
Ами, ще си помрънкам пък, че ми се плаче вече, поне да си излея мъката
Наско е болен, оказа се че е реакция на хепатитната ваксина, случвало се рядко ама ние как ще пропуснем ... Пресипнал е вече 6 - ти ден, точно 3 дни след ваксината се проявиха симптомите, кашля, реве, пищи, разнасяме го и за капак вчера го оставихме за 1 час на свекърите, и като се прибрахме с ММ заварихме пищящо дете в коритото
Ей, още от стълбите го чувах как реве, влязох в стаята и видях пищящото си от болка дете, не помня как съм го взела и съм го извадила от водата . Обезумях, звъннах на баща ми да дойде от болницата ( специалността му е изгаряния, каква ирония ... ) видя го, с 1 - ва степен изгаряне е, нищо страшно, просто ще трябва да го омазнявам по няколко пъти на ден с олиото и да го мажа с Дефламол и Дермазин. Кожата е зачервена, боли го, плака цяла нощ ... ММ измери водата с термометър, беше 40 градуса, а беше минало вече време ... Откачих, развиках им се, полудях, когато си видях детенцето така. Още не мога да се успокоя
Имах нужда да споделя, знам че всичко ще мине, и че винаги ще има за какво да се тревожа, даже не мога да пиша смислено
Благодаря, че ще ме прочетете ! Знам че ще ме разберете, защото сте майки .

Случи се веднъж и не се притесних. Знам, че е нормално. Тук Хриско е на около месец.
миличкото, да се оправя бързо
милото , насълзиха ми се очите като четях.Дано това са последните ви тревоги и притеснения.Как са изгледали мъжа ти не мога да си го предствя ,чак толкова да забравят кое как е .Еми ако са поне да не правят неща, които не могат и незнаят.
Приемам съвети какво да правим с това коремче