Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 52 009
  • 726
# 315
A защо не си я поръчате от интернет? Има я за 20 лири в Дебенхамс.
Виж целия пост
# 316
A защо не си я поръчате от интернет? Има я за 20 лири в Дебенхамс.

Защото до момента не знаех, че нямат тестери в Сефора и исках да я видя на място. Ще я поръчам, то друго не ми остава.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 317
Гледам, че много хора я търсят. А и цената е добра. Само трябва да се ползва превозвач.
Виж целия пост
# 318
Много често когато човек види наживо тази палитра, желанието му за нея секва на мига.
Споко. И това минава. Peace
6 х съм посягала към нея и съм отдръпвала ръката си от нея. Mr. Green
Виж целия пост
# 319
Много често когато човек виви наживо тази палитра, желанието му за нея секва на мига.
Споко. И това минава. Peace
Aбсолютно Peace
Ако навремето имаха тестери и на Naked надали щях да я купя.
Сигурно скоро ще я заредят пак и в HQ, BB и другите сайтове
Виж целия пост
# 320
Днес правих матов черен грим, опушен с приглушено лилаво и малко кобалтово синьо, под веждата и за блендване - матови беж и бяло.... Нямам лаптоп в момента, та да си едитна снимките или трябва да разуча програмата на тела;)
Виж целия пост
# 321
Като сме на черна тема, тая жена е велика




Сега точно около празниците беше правила пак нещо много черно...останаха ми очите Heart Eyes
Виж целия пост
# 322
Много е красиво Жаки, имам такова черно на Инглот, ама никога няма да го докарам така.
Виж целия пост
# 323
И аз имам на Инглот такова, но със златни частички вътре. Много хубаво ми се е получавало, ама баш така не Grinning
Тя и много си ги обработва снимките, но обработка или не просто ти е кеф да го гледаш Heart Eyes Страшно е красиво

Btw който не я знае ето ѝ Фейсбука https://www.facebook.com/AuroraAmorPorElMaquillaje?ref=br_tf
Всичките ѝ неща са разкошни
Виж целия пост
# 324
Днес половин ден се опитвам да се свържа със Сефора за Бейсикса...Жалко, че нямах време да вляза в темата, така щях да знам, че е изчерпана. Но все пак ме включиха в списъка с чакащи... Mr. Green
Момичето от The mall каза, че въпреки че вече не предлагат UD, се случва да им зареждат бройки. Не знам дали изобщо има смисъл да ги чакам, особено пък ако съм 654354675-та в списъка им... #Cussing out Жалко!

Сигурно си първа, защото до вчера имаше и списъкът трябва да е от вчера или днес  Peace
Виж целия пост
# 325
Тестери на двете пралитри Нейкид съм виждала в Сефора в мола на Цариградско преди да си ги купя  Peace
Вече няколко пъти казват, че няма да има УД в Сефора и след това докарват пак  Wink
Виж целия пост
# 326
Мен нещо не ме влекат нюд палитрите - имам една на Есенс и доста си я ползвах зимата, в интерес на истината... Имам и такива цветове от други палитри или единични сенки, но Нейкид- ите никога не са ми харесвали особено, гледайки суочове и т.н. ....
Виж целия пост
# 327
Някоя от вас да е ползвала електрическа спирала? Току-що видях в един онлайн магазин за евтини палитри и съм така   Crazy
Виж целия пост
# 328
Брех!!
Виж целия пост
# 329
Bourjois имаха такава която вибрира, миналата година я гледах. Но такива спирали не могат да ме впечатлят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия