Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 47

  • 54 143
  • 735
# 705
Аз не знаех че има и лакове Simple Smile за мен всичко е глос  Mr. Green


Не си далече от истината. Хайде лека, че се олях днес. Синкото има рожден ден и правя по нощите торта.  Mr. Green
Виж целия пост
# 706
Ауууу, захароса ми мислите  Peace

Аз не знаех че има и лакове Simple Smile за мен всичко е глос  Mr. Green


Ами .... за мен е въпрос на "маркетинг" повече  Peace , но ... лаковете, които съм гледала са по-плътни и идеята е да са дълготрайни, фиксирани; разбира се - взимаш, пробваш и преценяваш дали е така на твоите устни  Peace

Аз предпочитам червилата - по-комфортни са ми, но с лаковете има друг блясък, лустро и е различно  Peace
Виж целия пост
# 707
По принцип не обичам лепкави или много мазни глосове, обаче за снимка е трепач да се издокарам така  Peace
Имам един на ИСЛ с златни частички, който седи така, но като трайност не е нещо невиждано  Mr. Green
Виж целия пост
# 708
На мен Artdeco не са ми достатъчно пигментирани.
Свикнала съм с МАС и Аrtdeco и NYX не могат да ме впечатлят.
Между Artdeco и NYX аз бих избрала NYX

За мен са еднакви, като качество. И от двете марки има цветове, които не си струват  Wink Но наистина АртДеко стъпват скъпо, като се има предвид колко са миниатюрни. Но аз и тях ще ги ползвам сигурно 2 год и при тях поне има шанс поне да им видя дъното  Mr. Green Защото за сенките на Инглот не съм много сигурна  Crazy
Виж целия пост
# 709
Но наистина АртДеко стъпват скъпо, като се има предвид колко са миниатюрни.

Ако си направиш палитра от 12 цвята излиза с повече от 50% по-скъпо от Нейкид, но няма да имаш четка и глос/база.  Mr. Green  Четворките ми излязоха по около 60 лева.  Crazy Абсолютно незаслужена цена за това качество.

Виж целия пост
# 710
Но наистина АртДеко стъпват скъпо, като се има предвид колко са миниатюрни.

Ако си направиш палитра от 12 цвята излиза с повече от 50% по-скъпо от Нейкид, но няма да имаш четка и глос/база.  Mr. Green  Четворките ми излязоха по около 60 лева.  Crazy Абсолютно незаслужена цена за това качество.


Абсолютно на същото мнение съм.
Веси ако толкова ти се сглобява палитра, сглоби си Ателие, качеството пъти е по хубаво.
Маке уп студио също си заслужава да си сглобиш палитра.
Сега имат промоция на сенки в дългите им рефили за 10 лева рефил, може да се работи с мокра и суха четка, също така стават за очна линия.
http://make-upstudio.bg/senki/51-senki-za-ochi-pulnitel-.html
26 лева кутия за 8 пълнителя
106 лева ще ти излезе професионална палитра със 8 цвята сенки които са и очна линия.
Полагам ужасни усилия да не си сложа в кошницата тази палитричка.
Виж целия пост
# 711
Ще ги разгледам по-подробно Мейк ъп Студио. И без това им се каня от доста време  Wink
Аз на АртДеко не мисля да купувам Бог знае колко сенки и без това вече имам какви ли не  Crazy Но пък тези 3 цвята, които си купих ми харесват страшно много и като качество, и като цвят. Нямам такива цветове  Flutter
А готовите палитри винаги стъпват по-евтино от сглобените. Имаше в един бг блог пост точно за това - Не съм толкова богата да си купувам евтини сенки  Wink Там се смяташе реално колко би струвала Нейкид, ако си купиш подобни цветове, но единички на дрогерийни марки - Нейкида излизаше направо на сметка  Wink Пък и въпросът не е, кое колко ще ми струва. Просто си харесах тези сенки на АртДеко и си ги купих  Wink
Виж целия пост
# 712
Веси миличка да не се разсърдиш сега на акълите ни Hug просто нали знаеш как е по форумите казваш нещо и ще се намерят сто кокошки които да ти обясняват как какво и по какъв начин да направиш нещо за което хич не ти трябва акъл Peace Joy
Виж целия пост
# 713
Ами, няма за какво да се сърдя, нали и аз ги правя тези неща  Mr. Green
Виж целия пост
# 714
Момичета дайте акъл за продукт, който да изглажда бръчките на клепача. Снощи си играхме с гримове на едно женско парти и повечето от приятелките ми вече са на завидна възраст и сенките им стоят някак набръчкано на клепача. Опитах с HD базата на NYX, но не помогна. Дали някой пейнт пот на Мак или някое тату на Мейбълин....
Виж целия пост
# 715
Искаш да помогнеш на приятелките си, или да подчертаеш че ти  нямаш бръчкии ?
Виж целия пост
# 716
Искаш да помогнеш на приятелките си, или да подчертаеш че ти  нямаш бръчкии ?

Ех тоя заядлив тон!!!!  hahaha На 29 съм, нямам сбръчкани клепачи.

Искам да им помогна разбира се.  Mr. Green
Виж целия пост
# 717
Предложи им блефаропластика  Mr. Green
Виж целия пост
# 718
Предложи им блефаропластика  Mr. Green


Грубо!  Mr. Green

Знам, че тук има завидни гримьорки и именно заради това пускам въпроса си тук.




Виж целия пост
# 719
Няма база с която да можеш да загладиш набръчкан клепач  Peace
Решението е по малко сенки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия