Първо - Честито ви нови придобивки! Със здраве да си ги ползвате!
За имената - аз си спазих традицията, ама малко видоизменено. Галена е на свекърва ми - Гана. Мариела - на майка ми Мария. Ако имах син щеше да бъде на свекъра - Дойчин \той беше Дочо| .Иначе внуците са кръстени на....себе си. За Кристиян се чудеха как да бъде, понеже свато е Пътьо.Та решиха да е неутрално, пък аз все се смея, че е кръстен на мен: КристиЯН
Моят бивш зам. директор се казваше Румен и все казваше: Моят внук е кръстен на мен ДимитъРРРРРР 
Мимини можеха да кръстят Анжелка Теодора, например: Баща й е Тодор, сватята - Тодора. Ама и те решиха да е неутрално. А за моето име - харесвам си го, ама Яна го приемам като нарицателно-ругателно
Едно време баба ми Яна само като ще ми се кара ми викаше с цяло гърло: Янооооо 
А Ран го знам от българския филм \как беше?
\ С Невена Коканова....Луси, аз така правя питка - в средата слагам топче. Не знаех, че може да стане и на пица!

.Когато работих след това в мелница,всеки ден хапвахме нещо тестено,защото така се бях специализирала,че замесването ми беше игра. 



Но явно имаш добра свекърва,че е спасила положението.
Все недоволни, бе 