Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №27

  • 52 472
  • 739
# 300
Страхотен фритюрник с хубаво намаление --44.99 на 12.99 паунда, ако се махнат дръжките дали ще стане за вграждане?
http://www.amazon.co.uk/Shef-2-5L-Capacity-Mini-Fryer/dp/B00EKHC … mp;keywords=fryer
Виж целия пост
# 301
Днес в немските сделки за 14ч беше този часовник от 27.77€ (Стара цена) http://www.amazon.de/dp/B00DE7GCIA/ref=gb1h_img_c-1_2407_b310178 … pf_rd_p=449012407 и бях си заредила страницата и чаках и цената стартира на 29.50€ и докато се чудя как е възможно да е по-скъпа, реших да рефрешна страницата и хоп- няма го. Изтриха го. Все бях чела че го правят но на мен не ми се беше случвало.
Виж целия пост
# 302
А някой поръчвал ли е тези накрайиници от този доставчик
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00CCMQUV2/ref=ox_sc_act_titl … id=A2GAY0Y4429TOT
, че нещо им се губи описанието колко точно са на брой вътре /само в заглавието се вижда, че са 4/, съмнява ме, че са толкова евтини, особено сравнение с останалите подобни, които се предлагат в сайта newsm78.
Както и тези /при тях и на снимката на кутията пише, че са 4 бр/
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DSF2IAY/ref=ox_sc_act_imag … id=A1VHZAYMNYAJCS
Виж целия пост
# 303
Съжалявам, че ще ви тормозя и вас, но в другата тема нямам отговор.
Пратила съм неща към френски превозвач (ФД). При проследяване ми излиза следното съобщение:
Цитат
En transit : en retard
Une tentative de livraison de votre colis a été effectuée. Veuillez contacter le transporteur transporteur pour les étapes suivantes (Mis à jour il y a 17 heure(s) )
Date de livraison estimée à l'origine : mardi 17 décembre 2013

Какво означава практически това: че са опитали да доставят и не е имало на кой или? Какво трябва да направя?
Виж целия пост
# 304
Днес в немските сделки за 14ч беше този часовник за 27.77€ http://www.amazon.de/dp/B00DE7GCIA/ref=gb1h_img_c-1_2407_b310178 … pf_rd_p=449012407 и бях си заредила страницата и чаках и цената стартира на 29.50€ и докато се чудя как е възможно да е по-скъпа, реших да рефрешна страницата и хоп- няма го. Изтриха го. Все бях чела че го правят но на мен не ми се беше случвало.
Сега е на толкова.
Виж целия пост
# 305
Maлко офтопик:

Тази оферта за Kindle ми хареса (49долара) - смятам да взема 2 броя и някакви калъфи.
 
http://www.amazon.com/gp/product/B007HCCNJU/ref=gw_c1_gotd_ks?ie … mp;pf_rd_i=507846

До колко часа (наше време) важи и как стоят нещата с доставката? От немския поръчах с бг-превозвач, но от този не съм поръчвал - като посочих БГ адрес ми даде грешка?!
Виж целия пост
# 306
Maлко офтопик:

Тази оферта за Kindle ми хареса (49долара) - смятам да взема 2 броя и някакви калъфи.
 
http://www.amazon.com/gp/product/B007HCCNJU/ref=gw_c1_gotd_ks?ie … mp;pf_rd_i=507846

До колко часа (наше време) важи и как стоят нещата с доставката? От немския поръчах с бг-превозвач, но от този не съм поръчвал - като посочих БГ адрес ми даде грешка?!

От щатския по-добре не поръчвай, доставката е изключително скъпа, а навярно и не доставят. Най добре от европейските амазони. В немския амазон имаше за 49 евро... момент да го потърся
ето го:http://www.amazon.de/gp/product/B007HCCOD0?иe=UTF8&adid=1W35 … &linkCode=as1
Виж целия пост
# 307
Maлко офтопик:

Тази оферта за Kindle ми хареса (49долара) - смятам да взема 2 броя и някакви калъфи.
 
http://www.amazon.com/gp/product/B007HCCNJU/ref=gw_c1_gotd_ks?ie … mp;pf_rd_i=507846

До колко часа (наше време) важи и как стоят нещата с доставката? От немския поръчах с бг-превозвач, но от този не съм поръчвал - като посочих БГ адрес ми даде грешка?!

От щатския по-добре не поръчвай, доставката е изключително скъпа, а навярно и не доставят. Най добре от европейските амазони. В немския амазон имаше за 49 евро... момент да го потърся
ето го:http://www.amazon.de/gp/product/B007HCCOD0?иe=UTF8&adid=1W35 … &linkCode=as1

Нека поръча бе - таман ще разберем как става,  щото 49 долара си е добра оферта все пак  Wink  Laughing 
 
Виж целия пост
# 308
Моля който си взе Kindle, за какво точно го използвате освен за четене ?Искам да взема за подарък,не съм наясно много с тези Kindle.Мерси
Виж целия пост
# 309
То зависи кой киндъл, четеца си го ползвам аз поне само за четене...иначе таблета може и за всичко,за което принципно се ползва таблет...
Виж целия пост
# 310
Здравейте, имам следното питане. Получих една играчка топка от черно петъчните сделки. Проблема е, че топката трябваше да се върти и движи сама, а тя не го прави. Писах на амазон и сега чакам отговор от тях. Въпросът ми е има ли шанс от амазон да ми поемат разходите за връщането на моята топка след като я получих с безплатна доставка с превозвач?
Виж целия пост
# 311
То зависи кой киндъл, четеца си го ползвам аз поне само за четене...иначе таблета може и за всичко,за което принципно се ползва таблет...
Мерси много,а какви видове има,и кой е хубав,какво да гледам да има и колко инча са .Благодаря че ми отговори  Hug
Виж целия пост
# 312
То зависи кой киндъл, четеца си го ползвам аз поне само за четене...иначе таблета може и за всичко,за което принципно се ползва таблет...
Мерси много,а какви видове има,и кой е хубав,какво да гледам да има и колко инча са .Благодаря че ми отговори  Hug

Ами разгледай си ги в амазоните, описани са перфектно.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007HCCOD0/ref=fs_sz горе в менюто един по един четците и таблетите.
Ние имаме четец само киндъл 4, таблета ни е нук.
Виж целия пост
# 313
Karcher за 62 паунда, с допълнителни кърпи. Заслужава ли си ?

* Забравих линка: http://www.amazon.co.uk/dp/B009PN0WG0/ref=gb1h_img_c-2_4907_9a86 … 07#productDetails
Виж целия пост
# 314
Karcher за 62 паунда, с допълнителни кърпи. Заслужава ли си ?

* Забравих линка: http://www.amazon.co.uk/dp/B009PN0WG0/ref=gb1h_img_c-2_4907_9a86 … 07#productDetails
Аз взех този Kаrcher http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B009PN0WCO/ref=dp_olp_u … mp;condition=used за 46 п. сега е даже 43 п. Вземи си него по-добре. Пак си е с гаранция... а не даваш 19 паунда отгоре за накрайници, които кой знае кога след 1-2 години ще ти затрябват...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия