Покажи ми красота пак и отново... (11)

  • 72 421
  • 766
# 225
Някой може ли да ми каже нещо за тази картина. Останала ми е от родителите на моите родители...

Има нещо далечно, завладяващо в нея,не зная,но ме приковава с нейната потайност някак...въздейства ми странно
Извинявам се за лошото качество на снимката,но я правих вечер
Виж целия пост
# 226
Какво пише отдолу под нея? Виждат се някакви буквички  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 227
Картината се нарича "Кръст на спасението".
Авторът не ми е известен. Наистина е много въздействаща, може би заради символиката, която съдържа. Бурното море символизира човешкия живот с неговите повратности, счупената лодка и веслото - невъзможността човек да го преплува сам без Божията помощ, а кръстът - символизира вярата, която е единственото сигурно спасение сред вълните на житейските бури.
Виж целия пост
# 228
simpatikonia
Много благодаря! smile3525
Виж целия пост
# 229


Виж целия пост
# 230
Виж целия пост
# 231
Виж целия пост
# 232

имаше и такива години...








Виж целия пост
# 233
http://video.data.bg/26/123389/hd/?fb_action_ids=102024808158743 … ion_ref_map=[]

midkoo , страхотна е!
Виж целия пост
# 234
Благодаря!
И това ,което ти показваш е уникално!
Виж целия пост
# 235
Simple Smile Хубав ефект е постигнат, да, защото е дискретно. Не е пипано много. Особено последните картини са много силни.

Радвам се, че ти харесва.
Виж целия пост
# 236
Чудесни неща видях на тази страница...  bouquet











Виж целия пост
# 237
http://nexttriptourism.com/lake-tekapo-tourism-new-zealand/
i

http://www.beu.bg/%D1%82%D0%B0%D0%BC-%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5%D1 … 8)-news10039.html
Виж целия пост
# 238
Виж целия пост
# 239

хотел в Франция

хотел в Гърция

хотел в Индонезия

.....Италия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия