Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 153 247
  • 1 161
# 510
А секциото го води Славчев?
Не, Папазов.
Виж целия пост
# 511
Момичета, опитвам се да се свържа със Соня за да си запиша час при д-р Славчев, но 2 пъти безуспешно.
Исках той да ми води ЖК...
Виж целия пост
# 512
ехеее, цели два пъти безуспешно Simple Smile
ако искаш той да ти води ЖК, ще трябва да се заредиш с доста търпение Simple Smile
Виж целия пост
# 513
да, може би Ви звучи смешно, но.. вие по колко пъти звъните??
Виж целия пост
# 514
Много звъня аз. По 10 пъти на ден, докато ми вдигне...
п.п. Смайлче,
радвам се да прочета такава хубава новина при теб.
Виж целия пост
# 515
Благодаря Ви!
А като започне раждането на доктора пак по 10 пъти ли му звъните? Mr. Green
Виж целия пост
# 516
На доктора не, но Соня е писала и преди, че е заета и понякога не може да отговори,затова да сме по-настоятелни.
Виж целия пост
# 517
Благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 518
Звъни на регистратура, там по-лесно става записването на час. За да си запиша час при Соня ми се е налагало и повече от 10 пъти да звъня.
Виж целия пост
# 519
Звъни на регистратура, там по-лесно става записването на час. За да си запиша час при Соня ми се е налагало и повече от 10 пъти да звъня.

И аз бях звъняла десетина пъти на Соня и накрая се обадих на регистратура, където ми записаха час след 2 седмици.
Виж целия пост
# 520
да и аз така днес се уредих с час чак за 03.04. ... до колкото разбрах док. щял да отсъства следващата седмица..
Виж целия пост
# 521
да и аз така днес се уредих с час чак за 03.04. ... до колкото разбрах док. щял да отсъства следващата седмица..
Да отсъства ли Shocked. А тези (сред който съм и аз), който имат час за женска консултация? Прегледът ми е много важен, защото ми предстои пътуване в чужбина, а съм рискова бременност.
Виж целия пост
# 522
Опс! Моят час е за 13 март, което е тази седмица  Embarassed.
Виж целия пост
# 523
за тази седмица не знам... аз по принцип питах за 20-21 на регистратура и ми казаха, че не може защото щял да отсъства и първата възможност е за 03.04
Виж целия пост
# 524
Благодаря Ви!
А като започне раждането на доктора пак по 10 пъти ли му звъните? Mr. Green

На мен ми се е налагало да звъня на доктора няколко пъти. И никога не ми е вдигал, но аз и не настоявах. Като раждах пак не ми вдигна  Mr. Green . Бил в операция та за това, но в крайна сметка дойде Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия