Ирландия (13-та, но не фатална!) празнична Коледно- Новогодишна тема

  • 34 881
  • 758
# 645
Е , казваите и вие къде ! Но нека да може да се стига и с влак до там
Виж целия пост
# 646
Е , казваите и вие къде ! Но нека да може да се стига и с влак до там

Пепи, влаковете са много скъпи, защо с влак?!
Ще ти дам пример - от наше село до Дъблин билетът за автобус ми е 30 евро, а за влак е 70 евро! ooooh!
Плюс това автобуси има на всеки час до Лимерик.
А и с автобус е супер удобно ако сме там - хващаш автобуса от автогарата в Дъблин и слизаш на последната спирка - в Лимерик, няма как да се загубиш. Wink
Пък някой от нас ще дойде да те вземе с кола и така.
Виж целия пост
# 647
ама чакайте ние нали сме с преспиване? То за по кафе няма да се разкарвам. Като ще се срещаме да е както трябва- пъб, нощен клуб, махморлук.

Не се смей, нали искаш да ви готвя. В какво да ви нося козинаци и милинки? То добре,че съм с кола. Представяш ли си да помъкна по автобуси и влакове бохчи и тави.Ще бъда съвременния вариант на бай Ганьо.

Лимерик ме устройва, но доста цигани има там. Незнам как е нощния живот и дали е безопасно за сами девойки като нас.
Виж целия пост
# 648
Голуей беше хубаво предложение просто заради самото Голуей, особено през лятото, ще погледна картата, аз не съм била в Корк не ми пречи на мен д се дотътря до там, на Лем Корк и е по близо отколкото на девойките от Дъблин май, ама до лятото все ще се разберем, аз съм за среща с преспиване също, кокоша среща само мацки супер  Mr. Green
Виж целия пост
# 649
Лимерик е най-опасният град в Ирландия, заради бандите им там и високата престъпност, не съм много за, но ако се прави срещата там и до там ще дойда няма проблеми, аз съм много лесна, само ми  казвате дата и място две три седмици преди това и съм където и да е Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Как сами, бре, нали Чоската и Лемов ще са с нас?! Rolling Eyes

Циганите са наши хора, няма да се пУашиш, аз тъкмо упражнявам акцента. Mr. Green
Като им кажа: "Me ma n me lov r gypsies" Mr. Green hahaha и направо ще ни ескортират по кръчмите, да си нямаме проблеми! Joy

И стига с тия тави, че ще умра с тебе! hahaha Joy

Сериозно - аз съм ЗА Лимерик!
Значи сега пък 2 гласа за Лимерик. Rolling Eyes

Оф, пуснете ме да публикувам, бре!
Не знам тогава къде, вие ме омотахте, решавайте, аз съм ЗА навсякъде!
Виж целия пост
# 651
И на мен Лимерик не ми харесва много като идея. Но е по средата.
Да ви кажа честно ходила съм там 2 пъти и двата пъти ми изглеждаше все едно се разхождам в гето.
Виж целия пост
# 652
from Cork to Wexford -> 190km (2ч.10мин.)

from Cork to Dublin -> 250km (2ч.30мин.)

from Cork to Naas -> 210km (2ч.20мин.)

from Cork to Cavan -> 350km (3ч.30мин.)

Ето го ориентировъчно за всяка от вас с кола, тези с автобусите/влаковете са по друго разписание. Mr. Green Laughing

Казвайте сега?
Виж целия пост
# 653
Аз малко се дърпам за Лимерик. Наши приятели са живели там няколко години и съм чувала доста митове и легенди за този град.  Thinking
В Голуей много ми харесва, но ме е страх, че ще изстинат милинките на Гилти докато ги донесе.  Mr. Green В Корк не съм била, а ми се ходи, особено ако Джу обещае да ни заведе в онзи бар с палавите автомати за играчки.  Mr. Green Ма тогава Лемов ще хартиса.  Whistling
Глас за Корк.  Peace
Джу, ама аз наистина не мислех, че говориш сериозно миналата година.  Embarassed  smile3538 Не съм си и представяла, че ще се вдигнеш от другия край на Ирландия, за да погледаш един-два часа как бягат разни откачалки.  bowuu Скучничко е да си в публиката, но за нас е страхотно да има публика.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 654
from Cork to Wexford -> 190km (2ч.10мин.)

from Cork to Dublin -> 250km (2ч.30мин.)

from Cork to Naas -> 210km (2ч.20мин.)

from Cork to Cavan -> 350km (3ч.30мин.)
Ти няма ли идваш?  Whistling Не виждам Кери никъде.  Mr. Green


Дано да не ме бият модераторите за двойния пост.  newsm43
Виж целия пост
# 655
Аз малко се дърпам за Лимерик. Наши приятели са живели там няколко години и съм чувала доста митове и легенди за този град.  Thinking
В Голуей много ми харесва, но ме е страх, че ще изстинат милинките на Гилти докато ги донесе.  Mr. Green В Корк не съм била, а ми се ходи, особено ако Джу обещае да ни заведе в онзи бар с палавите автомати за играчки.  Mr. Green Ма тогава Лемов ще хартиса.  Whistling
Глас за Корк.  Peace
Джу, ама аз наистина не мислех, че говориш сериозно миналата година.  Embarassed  smile3538 Не съм си и представяла, че ще се вдигнеш от другия край на Ирландия, за да погледаш един-два часа как бягат разни откачалки.  bowuu Скучничко е да си в публиката, но за нас е страхотно да има публика.  Heart Eyes


А, ти пък скучно!
То щото тук около мен купонЯ не спира! Mr. Green Joy

Сега сериозно - като гледам, до тук всички сме ок за Корк. Rolling Eyes
Ако да, Корк остава като работен вариант. Peace
Значи сега остана да изчакаме останалите да се включат и да кажат дали са ок и те и тогава може да измислим поне нещо ориентировъчно като време (да не е точна дата, ама нещо за ориентир), защото все пак ще има отпуски, пътувания насам- натам и така.


 Ти няма ли идваш?  Whistling Не виждам Кери никъде.  Mr. Green


 Joy Joy Joy

Как няма, бре???
Кой ще ви води в бара с вибраторите иначе? hahaha
Ще дойда, много ясно, ама аз казах, че за мен няма значение, аз и до Сев. Ирландия бих дошла заради вас, така че не съм се слагала в сметките с разстоянията.

П.С. Леми, ако преценят, Модовете могат да ти слеят двата поста в един, защо да те бият, няма. Peace
Виж целия пост
# 656
Знам Джули за влаковете . Тия пътешествия с влакове буквално ми поглъштат 50 % от седмичните покет мъни , но едва сега от теб научавам че разликата с автобус е толкова сериозна ! С автобус , обаче , мога да пътувам само на близки разстояния .
Само да добавя по въпроса за срещтата , ако е в Дъблин имам Б&Б в Swords на добра цена , сравнително де ..
Виж целия пост
# 657
Има и влак, ето тук можеш да погледнеш:

http://getthere.ie/dublin-cork/
Виж целия пост
# 658
Корк значи, аз идвам най отдалеко, мога да взема някой по пътя, но ако е събота аз ще гледам да тръгна много рано за да съм по навреме долу да може да поразгледам....или ще отид късно предния ден....
Виж целия пост
# 659
sabeva.pepi, Дъблин отпадна, тъй като гледахме срещата да е някъде по средата за да се удобно за всички.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия