

и хи4, ама хи4 не му се радвам. като се сетя, 4е двайсет минути ще го рина само от колата
да не си помислите, 4е съм неграмотна

Тц само 5 мин /без тавана 

ти си кат снегорина зна4и
за пет минути мога да бутна само снега от броните 


[/b]
И така докат провЕриш парцуца лие, вода ли е ...и те, още от сега си се насмукала.
[/b]

И така докат провЕриш парцуца лие, вода ли е ...и те, още от сега си се насмукала.

[/b]

И така докат провЕриш парцуца лие, вода ли е ...и те, още от сега си се насмукала.


аз чай ти оставих,на цвят го докарах,ама откъде да знам,че и в бидон го искаш



ето ти линк към снимки

десен бутон на мишока и натискаш копиране адреса на изображението
после го пейсваш тук между скобите за изображение
втори бутон втори ред
Препоръчани теми