Дядо Коледа е подранил и с ДЕКЕМВРИйче вече той ни е дарил!

  • 26 161
  • 751
# 390
Firenelly  ама ти си една щастлива мама с тези 2 съкровища. Да са ти живи и здрави.
 Честито на мама Деси!
Виж целия пост
# 391
Здравейте Simple Smile
Да й е здравичък и все усмихнат малкият Миро на Деси! Бързо възстановяване и много щстливи моменти заедно!   bouquet
Firenelly, много  са ти хубави дечицата, пу,пу! И май си приличат двамата - сладури! Мерси ,че сподели с нас снимките  Hug
За кандидата - няма да се ядосвате и притеснявате - тя е често явление при бременност. Стани, какво като не са те изследвали досега, мила - тъкмо ще я излекуваш на финала и ще си готова за раждането. Дори да беше открита по-рано, и да я беше лекувала, тя пак може да се появи и да слагаш глобули два пъти. Все пак трябва да се чуеш с АГ-то скоро, за да предпише лечение - моят го прави и по телефона.
Мен пък днес ме гледа докторът ще раждам ли скоро и ми каза, че ми била много стегната матката. А е хубаво да се отпусне, за по-леко раждане... Та натуралната алтернатива на споделените от една мама глобули, които имат за цел да я отпуснат, било... повечко секс без предпазване - т.е. семенната течност вършела таз работа. На вас такова "лечение" предписвали ли са ви  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 392
Благодаря ви за милите думи  Heart Eyes скоро всички ще си гушкаме бебчетата и ще си споделяме радости и тревоги  Simple Smile

TDI, не се притеснявай ! ЩЕ видиш как ще се разтапя баткотко по малката кукла. И аз много се притеснявах и те разбирам напълно.  Дори когато му казах , че отивам в болницата да извадят бебето, той не искаше да ме пуска и много е плакал през нощта. "Не искам мами да умре"- така казвал на майка ми. Мислех си, че и това ще се отрази негативно в отношението му към бебка, но съм грешала. Всичко ще е наред  Hug Гушки  Heart Eyes

За гадните гъби , ако не се изчистите до раждането , би трбвало да ви пуснат система с АБ или там някакво лекарство. На мен поне така ми бяха казали, че това ще е първото което ще направят като отида да раждам. А, дали го направиха...незнам...толкова неща ми пускаха...
Виж целия пост
# 393
Дойчинова , аз също съм чувала , че семенната течност спомага в последния месец .. Аз от 7 натам не давах на ММ да прави такива работи  Embarassed Laughing , но скоро трябва да обмислим и този вариант .  АГ-та го препоръчват особено когато жената преносва,т.к в спермата се съдържа хормон ,който спомага за предизвикване на раждането,а и системите които се слагат,когато една жена ражда съдържат същия хормон..

Ей сега прочетох в интернет , че  семенната течност на мъжа съдържа хормона простагландин, който омекотява шийката на матката и я прави по-еластична Така се понижава риска от травми при преминаване на плода. По време на оргазъм се отделя хормона окситоцин, който кара мускулите на матката да се съкращават и предизвиква много приятни усещания. Същият този хормон е жизненоважен за процеса на раждане. Освен това сексуалното общуване се съпровожда с производството на голямо количество ендорфини – хормоните на радостта и удоволствието, които се явяват естествени обезболяващи вещества по време на естествено протеклото раждане.
Какво по-добро лечение от това , което ти носи радост и удовлетворение.
Виж целия пост
# 394
Привет аз да се отчета..Следя ви,чета ви .. Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 395
А при нас работата не става.  Embarassed Не го пуска вътре.  Laughing ooooh! Но съм чела и други жени да се оплакват така. Но няма да се предам.  Joy Embarassed
Виж целия пост
# 396
А при нас работата не става.  Embarassed Не го пуска вътре.  Laughing ooooh! Но съм чела и други жени да се оплакват така. Но няма да се предам.  Joy Embarassed

Ахаха  Laughing Направо ме уби с този коментар  Laughing .. но иначе правилно .. няма да се предавате ..  Wink
Виж целия пост
# 397
Съншайн, ми зор ми е вече.  Crazy Първо не можеше, после не исках, а сега не става.  Crossing Arms И това, ако е човешко..  Thinking
Виж целия пост
# 398

Ей сега прочетох в интернет , че  семенната течност на мъжа съдържа хормона простагландин, който омекотява шийката на матката и я прави по-еластична Така се понижава риска от травми при преминаване на плода. По време на оргазъм се отделя хормона окситоцин, който кара мускулите на матката да се съкращават и предизвиква много приятни усещания. Същият този хормон е жизненоважен за процеса на раждане. Освен това сексуалното общуване се съпровожда с производството на голямо количество ендорфини – хормоните на радостта и удоволствието, които се явяват естествени обезболяващи вещества по време на естествено протеклото раждане.
Какво по-добро лечение от това , което ти носи радост и удовлетворение.

Това ще го дам на мъжо да го прочете, че много ми се дърпа нещо напоследък, аз му казвам че е хубаво, а той не, как така ще му нарушавам личното пространство на детето  Laughing . Дано да подейства, че аз 3 месеца нямах никакво желание, а  напоследък съм като сексуален манияк  Embarassed не знам някоя от вас има ли същия "проблем"....
Виж целия пост
# 399
А пък нас отдавна ние е страх за правим това удоволствие , да не навредим на беба и сега като прочетох това като вид лечение се изненадах, ако преносвам да знам страх не страх , ще трябва  newsm03 , но само ММ да се  съгласи , че той го е по- страх и от мен, аз бих се навила newsm62
Виж целия пост
# 400
В началото на бременността , смятайте от 1ви до 4 месец , се молех за мъж като вашите , да се притеснява , да не иска .. Той ,милия все искаше , а аз направо се ужасявах .. Хич не ми се искаше , не от страх или нещо такова , а просто нямах грам желание . Но от дъжд на вятър се съгласявах . После бях точно обратното , но той пък почна на командировки да ходи и нямахме толкова време заедно .. Е , тогава ми беше мъка  Joy .. Сега от 2 седмици не сме правили нищо - първо беше на командировка , после си дойде , но аз бях с ваг.глобулки и нямаше как ... Иначе определено имаме желание и двамата .. Та .. ще видиме довечера  Embarassed Embarassed Embarassed .. А иначе не виждам нищо страшно и опасно , щом АГ-то не ви е казало да се пазите или нещо подобно .. както се казва - прави любов , а не война  Laughing ..
Виж целия пост
# 401
Направо като ви чета, и ми идва двечера да намекна на моят , но той сигурно ще го шубе, но ще му дам да ви чета Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Нели, наистина е хубаво, че баткото е привързан и си представям как си се стрестнала за бонбончето, аз съм добре вече, утре ще ми махат конците, понаболява, но се възстановявам сравнително бързо.
Момичета, да ме извините, но не мога още да прочета всички, само отгоре-отгоре минавам, затова не коментирам другите  Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Ние през цялата бременност си правехме секс, но по-рядко, разбира се. Разминавахме се и ние в желанието от време на време, но то като се почне настроението идва  Embarassed  Embarassed  Embarassed
За окситоцина знаех, че спомага контракциите, но за другия, който прави шийката еластична незнаех. Още една причина на нападаме мъжете  Crazy Но забелязах, че след последната интимна нощ се бодех цяла вечер с болезнени контракции и си викам почна се, ама не  Wink Трябва да е по-често може би.
Виж целия пост
# 404
милички аз сложих новогодишната украса  santa2 Nature Snowman  madnoel
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия