


























....Серки, Мерки не фърфят...

ама отдолу как се издава

Мерси Наде
и тези моменти са ми едни от любимите, те не че не са ми любими всичките ама немога да ги турна сите
....Серки, Мерки не фърфят... 



А дрън-дрън не се понасяли 


А дрън-дрън не се понасяли 

ама са много сладки и двамата
е не не мога да се съглася, че е странен като Емир, снимките доказват, че си е хубав всякак и като Емир и като Яман, ама първообраза и ФЕМИР си е най!!!!
Я я погледнете Зиз, втората ет десно на лево


....Серки, Мерки не фърфят... 
и аз така мисля
да ти благодаря за лайка на клипчето
,както и на Дани
Ако съм изпуснала някой сори

само двамката ши си ги зяпаме 2 часа
Препоръчани теми