливи. 

Вчера прочетох добри отзиви за червилата на The Body Shop.
На мен много ми се носят червени червила, но се притеснявам да ги нося навън през деня  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 503
Целият грим е само с моливи  Rolling Eyes

A_stra, можеш да погледнеш и 1 пост, в него има - някъде по средата следния текст:

Различните видове форма на очи и клепач и подходящо оформяне на грима

в скрития текст под него има описание на български за типовете очи и в твоя случай - също  Peace
Виж целия пост
# 504
Нееее, върху днешния съм използвала моливи.  Laughing
Виж целия пост
# 505
На мен ми се е случвало да ползвам бяла база - която съм разнесла и около носа - на живо,  пудра и т.н. е супер, но на снимки - отразява светлината различно, така, че предполагам и пти теб този молив е стоял ОК, но при снимките дава контраст  Peace
Виж целия пост
# 506
Този серум хубав ли е?
Спомням си, че  Графиня дьо Адри́ беше похвалила някакъв крем или серум на Vichy - това ли е?
Виж целия пост
# 507
Поне аз виждам паднал клепач и посоката на външния край е леко надолу  Peace

Ако следиш последните страници от вчера - точно този тип коментирахме  Blush


Подкрепям.
Виж целия пост
# 508
Поне аз виждам паднал клепач и посоката на външния край е леко надолу  Peace

Ако следиш последните страници от вчера - точно този тип коментирахме  Blush


Подкрепям.

Да, следя темата, но понеже ми се стори моето око по- различно и реших да попитам.Значи да чета на 1 стр. грим за око с паднал клепач? В по-вечето случаи като сложа сенки се скриват и при отворено око не се виждат, от друга страна незнам колко нагоре да слагам по-тъмния цвят, за да не ми направи съвсем малки очите  newsm78 сложна работа е това.
Виж целия пост
# 509
Аз си представям нещо такова, като посока и идея, бадемчето може да е много по-мъничко, но да сочи към върха на веждата и следва продължението на извивката на долната водна линия  Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия