Не знам за някой да си е запазил формата след това.
Не знам за някой да си е запазил формата след това. 
Според вас много ли е 70лв.на ден в 5 звезден хотел + всички останали екстри? 
Те като кажат веган и вегетарианец си представят анорексчни персони , страдащи от хронично недохранване, а символа на месоядец е нещо като Митьо пищова , който дава по 1000 лв. да ходи една седмица в дебелариум да отслабне. Да приема ли , че вегани и вегетарианци по такива места не ходят. ?
Според вас много ли е 70лв.на ден в 5 звезден хотел + всички останали екстри?

Т.е. ако НЕ искаме (по някаква странна причина) да сме безумно дебели и шишкави
Иначе, не е като да няма растителни източници на холин 


Изборът да ядеш месо или не е продиктуван от коренно различни причини.
? Препоръчани теми