Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 105
Със щитовидната жлеза нямам проблеми, изследвала съм я, за бъбреците....незнам  Thinking , но си мисля че може би е наследствено това. Баща ми ги има от как се помня. При мен се появиха на 19-20 години, та до сега си ги нося като аксесоар към лицето. Аленка, може ли малко повече инфо за този гел  Hug



Пусни и една урина все пак...Някакво задържане на вода се получава при теб (то винаги се отразява на тази зона) и трябва да видиш поне как до някаква степен да го контролираш. Всички жени задържаме вода в определени периоди - преди цикъл и т.н., но ако е постоянен проблем е хубаво да се вземат мерки. Да намалиш солта, да пиеш повече вода, диуретични средства и т.н...Козметичните подобрения, както са ти казали, са последстващ етап в случая.
За назолабиалните - един филър е идеално разрешение  Sunglasses
Виж целия пост
# 106
http://bg.strawberrynet.com/skincare/decleor/aroma-solutions-ant … eye/23248/#DETAIL
 Това ли е гелът за очи? Пуснах една търсачка и това най се доближи до него. Аз също имам сутрин и се запазват почти през целия ден- от година съм така,знам причината,но не мога да я премахна,трябва да се боря по друг начин с това
Виж целия пост
# 107
Аз го ползвах преди време, беше в такава опаковка тогава:



Гледам, че има и друг в подобна опаковка



В англ. сайт намирам:

http://www.feelunique.com/p/Decleor-Harmonie-Calm-Relaxing-Milky … eam-for-Eyes-15ml

В сайта на бранда http://www.decleor.com/produit.php?id=1676

Тук в магазините трябва да има тестери  Peace
Виж целия пост
# 108
Вместо запис: правих курс мезотерапия през август. Сега през месец поддръжка.  Решила съм да направя и пилинг, но още не мога да се реша.
Виж целия пост
# 109
Къде прави мезо-то, иглено или без? Сподели  Blush
Виж целия пост
# 110
Мисля, че елос-ът ги хваща, а при други методи - вкарват пигмент, оцветяват ги нa момента, но ...по- дoбре отиди в добра клиника с име и се консултирай - в Хил Клиник мисля имаха Елос, можеш да провериш къде още  Peace

Не бях чувала до сега за Елос епилацията, може би защото скоро реших, че е време да предприема други мерки за борба с окосмяването. Сега като го спомена, реших да се поразровя в интернет и да почета малко повече. Като цяло рекламират този метод с идеята, че е по-добър от лазерната и фотоепилацията именно затова, че премахва и русите косъмчета  Peace
Благодаря a.l.e.n.a  Hug
Виж целия пост
# 111
Здравейте красавици.
Записвам се във вашите редици. Нямам корекции, но искам да направя ринопластика. В момента чета всевъзможна информация и главата ми се замая.  Simple Smile
От София съм. Искам да отида при добър оператор. Нямам възможност за операция в чужбина. Ако някой иска и му се занимава с мен, ще съм благодарна да сподели мнения за лекари в София. Взимайки прилични суми , работещи със ЗК. Много искам да видя снимки, защото всеки си има стил на работа. Чета и друг форум , но там мацките са изтрили 99% от снимките си. Simple Smile
Това е мейла ми cicico@abv.bg

Момичета, веднъж се живее! Живейте така , както искате!

XXX   bouquet
Виж целия пост
# 112
wera88   Hug радвам се  Blush

Kиkи  Blush за Пловдив съм чела преди за операция по каса с доплащане, но не знам дали още се прави така  Blush
Виж целия пост
# 113
wera88   Hug радвам се  Blush

Kиkи  Blush за Пловдив съм чела преди за операция по каса с доплащане, но не знам дали още се прави така  Blush
Преди време се превеше заради мед. цел - изкривяване на носна преграда. Мисля, че и сега не е по-различно. И те питаха какъв вид искаш да има носа ти, всичко се покриваше от касата. Аз съм си правила, на външен вид- никой не може да каже , че има разлика, ама дишането е съвсем различна работа. Ако има др. въпроси с радост ще отговоря. Hug
Виж целия пост
# 114
 И аз съм чувала за случаи, при които дами казват, че не могат да дишат, пишат в листите "изкривена носна преграда" и ЗК поема част от операцията. Доплащаха се около 1000лв. Но информацията ми е малко стара... Peace
Виж целия пост
# 115
И аз съм чувала за случаи, при които дами казват, че не могат да дишат, пишат в листите "изкривена носна преграда" и ЗК поема част от операцията. Доплащаха се около 1000лв. Но информацията ми е малко стара... Peace
Аз си я правих преди 7-8г, не вярвам да има някакво изменение. Нищо не се доплащаше поне при мен-аз бях с полиалергия и при мен беше "задължително", друг е въпросът, че трудно се реших. С девиация на септима на носът.
Виж целия пост
# 116
Аз съм чела за Джамбазов в Пловдив и за там се доплащаше, поне така се коментираше в темата тук  Blush Някой писа, че записването е за година напред и има "ученици" или нещо подобно  Blush
Виж целия пост
# 117
Аз съм чела за Джамбазов в Пловдив и за там се доплащаше, поне така се коментираше в темата тук  Blush Някой писа, че записването е за година напред и има "ученици" или нещо подобно  Blush

Е, това вече е абсолютно несериозно! ... За 1 г напред! Ми де'т се казва може и да не си жив, к'во им става на тия хора? newsm78
Виж целия пост
# 118
Това кремче- гел против торбичките ще го имам предвид.

А за назолабиалните гънки какъв филър трябва, с кое става най- сполучливо, препоръки за студио, клиника, където го поставят професионално /София/  Praynig
Виж целия пост
# 119
Това кремче- гел против торбичките ще го имам предвид.

А за назолабиалните гънки какъв филър трябва, с кое става най- сполучливо, препоръки за студио, клиника, където го поставят професионално /София/  Praynig
Това, което аз съм чела в темата е супер ОК е Хил клиник Д-р Ваневска, ако си до 35г, над- ми е малко да изразя мнение, макар, че чакам от по-възрасен човек за това.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия