Вече всеки май подаръка получи, но какво ли още има да се случи... 3

  • 22 839
  • 734
# 120
Честито Рождество Христово!
Да  сте  здрави  и  щастливи.!
Да Ви слушат домашните и да имате много време  за много и много хубави книжки.


Аз получих "На изток  от  запада" на Мирослав Пенков. Много  благодаря на Dany777  за избора!
Щерката  много хареса и нейната  книжката и нея пазих за Коледа.
Специално ти  благодаря!
Виж целия пост
# 121
"На изток  от  запада" не е ли от  Мирослав Пенков?

И аз нямам търпение за втори кръг на играта Heart Eyes Кой ли ще ми се падне и какво ли ще сънувам  Joy Ще тичаме пак по нощите по пижами насам- натам hahaha

Нелка, казвай новата идея, че нямам търпение, кой знае какво си намислила този път Sunglasses
Виж целия пост
# 122
Ех колко хубава равносметка на играта си направила, Нелче  Hug !
Прекрасни емоции и чудесни книги  Heart Eyes !

И аз нямам търпение за следващата игра. От сега се вълнувам  Flutter .
Виж целия пост
# 123
Честита Коледа, момичета Hug
Бъдете здрави, във мир с душата си и безгранично щастливи!   bouquet

Искам само да кажа, че се радвам че ви има, правите ме много усмихната и щастлива всеки път със всеки един пост, страхотно уютно и спокойно се чуствам тук и за мен е чест, че сте ми приятели, макар и само виртуално/повечето/. За мен е малък празник всеки път когато надникна в тази или онази книжна тема и ви видя!!!

Авлига, да е жив и здрав твоят татко и винаги да заразява с всички ви с ентусиазма и енергията си!

Честити книжки на всички момичета, които сега са отворили подаръчетата си под елхата. Със здраве да си ги четете и да ви харесат!

Нелко, душицо, скъпа моя Heart Eyes, реших че точно тази книга е за теб, най-точно се вписва в твоята чуственост и най-много ще те трогне и ще остане завинаги в душата ти, щото ти си една нежна, прекрасна и красива гълъбица. Все пак си заслужава човек да я има точно тази книга, щото другите се забравят Simple Smile

Кости, добре дошла отново на родна земя, хубаво е при мама и татко, никъде другаде не можеш да усетиш любовта и уюта на семейството.

Ние бяхме у семейството на брата на мъжът ми и си изкарахме много весело. За първа година сме на друго място иначе караме все в къщи, тази година поне по малко шетах Grinning

Весели празници момичета, чуствайте се обичани и закриляни и благодаря че ви има!!!   bouquet



Нели, браво, как си се потрудила да направиш тази равносметка, браво! Peace Hug
Виж целия пост
# 124
Честито Рождество, мили книжки другарчета!
Да ви е топло и светли на душите, а вкъщи - весело.  Nature Snowman

Ние прекарахме много хубава вечер у родителите на мъжа ми, пълна с подаръци и усмивки! (И храна, разбира се, но това е съвсем отделна тема...) Специално ви поздравявам с една особено усмихната снимка на моята Антония от снощи:

Скрит текст:

Сутринта (т.е. на обяд Blush) си отворих и подаръка от Зорито, които ме чакаше под нашата елха вкъщи:



Много съм щастлива и още веднъж благодаря! Ааааадски исках тази книжка!  Hug

Нели, сега можеш и нея да я добавиш в ретроспективния списък! Wink

Благодаря на всички за хубавите коледни емоции, момичета, от сърце ви пожалвам празнично и уютно прекарване и тази вечер.

Виж целия пост
# 125
 Сладка, ненагледна АнтонияHeart Eyes Отива  й това име!  Hug

 За добавящите книги момичета нов пост ли да пусна, или е по-удачно да редактирам предишния? Защото някои от тях може да покажат книгите си утре, когато вече няма да мога да редактирам.
 Мислех да е в нов пост, и да го пусна, когато всички кажат коя е книгата подарък. Но както кажете, така ще направя.  Simple Smile

Авлига, желая здраве на баща ти  и дълги години да  е ваша опора. Hug

Гигова, то си личи какво чувство си вложила в избора на книгата. Предаваш ми усещането от разстояние.
 Обаче аз не очаквах тази книга, мислех, че ще  е "Малките принцове", защото е свързана с деца, а още  повече очаквах да е "Нещата, които остават", защото все я споменавам и сигурно ви додея от мен.  Laughing

 "Пазителките на гълъбиците" я свързвам с mijjjka. Може би тя я е споменала  и съм била толкова увлечена , че пожелах да я имам. А и анотацията прочетох, не съм я поискала съвсем наизуст.

 Намислила съм за новата игра нещо, пиша си тук на лист разни дати, ама не знам дали не  е рано да ви натоварвам с това.  Mr. Green

 Ако прочетете предишните две теми, ще направите деня си прекрасен!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 126
Честита Коледа и от мен, книжни другарчета! Желая ви много любов и вълшебства! Ето и моята изненада от Синя слива, още веднъж й благодаря:
Виж целия пост
# 127
Здравейте!
Мили момичета, искам да ви пожелая здраве, благоденствие, безброй сбъднати мечти и поводи за радост! Искам да ви пожелая светлината на празника Рождество Христово да огрява стъпките на всички нас и да ни позволи да станем по-добри по-благородни!


Моята почивка се съкрати малко, но пък емоциите около празника бяха страхотни. За съжаление снимки няма, ха-ха-ха, забравих фотоапарата без баКтерия (така казва бръмчето) и не можах да снимам. Бяхме на гости у нашите на Бъдни вечер, а днес сутринта каква радост бяха подаръците... Обожавам усмихнатите детски личица. Обожавам!

Честито на всички, които търпеливо изчакаха да дойде денят, за да отворят подаръците си от другарчетата. Приятно четене!
Виж целия пост
# 128
Любими мои момичета
Нека Коледната звезда
да огрява вашия път в живота!
Нека здравето и късмета
бъдат ваши спътници,
а сърцето и умът -
ваши съветници!
И не забравяйте
да оставите едно
отворено прозорче
в сърцата си
за хората, които ви обичат!
Весела Коледа!


Ето и моята хубава книжка  Heart Eyes Ще започна 2014 с много любов...Благодаря ти, Мили!
Виж целия пост
# 129
Честита Коледа на всички момичета, много радост и щастие и още много, много прекрасни книги!
Виж целия пост
# 130
Лита,със здраве да си я четеш! Hug
Виж целия пост
# 131
Честито Рождество, книжни феи Simple Smile Пожелавам здраве, топлина и много щастие в домовете ви.

Това намерих под елхата днес  Heart Eyes
Отново благодаря на ябълка и на Нели за приятните предколедни мигове.



Виж целия пост
# 132
Ех, че сладка Антония  Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
Честита Коледа,момичета! Hug
Да сте здрави,истнски щастливи и обградени от любими хора,уют  и топлина и разбира се хубави книги!  Да сбъднете мечтите си!  Hug
Честити подаръци на най-търпеливите!
Нели,браво за това,че събра всички книжки!(мислех и аз да го направя,но не ми остана време).
След Коледното шетане и хубави емоции отново ме тръшна гаден вирус. Днес май ще пазя леглото... Но пък сигурно ще успея да завърша 11/22/63 на Кинг-останали са ми стотина страници.  Wink
Хубав ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 134
Момичета , честити ви подаръци , като гледам май всички вече си отворихме подаръците  Party
Още веднъж благодаря на Нели , за прекрасната инициатива , прекрасни положителни трепети и емоции имаше , надявам се скоро да започнем отначало със номерца и списъци  newsm68
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия