На годинка стана вече ОКТОМВРИЙСКОТО човече.

  • 70 326
  • 762
# 720
Деси,
Скрит текст:
добре е, че ще направят аутопсия на Джесика. Но мисля, че не е Ауески. Мисля, че няма от какво да се зарази, нали не яде сурова храна, нито пък да е изяла нещо навън? А по Елайза метода се определя дали организмът се е срещал с паразитози (дали в момента има заболяване или има прекарано в миналото и има изграден имунитет). Извинявай, че се намесвам, но исках да те успокоя.  Hug
Виж целия пост
# 721
Деси, плаках като ти четох поста. Ужасно е, измъчили сте се много! Аз също имах два пинчера-единия почина от старост, а другия незнайно от какво ( може и да беше отровен). Но не присъствах, когато починаха (бях студентка). Много съжалявам за това, което сте преживели.
Зари е още малък и ще я забрави, но вие - не.
Съжалявам, че не мога да помогна по въпроса с диагнозата, не съм наясно с болестта. Лично мнение обаче, зная, че ще е стресиращо, но аз бих направила изследванията. Освен ако не се отхвърли възможността след аутопсията.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 722
Деси,
Скрит текст:
добре е, че ще направят аутопсия на Джесика. Но мисля, че не е Ауески. Мисля, че няма от какво да се зарази, нали не яде сурова храна, нито пък да е изяла нещо навън? А по Елайза метода се определя дали организмът се е срещал с паразитози (дали в момента има заболяване или има прекарано в миналото и има изграден имунитет). Извинявай, че се намесвам, но исках да те успокоя.  Hug


Фортуна, благодаря, доста ме успокои Hug
Скрит текст:
Снощи като писах във форума и започнах да мисля по-трезво, съм убедена, че няма нищо общо с тази болест. Реално нямаше почти никакви признаци, камо ли най-важния - сърбежа. Все ми се струва, че просто е направила втори много по-тежък инсулт + влошаване на вестибуларната функция. Мерси за информацията за Елайза, най-накрая ми просветна  Peace

Рени, благодаря  Hug

Изследванията още не са готови, току-що звънях, веднага ще пиша какво са казали.
Виж целия пост
# 723
Деси,
Скрит текст:
по-възможно е според мен да е направила инсулт (при хората, а преполагам и при животните не е по-различно, при инсулт се губи ориентация). А за Елайза (ако ви се наложи) - аз правих за токсоплазмоза, пратиха ме при инфекционист (не при паразитолог), ако се наложи питай ЛЛ, за да не се разхождате напразно като мен (ходи се при паразитолог, там вземат венозна кръв). Peace Дано не се налага.  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 724
Деси и аз мисля, че просто са се презастраховали лекарите в твоя случай, защото Зари е мъничък.
Стискам палци да са били напразни притесненията ви.
Дано и Зари бързо забрави "малката си сестричка"  Hug
Виж целия пост
# 725
Фортуна, благодаря още веднъж  Hug Ще ти пиша ако се наложи.

Фусте, не са се презастраховали, а ме хвърлиха в паника излишно, защото въпросната болест на Ауески не се предава на хората, фиксирани са единични случаи за цялата история.
Виж целия пост
# 726
Деси, пиши, с каквото мога, ще помагам.  Hug
Виж целия пост
# 727
Момичета, дойдоха резултатие от патологията на Джесика. Не е носител на Ауески, имала е много тежък менингит с гноен джоб в мозъка, най-вероятно следствие от прекарания инсулт. Не се налагат изследвания на Зари, защото се предава само от човек на човек.

Благодаря на всички за подкрепата  Hug
Виж целия пост
# 728
Радвам се, Деси, сега поне си спокойна за Зари. Дано се почуствате малко по-леко и заради Джеси!  Hug

Момичета, за пореден път се уверявам колко ни е страхотна групата, пожелавам ни все така да я поддържаме във форма!   bouquet Страхотна подкрепа!
Виж целия пост
# 729
Момичета, дойдоха резултатие от патологията на Джесика. Не е носител на Ауески, имала е много тежък менингит с гноен джоб в мозъка, най-вероятно следствие от прекарания инсулт. Не се налагат изследвания на Зари, защото се предава само от човек на човек.

Благодаря на всички за подкрепата  Hug
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 730
Деска, от вчера чета и не знаех какво да напиша  Hug Съжалявам за Джесика! Важното е, че вие сте добре  Hug
 
Виж целия пост
# 731
Деси, и тук да кажа колко съжалявам за Джесика  Cry Знам колко е тъжно и трудно  Hug Хубаво е че се е изяснило какво се е случело с душичката.
Виж целия пост
# 732
Деси, поне едно притеснение ви е отпаднало.  Hug
Виж целия пост
# 733
Това поне е добра новина, че на Зари нищо му няма. А за Джесика, както казаха и други мамчета, тя е на по-добро място! Аз, като котколюбиец чувствам котката ни, като член на семейството. Представям си какво е, ако имаш кученце.  Hug Но това са нещата от живота. Тя ще остане един хубав и незабравим спомен за вашето семейство.  Hug
Виж целия пост
# 734
Деси, не съм имала домашен любимец, освен няколко дворни кучета и котки, затова вероятно не мога да усетя изживяванията ви. Искам само да ти кажа, че най-важното е вие да сте живи и здрави и дано Зари не страда много.
Мининото разболяване се оказа розеола. След като вчера температурата изведнъж спадна, днес изби и обривът. По-тежко изкара от Борис, с по-висока температура, но поне не е нещо опасно.
Това е от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия