Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 52 024
  • 726
# 375
Ружът изглежда много красив и съм сигурна, че ще ми отива, просто си мисля, че ще изпъкне топлотата му на фона на моята кожа, а понеже оранжевото/топлото засилва лилавото и обратно, и бузките, и очите изпъкват силно. За мен това не е търсеният ефект в случая - аз искам очите да изпъкват, а на бузите да има цвят колкото да не съм бледа като платно, който да остава на заден план.
Не знам дали успявам да обясня добре, но идеята ми е, че определени цветове като че ли се подчертават взаимно и изпъкват заедно (напр. лилаво и оранжво в случая), а други цветове просто се допълват и са в хармония, напр. от едно цветово семейство (да речем, розово и лилаво), та затова се чудех дали някакъв розов цвят не би стоял  Thinking То на теория е добре, но на практика да не стане клоунско  Crazy
Виж целия пост
# 376
Изпробвай различни варианти. Само така ще прецениш с какво се харесваш.
Аз като нося лилав грим си нося и коралови ружове, а последно носих дори лилав руж Shocked и седеше добре. Важното е да се поставят с много лека ръка.
Виж целия пост
# 377
Когато се колебая за руж слагам само бронзираща пудра, там грешка не може да има цветово.
Виж целия пост
# 378
Изпробвай различни варианти. Само така ще прецениш с какво се харесваш.
Аз като нося лилав грим си нося и коралови ружове, а последно носих дори лилав руж Shocked и седеше добре. Важното е да се поставят с много лека ръка.

Днес съм точно така - лилав грим и коралов руж. Много добре седи и се съчетава.  Peace
Виж целия пост
# 379
При лилав грим слагам само ето този хайлайтър , много ми е любим и може с мокра четка също да се слага. Wet n Wild Fergie Rose Champagne Glow Highlighter

Виж целия пост
# 380
Здравейте.  Mr. Green За тези дето искаха Naked2, да кажа, че е налична и я поръчах току-що от http://www.beautybay.com/cosmetics/urbandecay/nakedpalette2/Hug
Поръчах я,най-накрая Crazy
Шоколадче,много много много благодаря Hug
Виж целия пост
# 381
Моля.  Hug
Виж целия пост
# 382
И аз днес съм с лилав грим и коралов руж
Виж целия пост
# 383
Ако ви е интересно  Grinning 12 цветови (под)типа според годишните сезони на кратко  Wink

Пролет:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Лято:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Есен:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Зима:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Много полезно.  Hug Аз съм лайт самър и определено сиво, тоуп, розово и лилаво най-много ми отиват.  Flutter
Виж целия пост
# 384
Понякога и аз съм в чуденка за ружовете, но пробвам смело, пък както се получи  Crazy
Днес съм със "студени" очи - сребристо-сиво-тъмно зелени и сложих новия ми коралов руж на Мари Кай. Той стои дори леко оранжев. Получи се супер за моя изненада  Flutter
Между другото, много съм доволна от този руж на Мари Кай. Страшно естествено стои и цвета много ми допада. Тези дни го ползвам всеки ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 385
Веси, дай снимка как ти стои ружа. Много ми харесва, но си мисля, че за моето ултра бледо лице ще е силен  newsm78
Виж целия пост
# 386
Ще пробвам довечера да се снимам  Flutter
Мисля скоро и по-подробно ревю да направя  Grinning Дано само успея да направя читави снимки на това гадно време.
Иначе не е толкова ярък. Може да стои и по-бледо, може и да се наслагва  Peace
Виж целия пост
# 387
Благодаря за цветотипа, разбрах, че съм дълбока зима Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Веси, ще чакам с нетърпение снимките на днешния грим. Така само с думи не ми е достатъчно  Joy И ружа искам да видя също. Аз имам прасковено-коралов на Диор и съм влюбена в него:


п.п. Аз трябва да съм DEEP AUTUMN.
Виж целия пост
# 389
Изпробвай различни варианти. Само така ще прецениш с какво се харесваш.
Аз като нося лилав грим си нося и коралови ружове, а последно носих дори лилав руж Shocked и седеше добре. Важното е да се поставят с много лека ръка.
Да и аз нося лилав руж и си става добре, обаче съм много бяла. Никога не бих сложила коралов руж на лилави сенки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия