Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 105
защото лятото няма сериали; защото за тях "скоро" е разтегливо понятие;
защото веднъж вече говориха така - цяла зима: очаквайте напролет...
Виж целия пост
# 106
защото лятото няма сериали; защото за тях "скоро" е разтегливо понятие;
защото веднъж вече говориха така - цяла зима: очаквайте напролет...

Всъщност си права ама знае ли човек ....

 Confused Аз пък си мисля , че ще го пуснат след  " България Търси талант " .



Виж целия пост
# 107
Новини от днес, в бтв новините - http://we.tl/VumSGMU0oP.

Ще се излъчи  по BTV Cinema първо повторение на първи и втори сезон и след това трети и четвърти сезон. То след толкова време добре че започват отначало излъчването, и всички сезони един след друг, дано без прекъсване да е.
Виж целия пост
# 108
Кога по бтв синема?
Дано успея да го изгледам.
Виж целия пост
# 109
Е това е много кофти.. Как може такова нещо . А тук у там. Някакви глупави състезания от които печелят продуцентите.Наистина трябва от начало. да си припомним Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 110
Само на мен ли не ми се отваря линка ...  Sad
Виж целия пост
# 111
http://btvnews.bg/video/video/emisii/btv-novinite-tsentralna-emi … a-18-05-2014.html ,започва от 16 мин, 21 сек.
за тези които не могат да отворят предния линк.

Завъртат се по BTV Cinema- с поредното СКОРО!
Виж целия пост
# 112
Да това скоро е ясно,аз чакам дата,не че ще бъде и тя много вярна,ама все пак  Joy

И защо го забутват по BTV Cinema,толкова ли нямат място от турски сериали  Tired
Виж целия пост
# 113
нЕма Naughty в четвъртък почва нов турски сериал по бтв-то  Mr. Green
Виж целия пост
# 114
 ooooh!
Виж целия пост
# 115
Оооо, скоро  Close
Значи няма да  е много скоро!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 116
нЕма Naughty в четвъртък почва нов турски сериал по бтв-то  Mr. Green

 doh  Ужаас .

Един турски сериал вечерно време - Ок , ама дваа ... е много са !
Виж целия пост
# 117
Не два, един е турския. Спират бозата с КъЛваЧ и пускат друга.
Виж целия пост
# 118
Оф!
Виж целия пост
# 119
Не два, един е турския. Спират бозата с КъЛваЧ и пускат друга.

Благодаря за пояснението , не знаех .  Peace

И както винаги нищо не докарват до край , спираме - пускаме , ходи ги разбери  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия