Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 943
  • 726
# 570
Ей,страшни сте.  bouquet Hug
Аленка,ползвам очни линии на Орифлейм и Ейвън.Едната е с четчица,а другата е с твърд водач(но не тип фулмастер).
Виж целия пост
# 571
В Пазарджик Радиант колкото щеш. Тестерите са стари и гадни, днес ги питах за новите матови червила, получили са ги всичките ама няма тестери Sad
Гримьора им за Пз какъвто курс и да е завършил Фокси може да го сложи в задния джоб и без курс.
Сори ако чете тук Embarassed
Виж целия пост
# 572
Момичета, препоръчайте ми матово малиново червило Peace

Аз се сещам за 3 варианта, но мисля, че в темата за МАС и Сефора се спрягаха още, за които нямам спомени Simple Smile

Вариант 1: Ретро Мат серията на МАС - предполагам си я разглеждала - аз мислех да взема четирите по светло цвята, но взех други 3  Blush според мен без проба не може  Peace





Аз имам това, но предполагам, че за малина очакваш да има повече червено в него  Peace





Вариант 2 - Мат серията на Golden Rose - има избор между 20 цвята и тестери на всеки щанд  Peace , цена 3,90 лв  Peace





Вариант 3: Радиант червилата, за които ни подсказа Норе  Peace

Обсъждаха се още от високия клас, но трябва да потърся в другата тема  Peace



Клипчето на Lisa Eldridge Heart Eyes



В сайта: http://lisaeldridge.com/video/1744/signature-kitten-flick-eyeliner/
В канала: http://www.youtube.com/watch?v=LxcWR9_1E9s



Ей,страшни сте.  bouquet Hug
Аленка,ползвам очни линии на Орифлейм и Ейвън.Едната е с четчица,а другата е с твърд водач(но не тип фулмастер).

За мен най-лесната за учене е тази на Golden rose - струва няколко лева  Peace Според мен е важно:

1. Четката да е фина  Peace
2. Тушът да е течен (а не гъст или засъхнал)
3. Да правиш много малки чертички, а не да опитваш от раз да опънеш една голяма и дълга   Heart Eyes Peace Аз започвам с много вина линийка от началото на окото и постепенно удебелявам с леко повтаряне  Peace
Виж целия пост
# 573
Къде в Пловдив продават Радиант и има техен гримьор?

 

В магазин Елитис в пощата, в магазина на ъгъла срещу Леро-то на главната, в магазин Еми (мисля,че се казваше) срещу Ловния дом на бул. България. Гримьорите ходят в различни дни, трябва да питаш специално и ще ти кажат, може и да ти запишат час ако има повече желаещи . Тези магазини знам аз, сигурно има и още.
  Hug

пп. В Ивис също ходи гримьор , но там продават само Севънтийн, няма Радиант.
Мерси  Hug Сега остава да се ориентирам и къде са тези места Grinning
Виж целия пост
# 574
Благодаря Алена Hug ще разгледам тези на Голдън роуз, като за начало Simple Smile
Като говорим за очни линии, тези с тризъбите писци, не са ли най- лесни за начинаещи ?
Виж целия пост
# 575

3. Да правиш много малки чертички, а не да опитваш от раз да опънеш една голяма и дълга   Heart Eyes Peace Аз започвам с много вина линийка от началото на окото и постепенно удебелявам с леко повтаряне  Peace

Аз пък правя обратното - тегля една дълга линия точно, като ползвам дължината на четката, а не върха, на горния край на дебелината, която искам, и после попълвам надолу.  Mr. Green
А съм с Вдовичката - практика, практика, практика. Всеки си има своя техника, която е удобна, и предпочитания. Някой хора въобще не се научават с течна, но са супер с гел, или с тънка четка, или с дебела филцова..
Виж целия пост
# 576
Правиш обратното  newsm03 , ама го правиш от колко години  Whistling Whistling Whistling

Аз в началото повече правих така, после ми стана по-лесно на чертички, е не са точка по точка  Blush



Благодаря Алена Hug ще разгледам тези на Голдън роуз, като за начало Simple Smile
Като говорим за очни линии, тези с тризъбите писци, не са ли най- лесни за начинаещи ?

Може би защото аз взех тризъбеца късно - не ми е по-лесно, дори не го ползвам  Confused

На Гр пусках снимки тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=757489.msg27132273#msg27132273
Виж целия пост
# 577
Аленка, Милена, много ви благодаря.  Hug
Виж целия пост
# 578

Като говорим за очни линии, тези с тризъбите писци, не са ли най- лесни за начинаещи ?
Да,безспорно.
Изчетох темата за очните линии и аз стигнах до този извод,но цена 45лв. не ми е по джоба...
Виж целия пост
# 579

3. Да правиш много малки чертички, а не да опитваш от раз да опънеш една голяма и дълга   Heart Eyes Peace Аз започвам с много вина линийка от началото на окото и постепенно удебелявам с леко повтаряне  Peace

Аз пък правя обратното - тегля една дълга линия точно, като ползвам дължината на четката, а не върха, на горния край на дебелината, която искам, и после попълвам надолу.  Mr. Green
А съм с Вдовичката - практика, практика, практика. Всеки си има своя техника, която е удобна, и предпочитания. Някой хора въобще не се научават с течна, но са супер с гел, или с тънка четка, или с дебела филцова..

И аз я правя като MissNellie, затова гъвкавите четки с косъмчета на течните линии са ми най-удобни. Все едно рисувам с водни боички на лист.
Това с късите линийки ми е непонятно, преди години гримьорка в една телевизия ме прави така - ами отне и 10 мин после да ги свърже гладко, без да стърчи тук и там, резутатът беше дебела очна линия.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 580
По отношение на очната линия - аз акъл не мога да дам, на мен си слагам всеки ден от 10-15 години  Laughing Слагала съм очна линиянавсякъде, включително  в кола и без огледало - безпогрешно. Но как точно го правя не мога да обясня, нито пък да сложа на друг човек.  Confused Просто правя една непрекъсната извита черта, нито поправям, нито попълвам, нито съединявам точки  Laughing  
Виж целия пост
# 581
Много неща още уча от гримирането и слагането на очна линия е на челно място  Crazy Не мога да я докарам, както искам и това си е  Whistling

Ето и днешния ми вариант с палитрата на Шисейдо:

На последната снимка, може да видите как стои ружа на Мари Кай  Flutter
Виж целия пост
# 582
Просто правя една непрекъсната извита черта, нито поправям, нито попълвам, нито съединявам точки  Laughing  

И аз така правя и го мога горе-долу от 9-ти клас.  Laughing По едно време залитнах по начина на Лиза Елдридж и само оплесках работата. Всеки си има свой начин. Според окото и ръката.
Виж целия пост
# 583
Бляскавини:



Още:

Скрит текст:
















Виж целия пост
# 584
Браво, хареса ми, Ivvangeline!   bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия