Съпруги на военнослужещи - 7

  • 59 086
  • 739
# 30
Разбира се, че е обезщетение за съпругите, които са последвали мъжете си при преместване на ново работно място и при това съпругите са загубили работното си място. Представя се освен документ за регистрация в Бюрото по труда и копие от заповед за прекратяване на предишния трудов договор. Т.е. естествено, че това обезщетение не се изплаща на всички безработни съпруги на военни - то ако можеше така, да не работиш и да те обезщетяват, само защото мъжът ти е военен... Wink
Виж целия пост
# 31
 Laughing Нямаше да е лошо  Rolling Eyes
 Благодаря, че ми помогна в анализа. Hug
Виж целия пост
# 32
Момичета в крайна сметка ще има ли 13 или е само мит
Виж целия пост
# 33
Момичета в крайна сметка ще има ли 13 или е само мит
Другата седмица ще има заплати и ще се приключва финансовата година за МО.
До сега щом няма нещо като заповед ,то едва ли ще има ,за съжаление Simple Smile
Виж целия пост
# 34
Едва ли. При нас заплати в петък. Днес е последен ден да ги правят, утре ще има фишове. Много ме съмнява да стане в последната секунда. Но помня, някъде  през 2002 или 2003 дадоха коледни  и викнаха счетоводителят между Коледа и НГ да прави ведомости и да плаща. А може и по-рано да е било , защото още нямаше карти и плащането беше на ръка. Така,че историята помни и такива случаи...
Виж целия пост
# 35
Това преди 10 години Simple Smile
2013 едва ли някой ще остане да работи между Коледа и НГ ,то всичко още в последния работен ден на обяд вече си е по селата  и по почивките.
Виж целия пост
# 36
И на мъжа ми финансистките са му казали да чака заплата в края на тази седмица Wink. Допълнително материално стимулиране - едва ли.
Виж целия пост
# 37
 О, Шехина, Честита ти втора лентичка  Hug
Виж целия пост
# 38
Благодаря ти, Симпатюхче Heart Eyes
Виж целия пост
# 39
Ехеей, Шехина, страхотна новина! Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  Hug
Виж целия пост
# 40
Привет !
Една без документ  Laughing съпруга на военен ...
На бъдещите мами лека бременост ... за децата здраве и желаните подаръци от Дядо Коледа ...
Виж целия пост
# 41
Шехина, честито. Simple Smile Безпроблемна да е.

Петък заминаваме за Рибарица за банкет, надявам се да си изкараме супер. )
Уффф....и пак ще трябват копия на свидетелство за брак и акт за раждане на детето....аман. Само заради различните фимилии и адреси...)
Виж целия пост
# 42
Засега само запис!! Laughing
Виж целия пост
# 43
И от мен запис,че научавам полезни новини от вас:))))
Виж целия пост
# 44
Добро утро момичета   food010 kaffeetrmker_2
Изчетох ви (+края на предната темичка) на един дъх. Записвам се и благодаря за новата темичка, прекрасна е Hug
Гледам сте обсъждали 13тата заплата, аз до скоро мислех, че ще им дадат, но едва ли.  Crossing Arms
Също и за минималната заплата като обезщетение на безработна съпруга на военнослужещ, но не съм запозната. Знам само, че на военнослужещи, които са на мисия ще се изплаща 310 лв в периода, който са на мисия, но за останалите не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия