Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 949
  • 726
# 465
Мерсии Hug Много хубаво седи, особено на цветът на очите ти Heart Eyes жесток контраст
Виж целия пост
# 466
Веси, не я виждам, а Епона е просто страхотна! Heart Eyes Тези дни ще направя точно този грим със синия Шанел и Карбон обаче.
Виж целия пост
# 467
Еййй, днес не съм влизала цял ден и за вечерта награда и радост за окото - прелест, прелест  Heart Eyes



Сенките на Лореал - аз не ги харесах - събрах всички цветове без кафявото и така и не им посегнах с мерак  Mr. Green

Фокси, толкова дъхоспиращо, че е опасно за живота  Heart Eyes

Веси, все я все пак тази тройка  Blush и аз ги загледах, ама реших да не се задълбочавам, поне на този етап  Blush обаче - ще размисля, вероятно  Heart Eyes

Епона   Hug вторият повече ме докосна, но и двата са чудни  Heart Eyes



Клипчето с Ателие - не смея да го отворя  Laughing налис е сещате защо  Joy hahaha ама си го оставих за десерт  bowuu



Днес най-най-най-накрая се престраших да пробвам четворката на YSL от пролетната колекция 2013 - YSL Y Facettes Pure Chromatics



Знаете, че моите снимки са доста безцветни, но все пак - колкото - толкова  Blush а и нямаше време  да избирам червило, че закъснях много и изплясках едно "никакво" ....колкото да не е без хич  Mr. Green







Виж целия пост
# 468
Ей сега видях, че съм пропуснала да сложа снимката на палитрата с черното. Ето я:



Както писах, горе в дясно.

Жаки, забравих и да спомена, че не бях сложила база, а и бях на тренировка, което принципно се отразява негативно на повечето гримове, особено в това време. Та с база и при нормални условия може и да не се губят 80-90 % от блещулките, както ми се случи онзи деп с този грим.

Момичета, мерси на всички за милите думи!

Веси, на тази палитра на Шисейдо консистенцията на сенките същата ли е като на коктейлната палитра? Харесва ми грима ти, струва ми се, че има нещо малко по-различно от обикновено?

Алена, много е хубава палитрата, имам я и аз. Ама на ме ми се получават коренно различни гримове с нея! Твоят много ми харесва, нежен и женствен.
Виж целия пост
# 469
Алена - екстра!
А по отношение на предизвикателството - още не е излъчен победител с гласуването, нали?Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Мерси Момичета  Blush

Епона - това е със суха четка  Blush

А коя е палитрата на снимката  Rolling Eyes познато изглежда, но не включвам  Blush

За анкетата - май няма и сложен срок  newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 471
Pretty rebel на Too Faced, Алена.  Peace А за тази на YSL и със суха, и с мокра са ми коренно различин от твоите. Явно си е до ръка.  Wink  Blush

Леле, аз пък бях останала с впечатлението, че победител е лилавият грим (а хем бях гласувала за този с пръстите), даже одеве пратих и снимката на Мис Нели, че нали уж до 15-ти. Хахаха...  ooooh!
Виж целия пост
# 472
На мен днес ми казаха, че лореалските сенки били излезли от пазара и надали някъде ще намеря, ако изобщо има останала някоя бройка...И това в най-голямата им верига козметични магазини! Егати ужаса, егати държавата. За първи път ме е яд, че не живея в България. Crossing Arms


Искам да питам също така дали знаете на кого принадлежи магазинът МАК за България?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 473
МАС го държат хората, които представляват и Estee Lauder за България. Управител е Румяна Папани
Виж целия пост
# 474
О, анкетата не е приключила ли, не знам защо така...

Да кажем че Лилав Грим спечели.  Mr. Green Епона ми прати много хубаво участие, да видим дали някой друг ще се вдъхнови от цвета.
Виж целия пост
# 475
Добре, Лилав да е  Peace  bowuu Няма планове за другата седмица, така, че ще гледам иа з да се включа  Blush



mamaLina  newsm78 тук ми се струва, че навсякъде се предлагат  Peace не изглежда - като да свършат скоро  Blush а може да пуснат и по-хубави  Peace
Виж целия пост
# 476
От към лилави цветове съм много зле, но ще се опитам да направя нещо. Не съм участвала от ужасно много време, а темата ми е интересна Simple Smile
Виж целия пост
# 477
Цитат
mamaLina  newsm78 тук ми се струва, че навсякъде се предлагат  Peace не изглежда - като да свършат скоро  Blush а може да пуснат и по-хубави  Peace

Ок, успокоих се, че все в някое магазинче ще останат до лятото.  Mr. Green Иначе се шегувах, защото ти така недоволно се изказа за сенките.   bouquet
Виж целия пост
# 478
Ако знаеш кои искаш - не е проблем да се вземат  Peace Тестерите са много гадни - защото са сухи и - нищо не може да се разбере от тях, аз трябва да видя кои ми останаха неразменени и да ги добавя в размените - видяло се е, че няма да ги ползвам  Mr. Green



..., Алена.  Peace А за тази на YSL и със суха, и с мокра са ми коренно различин от твоите. Явно си е до ръка.  Wink  Blush

....

Аз се улисах и забравих да питам ти как ги нанасяш и дали нямаш някоя снимка?  Rolling Eyes

Доста по-мазни ми се сториха на тестера в Сефора, затова до сега все ги забутвах, но днес се исаправихме лице в лице и се изненадах, че са някак леки и ефирни, с брокатчета, но без натрапване  Blush



Утре ще намина през Блик да видя Коледната колекция на Колистар - някой дали вече го направи, май не съм пропуснала такъв коментар, но напоследък съ малко разсеяна и нередовна  Blush
Виж целия пост
# 479
Предимно заради синия цвят - Make-Up Atelier Paris: Make Up Tutorial - Blue


Тук гримьора работи със Waterproof Gel Colour Base
Ето така изглежда

Само че е в синьо естествено, този продукт гримьорите на ателие много често използват особено за подиумен грим.
За съжаление няма много суотчове в нета
ето тук някоя щастливка ги има в различни цветове
http://www.myraparis.com/2012/01/make-up-ateleier-paris-professional.html




Тук гримьора работи със същия продукт, но го слага като основа
http://www.youtube.com/watch?v=3V_v6xeQccE
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия