Да се оплачем...

  • 7 483 127
  • 65 224
# 10 530
Когато поживеете заедно и вече е минал розовия период.
И за мене - когато съм преценила, че сама, с моя доход мога да си го гледам прилично.
Виж целия пост
# 10 531
Аз пък го виждам по друг начин. *Дава* му децата като вариант да престане да я спъва, т.е. не иска нищо от него само да я остави на мира. Обаче знае, че той не ги ще - децата.
Не знам дали обясних правилно.
Преди години и аз предложих на БНД да му *дам* детето. Много се напъваше, че ще ми го вземе. Като му казах - Ок. събирам му нещата и ти го водя веднага - даде назад. Детето имало нужда от майка, той не можел да ми причини това, обичал ме бил.  Laughing
Та това май е варианта и при нея. *Даваме* си децата смело, ама само когато сме убедени че не ги искат.
Виж целия пост
# 10 532
Пишат го ,но ако новия признае детето, а законния съпруг не оспорва, няма проблем. А кой луд ще иска чуждо дете?
Въпросът с род.права е фиктивен при нас, за това казвам,че е дълга широка.
След колко време е нормално да се ражда дете?

Ако нямате развод с влязло в сила решение, новият не може да припознае детето по никакъв начин. Само съпругът ти може да оспори, че не е баща на роденото от теб дете.  Peace
Виж целия пост
# 10 533
Дори и така не си давам детето. Ако трябва развод няма да има, но това не бих го направила.
Виж целия пост
# 10 534
Някои хора как си усложняват живота за едното е....  ooooh!
На първо място са моите деца, няма сила която да ме накара
да хукна след едни мъж, да раждам, да пърхам, докато не знам и не съм сигурна, че всичко ще е наред с децата ми....
Потресена съм ( не от конкретния случай) а по принцип има няколко примери, как някои жени съвсем се смахнаха и са готови
да си размятат децата насам и натам, само за да освободят място за новата Любов  ooooh!
Виж целия пост
# 10 535
И аз така мисля, но явно не ме е трясвала чак такава голяма любов  Crazy Имам доста примери пред очите си обаче за такива майки, така че нищо няма да ме учуди. Една такава не си гледаше детето, но бащата и плащаше издръжка, за да не ги тормози
Виж целия пост
# 10 536
И аз така мисля, но явно не ме е трясвала чак такава голяма любов  
Голяма, голяма, колко да е голяма? Колкото да си зареже децата, за да ражда нови на новата ЛИБОФФФ. Sick
Виж целия пост
# 10 537
Не знаем какъв е случая, не мога да коментирам, ама не ми се вярва да си зареже децата. Ако знаехме какво мисли новия, картинката щеше да е по- ясна
Виж целия пост
# 10 538
Ние не сме важни. Но добре е кандидат новата мама да знае и да си прави сметката.
Че да не я четем после като анонимна в Семейни отношения.
Виж целия пост
# 10 539
Не знаем какъв е случая, не мога да коментирам, ама не ми се вярва да си зареже децата. Ако знаехме какво мисли новия, картинката щеше да е по- ясна
Права си. Постът ѝ прозвуча гадно, но може да е в резултат на липсата на контекст.
Виж целия пост
# 10 540
С баща им не живеем заедно отдавна, малкия е при мен, голямата ще учи в чужбина. На кой се водят децата е само проформа. Новият не е причина за раздялата ни с бащата, познаваме се след това. Дали ще имам други деца не мога да кажа категорично. Децата няма да си зарежа,за да правя ново семейство.
Виж целия пост
# 10 541
защо не ти дава развод, donsita?
ревност към новия ти живот?
Виж целия пост
# 10 542
Така звучи по- нормално  Peace
Виж целия пост
# 10 543
 Оплаквам се,че току що ми хрумна да подарим роклята от бала на дъщеря ми -ама май е късно и ме е яд , че съм такава патка заспала .
  
Виж целия пост
# 10 544
защо не ти дава развод, donsita?
ревност към новия ти живот?
Да. И не може да приеме,че посмях да се изнеса, щото "той можело да има любовници,но винаги се прибирал при мен".
Абе дълга и широка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия