Има си от всичко: баклавичка,целувки,танци 
Рени
Има си от всичко: баклавичка,целувки,танци 

Има си от всичко: баклавичка,целувки,танци 

Това ми беше целта,да събера от всичко,най-обичам когато е карашък работата
, ама аз как го харесвах на твоите гащурки при Баяз
, със здраве да си ги носиш

, дано се оправиш бързо
, че след малко ша извършвам студийно зачезване

/




дано да мине по-скоро,много лоша тази настинка

, ама аз как го харесвах на твоите гащурки при Баяз
, със здраве да си ги носиш

, дано се оправиш бързо

мерси,аз замалко ги свалих предните,да се позаперат и изсушат и като се нарадвам на тези,пак ще си обуя Керемчо при Беяз и аз там страшно го харесвам



В понеделник ми се наложи да си взема мащерка, ама вътре е толкова пълна със сено, че после като пия имам чувството, че паса.
Обаче трябва да си сляп или твърде предубеден за да не видиш и признаеш каква фантастична сцена направиха в банята!
Я си представете, ако ни бяха поднесли нещо такова с Хазал и Ча в АФК! Майкооооооооууууууууу
... щеше да има виртуални ритуални самоубийства в интернет
. Тийнките на сетовете щяха огради да трошат и да припадат.
Тези топки, които изглеждат сини всъщност са блестящи и са лилави





Дявола, го изкарваме в лека форма и за кратко.
Тези топки, които изглеждат сини всъщност са блестящи и са лилави




Тези топки, които изглеждат сини всъщност са блестящи и са лилави


Ама майка ти колко мрънкане измрънка за тая украса ...
Препоръчани теми