
Днес има Стрелата и Утрешните Хора.

не ми е любимка изобщо, но визуално като двойка с Ча изглеждат по-добре от Хазал с оня.
Поне за мен! 
е задала правилния въпрос - Колко от вас ще гледат ПО, щото е много интересен, ако не играе Ча, процента ще е драстично надолу, и рейтинга е такъв, не защото ПО е интересен, а защото играе Чаатай, и не защото той е невероятен, просто тинейджърките си го гледат и си го харесват, иначе като стойност и качества сериала клони към нула, просто това е сюжет който е гледан много, ама много пъти.
Но същото важи за сюжета на АШК. Хайде сега - не са измислили топлата вода.
По целия свят в тази индустрия страдат от липса на идеи, не е само в Турция и у нас.
За рейтингите не разбрах какво искаш да кажеш? Може би, че са манипулурани? 
А за Хазал на мен поне ми е лицемерно, твоя гледна точка.Сега ще излезе, че Серенай е най-голямата връзкарка в турската ТВ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:На прав път си, в момента в който беше звъняла на приятели по медиите да не пишат критични неща за нея
, бе привикана от продуцента си за мъмрене и с предупреждение за това, което се говори в медиите и хоп интересно защо обърна езика в следващото си интервю на 180 градуса, тотално се размина със самата себе си само отпреди 2-3 месеца
. А в социалните мрежи
Да не говорим за това, което се говори, за това как е станала ВТОРА на Мис Турция, и как се е хвалила, че ще е първа, има доста любопитни неща, можеш да видиш. А че днес се пише за това, за което се плати, е неопорим факт, няма честност и ценности в журналистиката
кефиш на макс...

Затова няма смисъл да продължаваме повече, едно и също се повтаря и то с едни и същи думи! 

Зиз
в петък кат хванах буквите на Дила
добре че нямаше унуй висящото 
[/b]
и нямам нужда от него.
какво повече от това.
Препоръчани теми