Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 949
  • 726
# 435
Да, аз имам точно това синьо - All night blue и тюркоаза Innocent turquoise
Виж целия пост
# 436
Оф, ще трябва и аз да ги купувам, сребристите са отдавна в списъка. Графиня дьо Адри́, понеже сме с еднакъв цвят на очите, ти на кои си притежател?

На всички  Laughing
Най-много харесвам сребристо-лилавеещото, което е показала Чек и едно в цвят шампанско, което страхотно избистря погледа и винаги ми казват,ч е изглеждам много свежо когато съм с него. Довечера мога да видя точните имена  Peace
Виж целия пост
# 437
Някакви нови цветове от тези сенки не са ли излизали при нас?
Аз имам само едно шоколадово, показвала съм гримове с него ако помните.
Наскоро гледах в Instagram много готини лилави и зелени нюанси, явно в чужбина пускат редовно нови Thinking
Виж целия пост
# 438
Много готин цвят Heart Eyes На тези Ателие не им ли се намира и такова лилаво Grinning

Аз не разбрах дали това синьото е от единичките, но с тази наситеност сигурно е от тях.





Виж целия пост
# 439
Нещичко от мен, че отдавна не съм се включвала (и гримирала всъщност) Simple Smile
И предварително се извинявам за "злобната" физиономия, но на ухилените снимки очите ми са много присвити и нищо не се вижда от грима Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост
# 440
Foxita съветвам те да се вдигнеш до София и да отидеш на интервю в МАС, в момента търсят гримьор  yes
И ще напишеш ли моля те какви са миглите?
Виж целия пост
# 441
Foxita съветвам те да се вдигнеш до София и да отидеш на интервю в МАС, в момента търсят гримьор  yes
И ще напишеш ли моля те какви са миглите?


Еее, Жаки, ако бях от София изобщо нямаше да се замисля дали да ходя на интервюто  Mr. Green
Това го приемам като комплимент от теб, защото знам, че не коментираш нещо когато не го одобряваш Wink Мерси Simple Smile
Миглите са тези:

На снимката в кутийката обаче изглеждат по-гъсти в основата отколкото са в действителност.
В ДМ ги продават.
Виж целия пост
# 442
А защо не обмислиш прелокация на местожителсвтото?  Mr. Green

Честно, този талант трябва да бъде максимално използван.
Виж целия пост
# 443
Комплимент е разбира се  thumbsup Всичко твое винаги ми е харесвало!

Тези мигли ги имах, ама какво ли съм направила с тях.... Thinking имам ужасният навик да си ги губя всичките Blush
Виж целия пост
# 444
А защо не обмислиш прелокация на местожителсвтото?  Mr. Green

Честно, този талант трябва да бъде максимално използван.

Без да искам софиянци да го приемат като обида, но ако не е на живот и смърт (ама да не казвам голяма дума, че знае ли се Rolling Eyes) изобщо не искам да живея там. Имам доста познати и приятели, даже и близки роднини от София и като цяло бих казала, че повечето ми приятни хора са или софиянци, или морски, но все пак.... Simple Smile
Но е факт, че там да се реализираш в нещо става доста по-бързо отколкото тук.

Усещам, Жаки, защо харесваш моите гримове... подобно на теб си падам по драматичните, тъмни гримове  Mr. Green Пак мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 445
Taка си е, тук е ад....милиони хора, коли, нон стоп задръствания и тн. Да те хванат лудите Crazy
Ама и МАС как ме дразнят с това едно магазинче. Вече толкова години са на българският пазар, как не можаха да се разширят малко. Аз дето съм от София като тръгна да ходя до тях ми е път колкото до Пловдив Mr. Green
Виж целия пост
# 446

Ама и МАС как ме дразнят с това едно магазинче.

За България са същите кипърци, които продават и ЕЛ тук.
Виж целия пост
# 447
Моля Ви да ми препоръчате ФДТ и пудра, с които да не изглеждам, като призрак на снимки.
Сега си гледах снимки на които съм с ББ на Филорга, запечатан със свободната пудра на Шанел и съм много бяла  Shocked. Не вярвам да е от апарата, защото са правени от професионалист.
Виж целия пост
# 448
Знам ги аз мнодо добре какви са, но се чудя защо продължават да държат само един магазин.
Очевидно има търсене, нещата им не съм видяла да застояват. Толкова много хора биха пазарували, но като актуалните колекции свършат за ден-два това няма как да стане.

viv_pl, в фдт-на и пудрата има висок SPF. От него се получава това бяло лице на снимки. Или потърси нещо без фактор, или за снимки (особено професионални) контурирай и бронзирай по-силно лицето.
Виж целия пост
# 449
Biancaneve ако знаеш колко пъти съм слагала тази синя сянка на Диор в кошницата сайта Feelunique и после пак махала. Така и не се реших да я взема и явно не съм сгрешила. Накрая и аз ще си взема нещо на Atelier, само където не ми е ясно как. Имаше нещо във фейсбук , но не мога да ги открия. От много време ги следя в youtube и съм им фен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия