Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~225~

  • 37 016
  • 742
# 165
newsm78 що рИвете бре  кат знайти че е тъжен Емко на клипа ... Whistling
Виж целия пост
# 166
Джейн, Габи и аз писах днес на този абдулрахман, ама не много, не ми позволиш ограничението на туитъра, как го  енаписала толкова голямо, подобно, но с малко думи  и дано чичко гугъл да ми го е превел добре, съгласна съм с мария лаура, аз наблегнах че не е прав по отношение на ашк и на хазал,
Виж целия пост
# 167
Илде твойта песен Laughing
Виж целия пост
# 168

Ето и превода ,да се довършим  Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 169
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 170
на мен ми бяха достатъчни тези от Мишето и тези дето изгледах след тях Cry Cry Cry Cry

http://www.izlesene.com/video/feriha-oldu-adini-feriha-koydum-se … n-finali/6349747#

http://www.izlesene.com/video/adini-feriha-koydum-emirin-yolu-me … -sahnesi/6614139#

Габче Hug сакън душко хич недей и да започваш Cry аз в повечето случай или ги пропускам или се въздържам,щото знам каква съм Cry ама този път не успях да се въздържа и продължавам да си преглъщам  Cry Cry Cry Cry Cry


То ко да не започвам, кат почанх  ooooh! newsm45 newsm45 newsm45
А и ти викаш, не започвай, а пускаш ревливи  newsm45
Виж целия пост
# 171
newsm19 newsm19 newsm19 newsm19
Виж целия пост
# 172
Нарцисчева, Габо....що пускате таквиз неща... newsm45
Вие нямате сърца, а мазоли... newsm45
Виж целия пост
# 173
http://www.izlesene.com/video/adini-feriha-koydum-emirin-yolu-ye … -tanitim/6503725#

http://www.izlesene.com/video/adini-feriha-koydum-emirin-yolu-72 … kim-2012/6645445#

http://www.izlesene.com/video/adini-feriha-koydum-emirin-yolu-71 … fragmani/6639272#

 Cry Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 174

 smile3521

Ти не си ли вече в леглото... newsm78 Joy
Виж целия пост
# 175
Аз не рева, ама в клипа има как я докосва заспала с едно поло, това от нейното погребение ли е newsm78
Нямам нерви да изгледам АФКПЕ и ПЕ.

Павлина, тя е ползвала long tweet, не знам кога може да се ползва, аз го видях във фейса, тази вечер не съм влизала в туитър, утре ще разгледам подбробно, но разбирам, че и ти така си разбрала поста му, аз по-напред писах.

Профи Hug, оздравявай бързо, липсваш ни, а и Зиз има нужда от теб Grinning
Виж целия пост
# 176
Много рИвете бре, Mr. Green голям рев голямо чудо, чак Ви чух като бях заспала. Joy
Виж целия пост
# 177



Илде мое ли да се спи от тия ревли Mr. Green стана ми интересно Mr. Green
Виж целия пост
# 178
Последно
Нарцисчева, Габо....що пускате таквиз неща... newsm45
Вие нямате сърца, а мазоли... newsm45


Щот сме магарици  newsm45 newsm45 newsm45

Последно  Peace

Виж целия пост
# 179
Много рИвете бре, Mr. Green голям рев голямо чудо, чак Ви чух като бях заспала. Joy
и аз newsm47
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия