Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 135

MayyaI, аз лично много трудно те разбирам какво пишеш  Grinning Защо да си ме засегнала?
Общо взето - за рино - Джамбазов, за назо - Ванеска, а за липосукция - не знам... не се сещам някой от темата да си е правила липосукция  Thinking
Виж целия пост
# 136
Привет, аз съм от тези, които често четат, но рядко пишат. И все пак този път реших да споделя и моят опит. Ама за съжаление горчив. При мен така се получи, че с инжектирането на ХК ме пообезобразиха...  Sad     Та, в допълнение на това бях в тежка депресия 2 седмици и голям рев беше. При мен не беше прищявка, просто имах нужда от тази намеса, но за съжаление ми го направи грешният лекар. Това не се случи в България, така че няма да споменавам имена.
Тези, които нямат опит, но мислят да правят нещо подобно, съветвам ви да не го вземате за нещо безобидно. И имате ли и малко съмнение относно лекаря, или не ви хареса някой от отговорите - БЯГАЙТЕ, просто не е вашият лекар.  При мен стана малко " от врата за краката".. 
В крайна сметка, няма кого да виня, освен себе си.
Виж целия пост
# 137
Днес бях да ми извият миглите, доволна съм/засега/  Flutter Като ми падне хубаво лепилцето утре ще кача снимки преди и след.  Flutter
Виж целия пост
# 138
Днес бях да ми извият миглите, доволна съм/засега/  Flutter Като ми падне хубаво лепилцето утре ще кача снимки преди и след.  Flutter

Чакаме с нетърпение, поне аз де Laughing.
Виж целия пост
# 139
Привет, аз съм от тези, които често четат, но рядко пишат. И все пак този път реших да споделя и моят опит. Ама за съжаление горчив. При мен така се получи, че с инжектирането на ХК ме пообезобразиха...  Sad     Та, в допълнение на това бях в тежка депресия 2 седмици и голям рев беше. При мен не беше прищявка, просто имах нужда от тази намеса, но за съжаление ми го направи грешният лекар. Това не се случи в България, така че няма да споменавам имена.
Тези, които нямат опит, но мислят да правят нещо подобно, съветвам ви да не го вземате за нещо безобидно. И имате ли и малко съмнение относно лекаря, или не ви хареса някой от отговорите - БЯГАЙТЕ, просто не е вашият лекар.  При мен стана малко " от врата за краката".. 
В крайна сметка, няма кого да виня, освен себе си.

Разкажи моля те, по- подробно какво ти направиха, къде си слага ХК? Hug  bouquet
Виж целия пост
# 140
Днес бях да ми извият миглите, доволна съм/засега/  Flutter Като ми падне хубаво лепилцето утре ще кача снимки преди и след.  Flutter

Хм,сега и аз искам. Някой да знае къде в Пловдив мога да си ги направя БЕЗ да се притеснявам от изгаряне на миглите ми Crazy
Виж целия пост
# 141
Перманентно извиване на мигли ли? И аз искам Simple Smile Колко време държи? Дайте повече подробности, за първи път чувам.
Виж целия пост
# 142
Не ми се стърпя търпилото, по краищата имам още малко лепило, още изглеждат слепнали, а трябва да стоят всяка мигла отделно. Laughing Разресах ги с четката на една стара спирала. На живо е по-хубаво  Simple Smile Утре ще си сложа и спирала  Flutter Издържало 2 месеца и половина-3. Струва около 20-30лв.
Виж целия пост
# 143
TRue-blue,ако разбереш нещо за Пловдив - свиркай Flutter


Много хубаво стои Peace Честито,ХХХ!
Аууу вече си го представих върху моите,както са ми дългички и така готино мисля,че ще стои Party Flutter
Виж целия пост
# 144
Единствения минус е че по време на процедурата мирише много гадно. Имам чуството, че още разнасям тази смрад около себе си.Първо слага ролка, залепва миглите за нея и ги маже с къдрин. После го маха и слага фиксатор. После маха и него и слага  кератин Crazy Козметичката каза, че нямало никаква опастност да ми се накъсат миглите или да изгорят.
Виж целия пост
# 145

MayyaI, аз лично много трудно те разбирам какво пишеш  Grinning Защо да си ме засегнала?
Общо взето - за рино - Джамбазов, за назо - Ванеска, а за липосукция - не знам... не се сещам някой от темата да си е правила липосукция  Thinking

Моя близка прави при Николай Георгиев и е много доволна  Peace



sis_y, сподели повече, за да си полезна на останалите - къде поставиха филърите, в какво се състои нежелания ефект и т.н.   bouquet



XXX_   bouquet честито  Hug
Виж целия пост
# 146
А имали последствия за миглите при това извиване,да падат,да изсветлеят,да се накъсат? Thinking
Виж целия пост
# 147
Благодаря ви  Hug
 Това ми е за първи път- не знам, жената каза, че досега не е имала отказали се клиентки- която е почнала да се прави не се е спирала. Ще видим след 1-2 месеца какво ще е положението  Peace
Виж целия пост
# 148
уауууу супеееер Simple Smile  ти къде ги направи?
Спарклинг, аз отскоро съм в Пловдив, та още почти нищо не знам. Идвам от Варна, за там ако ме питаш всичко знам къде и какво, но тук все още разучавам.
Но, ако трябва и в Сф ще си ги направя. Така или иначе искам и Ванеска да посетя, но това след февруари, живи и здрави Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Моят проблем беше под очите, две почти хоринзонтални бръчки между зоната на очите и горната част на бузите. От една страна е в някаква степен наследствено, от друга страна по-голямата част от живота ми е минал през огромен стрес още от детските ми години, а това за повече от 20 год няма как да не се отрази ест ... Също и акне, отслабване с около 10кг, изправих си зъбите и се получи нещо като увисване в тази зона, доста очевидно. Притесняваше ме това, а и доста уморен вид предава на лицето ми. Така реших да го коригирам, и започнах да търся по тукашните форуми кои са добри. Още преди половин година набелязах двама. Но отлагах, понеже не бях сигурна дали аз го искам. Ноември тази година беше се реших и си записах час и при двамата. Лекарката, при която повече исках да отида , няколко пъти отлага часа по лични причини и аз реших, че просто явно не е писано с нея да се срещнем. Отидох на срещата с вторият доктор. Много усмихнат, симпатичен, предразполагаше човекът. Обаче обясненията му ...много едни замотани и неясни. Лесна, бърза процедура била, не боляло и ефикасно се запълвали такива хлътнатини, 300 евро. Ако искаш още сега можем да я направим. После ако имало нужда, ще докоригираме. И аз се съгласих.

И боже мой, беше голям кошмар. То беше едно ненормално бодене с тая игла.... с сила я забиваше. Взе с пръстите да стиска мястото с такава сила, нямам думи да опиша просто каква болка беше. Аз казвам, че ме боли, а той вика трябва да я наместя кисилината. Все едно не кожа, а пластелин, тесто държеше в ръцете си. Доста кръв изтече също от обожданията. Всичко това го изтърпях.
Но през цялото време ми се струваше, че боде не където трябва, т.е. по-горе от самата бръчка, над нея. Мачка, моделира, натиска и каза тук сме готови, сега е надуто и е по-зле от преди но после ще спадне и ще се подобри и бръчката ще изчезне.
Мина на другата страна, там я попълни доста бързо, болка никаква не усетих, само леко пощипване от убожданията.

Когато бяхме вече уж готови, взех огледалото и се уплаших, така надута не се бях виждала! Няма страшно, то ще спадне, ще видиш  колко хубаво ще стане и ми се усмихва Simple Smile Само имай търпение няколко дни, до 2 седмици за крайният резултат.

Аз платих, качих се в колата и тръгнах най-безцелно да пошофирам, просто ей така време да мине и да се поуспокоя. А и ми трябваше някоя лъжа, с която да се оправдая що съм подута няколко дни, тъй като на никой не казах какво смятам да правя преди това. За половин час каране насам натам, по умно че от това че сама съм се ударила някъде си не измислих. Синини нямаше, е поне за сега.

Продължението малко по- късно.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия