Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е системата за номериране на автомобилите в Ирландия?
Какво представлява писмо за профилактичен гинекологичен преглед и безплатно ли е?
Какви са възможностите за намиране на работа в Корк, Ирландия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е системата за номериране на автомобилите в Ирландия?
Системата за номериране на автомобили в Ирландия включва цифра, която показва годината на производство. Например, колите от 2013 г., произведени преди юли, имат единица отзад (13(1)), а тези, произведени след юли, имат цифрата 2 (132). Това обяснява защо темата е наречена '131' и защо ще бъде преименувана на '132' след юли.
-
Какво представлява писмо за профилактичен гинекологичен преглед и безплатно ли е?
-
Какви са възможностите за намиране на работа в Корк, Ирландия?
В Ирландия, особено в Корк, намирането на работа може да отнеме време, но възможностите са разнообразни. Някои хора се сблъскват с предизвикателства като изисквания за местни сертификати; обаче има и успешни примери. Важно е да продължите търсенето си и да използвате различни източници на информация за свободни работни места.
-
Какви са особеностите на работата в Ирландия, като срокове на договори и стабилност на заетостта?
-
Как мога да получа кисело зеле в Ирландия?

Такива сме си ние българите гилти.Никой няма да ми помогне и да ми обясни....Няма значение на кой времето е по скъпо...Писах в този форум защото исках ясен и точен отговор от хора които всеки денотделят доста време да пишат какви ли не работи за какво ли не....та помислих че някой може да ми отдели 10 мин да надраска нагрубо нещо.....е явно гилти в този форум за теб са най важни рецептите и офертите по магазинчетата....и не, не си груб/а....разбирам те че нямаш време да се занимаваш с мен ...можеше просто да не ми пишеш...вместо да злобееш... 


