Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 389 658
  • 2 198
# 1 155
laseine за съжаление не успях да си запиша точно датите, може ли да ми ги напишеш?
А иначе обяснението е, че датите са така разместени заради ученическите ваканции плюс работните дни, които са събота и невъзможността за друга подредба.
Това за Кенгуруто изобщо надали някой го е съобразил на родителската среща, дали вече е предала датите, предвид, че ние се движим с един урок назад и дали може да се опитаме да я изместим и да не съвпада с Кенгуруто?
Във връзка с това, какъв е шанса според вас догодина да има места на второто класиране при някои от известните преподаватели?
това са датите, които имам (не бях на родителската, една приятелка ги е записала) :
27.02
28.02

13.03
19.03
26.03
02.04
10.04
16.04
23.04
14.05

Тази събота и неделя имат и двата дни Laughing

Другите мами, моля прегледайте и вие датите и кажете така ли са?
за мен проблемно е само кенгуруто на 19.03

Виж целия пост
# 1 156
Без да видя за 28.02, аз псувах за двете да ти от пролетната ваканция. До тук се очертават две сигурни отсъствия. Много тъпо.
Виж целия пост
# 1 157
Кенгуру ще има и там,  може да се явите там от 10, след което е курса от 12.
Виж целия пост
# 1 158
laseine мерси за датите, но в събота ми донесаха мисля други дати записани на дъската. Според тях само на 27 са на курс, не и на 28-ми. Ако е така какти ти си ги написала и двете дати изпускаме заради ски, после и заради кенгуруто на 19-ти, направо ме хваща яд, че съм платила модула...
Надолу са същите датите и при мен с тази разлика, че има и на 30 април, надявам се да е вярно това което донесоха моите, и 30-ти април да е за сметка на 28-ми. Довечера ще проверя отново и ще пиша.
За съжаление при нас часът на 19 ти не е сменен заради кенгуруто. Дали има шанс да поговорим с нея и да се премести в друг час, как смяташ?
Виж целия пост
# 1 159
много благодаря за мненията, подробни и описателни  bouquet все пак явно си струва съботата за курс. имаше мисля и някакви следобедни варианти... току виж успеем за тях, но както и да е Simple Smile
Виж целия пост
# 1 160
Зорница Стоицева каза, че за Кенгуруто ще има допълнителна информация и най-вероятно нашата група, която е от 10:30, ще има занятие след обяд. Предполагам това ще важи и за останалите.
Виж целия пост
# 1 161
Имам нужда от помощ каква е домашната работа от тази събота при Детелина Найденова, 3 клас.

  Благодаря предварително! bouquet
Виж целия пост
# 1 162
Аз бих искала да помоля като минат занятията събота или събота и неделя в СМГ при Зоя Савова, ако може да ми напишете какво са взели и какво е домашното.  Praynig

Скоро би трябвало да излязат резултатите от тренировъчният нали?
Виж целия пост
# 1 163
Подозирам, че ще е като миналия път - петък вечер Simple Smile

Някой, ако има по-вътрешна информация, да казва Wink
Виж целия пост
# 1 164
Да споделя, че състезателните задачи и курсовете помагат много и за изпита за курсовете в детската академия на телерик, която е от 4 до 6-ти клас. Миналият месец пуснах едната на изпита, като тя изкара 18 от 20 точки (общо 40 задачи са били) и се класира. Засега е ходила само на едно занятие, дотук е много ентусиазирана, ще видим дали няма да се откаже. За съжаление следващото занятие и там ще го пропусне.
Заяви, че буквално е имало освен логически задачи, типови задачки от рода на табличка, които решават в СМГ, а после разпозна и от темите за трети клас на кенгуруто като паднала се една от последните задачи.
Виж целия пост
# 1 165
Подозирам, че ще е като миналия път - петък вечер Simple Smile

Някой, ако има по-вътрешна информация, да казва Wink
Ами за петък е казала и Петя Тодорова в курса на сина ми. Simple Smile Което не ми пречи всяка сутрин да поглеждам сайта на СМГ...  Grinning

Aila, благодаря, че сподели за Телерик - видя ми се интересно. Ще следя за следващ прием и ще предложа на младежа.
Виж целия пост
# 1 166
Здравейте! И тук моля за помощ
Синът ми е  2кл. при Еми Гигова от 10, 30 ч. в събота, задължително трябва да го преместя в събота от 13ч. без значение дали при Детелина Найденова, Зорница Стоицева или Ваня Данова. Моля ако някой проявява интерес към такава смяна или освобождава място да ми пише. Групите са пълни и само помежду ни може да се координираме без да се губи време.
Благодаря Ви   предварително bouquet
Виж целия пост
# 1 167
Здравейте,
Моят син е 2 клас при Ваня Данова. Ако чуя, че някой в нашата група се интересува от такава смяна ще пиша.
И също така да попитам, другите групи за 2 клас още ли работят по сборника Умник Математик или са почнали по Немо?
Виж целия пост
# 1 168
Да споделя, че състезателните задачи и курсовете помагат много и за изпита за курсовете в детската академия на телерик, която е от 4 до 6-ти клас. Миналият месец пуснах едната на изпита, като тя изкара 18 от 20 точки (общо 40 задачи са били) и се класира. Засега е ходила само на едно занятие, дотук е много ентусиазирана, ще видим дали няма да се откаже. За съжаление следващото занятие и там ще го пропусне.

Занятията ги заснемат и качват на сайта си. Много е удобно за наваксване на пропуски.
Виж целия пост
# 1 169
Здравейте,
Моят син е 2 клас при Ваня Данова. Ако чуя, че някой в нашата група се интересува от такава смяна ще пиша.
И също така да попитам, другите групи за 2 клас още ли работят по сборника Умник Математик или са почнали по Немо?
Имаха за домашно и от двата сборника. Като Немо още не съм го виждала , защото  не са стигнали бройките и тази събота ще го получим  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия