Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~224~

  • 20 168
  • 745
# 690
 wavey wavey wavey wavey wavey


Скрит текст:

























Виж целия пост
# 691
Ох, бе, изгледах серията и най - много ми хареса отвличането... Mr. Green гледала съм го милион пъти и пак умирам от кеф като ги гледам двамата бесни...няма друга такава двойка и това си е... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   ....Серки, Мерки не фърфят... Sick
Виж целия пост
# 692
Йени крилотуууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=752957.new#new

Екип:

Романтика- Нарцисчева

Комикси - АЗ

Да се чичечнем и зафалим, че сме по-по-най... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Да благодаря и на Дани, че извади архиви за комиксите, че се беше бъгнал сайта...ползвах два за подсекция "Как се стигна до тук"  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 693
Добре, че прочетох коментара на Надето та се загледах в името на Джейн  Joy Joy ама отдолу как се издава  Joy Joy Joy Joy  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 694
Йоанче, честит ти втори крачол и ав. Heart Eyes
Виж целия пост
# 695

Йехааааа, Ели  Hug Heart Eyes Heart Eyes - фотографката  Party Party Party
Виж целия пост
# 696
Йоанче, честит ти втори крачол и ав. Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Мерси Наде  Hug Hug и тези моменти са ми едни от любимите, те не че не са ми любими всичките ама немога да ги турна сите  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 697
Ох, бе, изгледах серията и най - много ми хареса отвличането... Mr. Green гледала съм го милион пъти и пак умирам от кеф като ги гледам двамата бесни...няма друга такава двойка и това си е... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   ....Серки, Мерки не фърфят... Sick

 Peace Peace Peace
 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Виж целия пост
# 698
Незнам дали сте я метали, нещо ми се губи  newsm78

Хазал и Ашли - сет  Grinning А дрън-дрън не се понасяли  Mr. Green


И веднага шапките  Laughing



В спойлер, че ме мързи да ги намалявам  Mr. Green Peace

А, отворих ги, те не били толко големи  Laughing Peace
Виж целия пост
# 699
Незнам дали сте я метали, нещо ми се губи  newsm78

Хазал и Ашли - сет  Grinning А дрън-дрън не се понасяли  Mr. Green
Скрит текст:

И веднага шапките  Laughing

Скрит текст:

В спойлер, че ме мързи да ги намалявам  Mr. Green Peace

Тоя клюкар тати ги издаде ведната снимките  Joy Joy ама са много сладки и двамата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 700

лелелелееле Ели,  Hug Hug Hug Hug Hug е не не мога да се съглася, че е странен като Емир, снимките доказват, че си е хубав всякак и като Емир и като Яман, ама първообраза и ФЕМИР си е най!!!!
Виж целия пост
# 701
Абе кога са ни снимали  newsm78 Я я погледнете Зиз, втората ет десно на лево  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 702
Аслъ отрече да има напрежение между тях с Хазал и от компанията също, а шапките им въобще не са еднакви, но феновите ги виждат като. Laughing
Да Ви кажа честно но добре, че наближава края на АФК по бтв.
Ели лелче. Hug
Виж целия пост
# 703
Ох, бе, изгледах серията и най - много ми хареса отвличането... Mr. Green гледала съм го милион пъти и пак умирам от кеф като ги гледам двамата бесни...няма друга такава двойка и това си е... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   ....Серки, Мерки не фърфят... Sick

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 и аз така мисля  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 704
Габчеееееее Hug Heart Eyes да ти благодаря за лайка  на клипчето  love001  love001  love001,както и на Дани Hug Heart Eyes  love001  love001  love001 Ако съм изпуснала някой сори Praynig  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

С нетърпение чакам утрешните серии,толкова са ми сладки и хубави Heart Eyes Heart Eyes само двамката ши си ги зяпаме 2 часа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия