Грижи за косата - 94

  • 76 450
  • 763
# 330
sweety Simple Smile, какъв биотин и от колко милиграма си пила за коса? Досега пробвах цинк+биотин на Абофарма, но ми се струва слаб...
Не съм сигурна,беше преди време но мисля че беше от 1000мг,поръчан оттук http://www.iherb.com/Now-Foods-Biotin-1000-mcg-100-Capsules/445# … ;sr=null&ic=3
[/quote]
Аха, благодаря. Не се оправям с онлайн поръчките, но в съседната аптека ми казаха, че могат да ми поръчат. Затова питах за мг-те.
Виж целия пост
# 331
Здравейте! Моля, да ми препоръчате термо продукт за преди преса,а също и хидратиращ балсам. Ровя се в сайта на златна рибка, но не мога да се спра на нещо конктертно Simple Smile
Виж целия пост
# 332
Мнения за шампоаните на Милва и състава им? Хубави ли са?
Виж целия пост
# 333
Здравейте! Моля, да ми препоръчате термо продукт за преди преса,а също и хидратиращ балсам. Ровя се в сайта на златна рибка, но не мога да се спра на нещо конктертно Simple Smile
Защо не ги помолиш за няколко мостри и така да си избереш нещо  Peace
Виж целия пост
# 334
Мнения за шампоаните на Милва и състава им? Хубави ли са?
Доволна от Милва  Хума  Peace
Състав:Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropil Betaine,Sodium Chloride,Bolus Alba,Citric Acid,Parfum,Methilisothiazolinone.
Виж целия пост
# 335
Благодаря ти за мнението. Дано има ефект от тях. Мисля поне няколко месеца да ги ползвам като ги сменям. Започвам с хининовия и този с коприва.
Виж целия пост
# 336
Мнения за шампоаните на Милва и състава им? Хубави ли са?
Ползвала съм хининовия,на мен не ми допадна.
Виж целия пост
# 337
Мнения за шампоаните на Милва и състава им? Хубави ли са?
Ползвала съм хининовия,на мен не ми допадна.
Много кофти миришат Peace
Виж целия пост
# 338
момичета, да споделя Simple Smile след като много се отчаях от шампоани - от всичките косата ми ставаше мазна в корените и суха в краищата, сега май най-накрая улучих Simple Smileшампоан на Корес с оризови протеини за фина коса, много е добър, без парабени, 20 лева. Мисля също както някой беше писал по-нагоре - да мина от кичури на изцяло руса, някой  препатил да има да ми налее някакъв акъл за това ? Simple Smile
Виж целия пост
# 339
От къде го купуваш шампоана на Корес?
Виж целия пост
# 340
От къде го купуваш шампоана на Корес?

Отнасят се  към био продуктите.Може би в Зоя ги има,провери Peace
Тук има линк към тях,но не намирам посочения по горе от потребителката:
http://www.korres.bg/category/hair/shampoo
Виж целия пост
# 341
От къде го купуваш шампоана на Корес?

от аптеката на Paradise - има бая неща Simple Smile
Виж целия пост
# 342
От къде го купуваш шампоана на Корес?


Korres имат самостоятелен магазин на Кракра  Peace

Ето го шампоана с оризови протеини, никак не е лош.

Виж целия пост
# 343
точно този имам предвид, косата ми изглежда по-обемна с него, и не се омазнява толкова бързо. Препоръчвам! (не съм на комисионна от Корес, ако така изглежда Mr. Green)
Виж целия пост
# 344
Е, то по тази логика половината форум трябва да е на комисионна на различните марки  Wink

Хубави неща имат Корес и аз ги харесвам особено серията им с канела  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия