Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 135
Hug Бих искала да следя новия сезон, но не съм гледала предните. Имате ли идея - дали са качени някъде  Rolling Eyes поразгледах тук-там - не намирам  Sad

Привет,
по принцип ги има двата сезона в http://DMCA-removal-from-Google/
Български торент тракер, с лесна регистрация. Аз оттам ги свалих, за да ги гледа и жена ми. Днес приключваме втори сезон, а темата разбирам, че чааааааак юли ще излъчват финалните два сезона, т.е. - последните два (трети и четвърти)
Виж целия пост
# 136
Много благодаря  Hug  bouquet

Тегля 2 сезон, но за първи няма сийд  Sad Ако е удобно да удариш едно рамо  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 137
Oт фейсбук :


Дългото чакане свършва!
Сезон 1 и 2 - от 16 юни, всеки делничен ден от 20:00 часа по bTV Cinema,
Сезон 3 и 4 - от 16 юли, всеки делничен ден от 20:00 часа по bTV Cinema!

Благодаря за информацията!  bouquet
Виж целия пост
# 138
Първите два сезона ги има и в Пиратския залив.
Виж целия пост
# 139
Радвам се,че най-накрая има конкретна дата за да гледаме този любим вкъщи  Laughing
Виж целия пост
# 140
Записс, това ми е любим сериалл!!!
Виж целия пост
# 141
Йеее!!!  Laughing
Виж целия пост
# 142
 И в крайна сметка кога започва... уж щеше да е от този понеделник, докато го пуснат ще забравим за какво става въпрос
Виж целия пост
# 143
Няма ли го  Shocked аз чаках да мине първи сезон и тогава да си го припомня  Crazy Joy
Виж целия пост
# 144
Аз чакам направо новия сезон, ако не го забравя. Simple Smile Не е ли почнал?
Виж целия пост
# 145
мисля, че не, защото не мога да намеря от никъде да го изтегля
Виж целия пост
# 146
Това , че не го намирате за теглене не означава , че не го излъчват по ТВ . От понеделник в 20 ч си го излъчват по БТВ Синема . Дори снощи май го засякох и малко по късно пак да го повтарят.  Peace

Следя си ги всяка вечер с интерес Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Мда, това не означава, че не го дават. Simple Smile Предполагам, че пак ще има як контрол с качването някъде.
Виж целия пост
# 148
Новият сезон започва от 16-ти юли, после и четвърти ще завъртят. Сега дават първи, след него втори ще повторят. Simple Smile
Виж целия пост
# 149

Ех,най-после започнаха да го излъчват.
За съжаление май 4-ти сезон ще е последен.Доколкото разбрах БТВ се отказват от излъчване на български сериали,за сметка на турските. По-евтино било за тях.
Ето линка от интервюто на Виткор Божинов,на който му се чете

http://ploshtadslaveikov.com/?p=2327
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия