Козметични открития и любимци за 2013-та

  • 20 645
  • 117
# 45


Добре си бях и аз като не знаех, сега виж какво става.  Mr. Green

Аз смятам да не се ограмотявам много много, че това ограмотяване действа направо разоряващо  Mr. Green

Според мен с ограмотяването - изборът ти ще е по-осъзнат и не на метода "проба-грешка"  Heart Eyes
Виж целия пост
# 46
О да, знаеш ли какъв осъзнат избор щях да направя оня ден, като разгледах несесера на една приятелка Simple Smile Тя е фенка на Шанел и всичко което пробвах ми хареса  Mr. Green Добре че повечето неща се оказаха разни лимитирани серии, които вече ги няма  Joy
Някой ако види това някъде да свирка Simple Smile
 
Виж целия пост
# 47
Доста отдавна е излязло  Blush
Виж целия пост
# 48
Знам но е разкошен продукт  Peace Пробвах и новите ружове и са страхотни.
Пудрата не ми хареса... седеше като брашняна, а бронзъра оранжавее и е база ....
Виж целия пост
# 49
Моето откритие за 2013 са пясъчните лакове.
Виж целия пост
# 50
Страхотна тема!
Моите открития за тази година са
1. Пясъчните лакове - обожавам ги
2. Прахообразната пудра на Шанел - никога вече няма да остана без нея Simple Smile
3. Ружа на МАС от Рири колекцията - откакто го купих всеки ден съм с него
4. Тера Ората, макар толкова да се дърпах да я купувам Simple Smile
Виж целия пост
# 51
Допълнение:
нещо което едва вчера си прибрах от пощата, и мога категорично да обявя тази година като голямото ми завръщане към CHANEL

И ако миналата година моето лично откритие бяха BB кремовете, тази година се включвам към феновете на пясъчните лакове - скъпи, евтини, каквито ми попаднат Simple Smile
Виж целия пост
# 52


Виж целия пост
# 53
Моите козметични открития през тази година са:

- пясъчните лакове - много ги харесвам, но честно казано и малко ми омръзнаха, затова сега си"почивам" от тях; Simple Smile

- спиралата за мигли на Есте Лаудер - Sumptuous Extreme - очарована съм от тази спирала. Simple Smile
Виж целия пост
# 54
Все ми е неудобно да се записвам по подобни теми, защото нямам възможност за скъпи продукти като вас и все пак се записвам да ви чета и да завиждам балгородно.

Иначе за тази година (поне от последните месеци) много ми допадна серията на GD лакове Selective. Също много добре се чувствам от златна колагенена маска за лице на Victoria Beauty. И крема за лице на Дева BioVital


Оооо за малко да забравя, няколко спирали, от които съм много доволна

Flormar Pretty

тука мога да включа и гланца от същата серия, страхотен блясък, а и също доста траен за гланц


тази спирал също е много добра!

Виж целия пост
# 55
Все ми е неудобно да се записвам по подобни теми, защото нямам възможност за скъпи продукти като вас и все пак се записвам да ви чета и да завиждам балгородно.



На мен ми е интересно да чета за добри достъпни продукти  Hug
Скъпи и хубави лесно се откриват; с добра цена и хубави продукти доста по-трудно Simple Smile
Аз ще си помисля още малко кои са ми наистина най-любимите. Laughing
Виж целия пост
# 56
Все ми е неудобно да се записвам по подобни теми, защото нямам възможност за скъпи продукти като вас и все пак се записвам да ви чета и да завиждам балгородно.



На мен ми е интересно да чета за добри достъпни продукти  Hug
Скъпи и хубави лесно се откриват; с добра цена и хубави продукти доста по-трудно Simple Smile
Аз ще си помисля още малко кои са ми наистина най-любимите. Laughing

И това го има  Laughing
А на мен също ми е интересно да чета за евтини, но качествени, след като ги пробвам и оставам очарована! Свалям шапка на компаниите, които правят евтини качествени продукти!
Виж целия пост
# 57
От мен това http://www.kozmetika.bg/show/NUXE/54000_%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B8 … 1%83%D0%BB%D0%B0/


Досега не бях взимала Мицеларнaта им вода,имам други продукти на Нукс,които харесвам,но от както взех травел сет-а им и тя беше вътре.... Heart Eyes

Виж целия пост
# 58
Травел сет на НУкс по аптеките ли да търся? Ще ходя до центъра и ме сърбят ръцете за нещо луксозничко.  smile3508
Виж целия пост
# 59
Травел сет на НУкс по аптеките ли да търся? Ще ходя до центъра и ме сърбят ръцете за нещо луксозничко.  smile3508

Да,в аптеките Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия