Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 081
  • 723
# 120
Днес видях две прекрасни персони от темата в Сити център. И двете с благороднически титли  Wink  Ма ме досрамя да се обадя де...

Аз пък съм изумена, как не те досрамя да напишеш, че те е досрамяло??? Абсолютно безобразие  Crossing Arms
Заслужаваш сериозно порицание и следващия път да си помислиш добре преди да те досрамява  Naughty

Ами досрамя си ме  Crazy  Не се познаваме.... Сега ако те бях спряла и докато ти обясня коя съм, от къде и за какво се боря, ехееее...... пък си падам срамежлива аз... Ма нищо де, другия път  Hug  bouquet

Ами другият път директно идваш на срещата и набързо ще познаваш всички вече  Whistling

Реших да си пробвам новата четка за очна линия, която се оказа ужасна  ooooh!
Но пък добре си поиграх  Laughing

Адри, какво не ти хареса в четката. На мен попринцип тези "счупените" не са ми удобни. Имам една на Манхатън, която така си стои.
Виж целия пост
# 121
Добро утро   bouquet

А къде се разбирате за срещите?  newsm78

И да не е само това, ето един грим, който страшно много харесвам, но никога не мога да постигна....
Виж целия пост
# 122
Аленка, предпоследния грим с Too Faced който показа много ти отива. И спокойно можеш да си ходиш без хайлайтър  Peace
Виж целия пост
# 123
В БЗ няма ли да зареждат Метеоритите, защото във Варна ги видях само в Дъглас. Палитрата на Кларинс даже не беше отвРяна. Продавачката не знаеше, че вече имат тестер и се уплаши като ме видя да свалям целофана.
Виж целия пост
# 124
Коледната на Кларинс ли?



Аленка, предпоследния грим с Too Faced който показа много ти отива. И спокойно можеш да си ходиш без хайлайтър  Peace


Мерси  Blush аз съм от индивидите, които не обичат хайлайтъри  Blush метеоритите  - достатъчно ми "озаряват"  Peace Преди ползвах нещо частичково, не огледално за скулите - на ружа, но напоследък и това не правя  Blush

Виж целия пост
# 125
Да, онази която прилича на Нейкид. Стоеше на най-горния ред и дори тестерА не беше пробв ан.
Виж целия пост
# 126
Освен да мина утре през Дъглас да я видя  Peace колкото да я видя, мисля да не купувам нищо  Peace мисля, че имам достатъчно  Peace
Виж целия пост
# 127
Според мен е излишна. По-малка е по размер от Некид, но пак е блестяща.
Виж целия пост
# 128
Освен да мина утре през Дъглас да я видя  Peace колкото да я видя, мисля да не купувам нищо  Peace мисля, че имам достатъчно  Peace

тази ли?
http://www.eatlovemakeup.com/2013/11/clarins-essentials-palette.html
вчера беше на масата  Peace
Виж целия пост
# 129
http://www.youtube.com/user/MakeUpButHow?feature=g-high-a
Виж целия пост
# 130
Освен да мина утре през Дъглас да я видя  Peace колкото да я видя, мисля да не купувам нищо  Peace мисля, че имам достатъчно  Peace

тази ли?
http://www.eatlovemakeup.com/2013/11/clarins-essentials-palette.html
вчера беше на масата  Peace

Беше, ама не съм я видяла  Cry Не знам къде е стояла, аз останах поне 2 часа и поне каквото се показа - Вайс 2, Коктелите, Лорак .... хайлайтърите, размените  - всичко видях  newsm78
Виж целия пост
# 131
просто не ти е попаднала в ръцете  Wink
от нюд палитрите Лорак ми хареса най-много - повече от Нейкид /кой да е Нейкид/ и Кларинс
подозирам, че Нейкид 3 ще си взема от чиста маниащина, не защото ми трябва или защото Нейкид са палитрите, които харесвам най-много  Crazy
Виж целия пост
# 132
О, Лорак Про е наистина страхотна  Flutter И аз ще си я взема, нищо че е пак с по-неутрални цветове. Но е по-"шаренка" от Нейкидите  Crazy
От коктейлите се отказах окончателно. Няма смисъл да трупам само, а палитрата не ме грабна чак толкова. Ще си купя роклята, която съм харесала за тези пари  Whistling
Виж целия пост
# 133
 Blush Аз съм на етап, в който не искам нищо ново  Peace каквото и да видя - си казвам, че имам такъв продукт, Лорак не ме впечатли, защото имам такива тонове.  Blush Но се радвам, че имах възможността да я видя и да имам позиция  Peace

Чувствам се, като след празнична вечеря с пълно стомахче - пред витрината на сладкарница - от нищо нямам нужда и всичко ми е излишно  Peace

Може би мие останала тръпката - да видя и разгледам  Blush доставя ми удоволствие - този елемент на откривателство  Blush

За Нейкид 3 бях сигурна, сега не толкова - нека първо я видя  Blush макар, че там - по-скоро от колекционерство ще я взема  Blush
Виж целия пост
# 134
Къде се продава палитрата на Лорак и колко струва? В сайта им гледам, че е out of stock.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия