Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 939
  • 726
# 630
Алена, да и аз си ги отчитам тези грешки. Мерси!  Peace

Ето втори опит за същия грим, но пак не ми харесва нещо. Коментари?

Виж целия пост
# 631
На мен пък ми харесва. Де да можех и аз толкова добре да работя с извивките при очната линия.  Whistling
Виж целия пост
# 632
Според мен очната линия е по-добре, а и тук окото е много голямо, всяко кривване е по-видимо, от колкото на живо, където окото е по-малко  Heart Eyes

Коя очна линяуи ползваш? МАС ли?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 633
Здравейте момичета минавам набързо с днешния грим Wink

Виж целия пост
# 634
На първата снимка, може би е по-реалистичен, но на втората изглежда прелестно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 635
Вярно, има го този момент, че на снимките подобни дефекти изпъкват. Да, на МАС (Blacktrack) с четка 210.  Peace
Виж целия пост
# 636
EEEee, така обичам! Темата да се пълни с красота!!! Hug Hug Hug

Иванджелин, този грим ми харесва много повече от черният ти!
Това е най-хубавият ти грим изобщо!
Поздравления! Peace

Виждам, че всички се вълнуват от линията на окото и виждам прекрасни включвания по темата вече! Peace
Виж целия пост
# 637
Правите ли лилави гримове? Срока е до Сряда.
готова съм сега свалям снимките от фотото и дано са станали Wink

Епона много ми харесва как си направила очната линия
Виж целия пост
# 638
Ееее  Heart Eyes супер, Лепи  bowuu радвам се, че вече намираш време и за темата  newsm03
Виж целия пост
# 639
Благодаря, Аленка bouquet
и аз се радвам, че вече имам време да ви чета - липсвахте ми момичета  Embarassed
Виж целия пост
# 640
Копченце, благодаря!
Прекрасни очни линии виждам!
Виж целия пост
# 641
flame_69, леле какви очи  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes



Един грим от мен



Червилото не е за този грим, просто "суочвах" новите червила на Yves Saint Laurent. Е, няма толкова яки червила Heart
Виж целия пост
# 642
Ел страхотна както винаги  Heart Eyes
Виж целия пост
# 643
Ел, много си хубава!
Харесвам такъв грим, но аз мига само вечер и то ако съм някъде на по-специално място да си го позволя. Такъв ми е стилът просто.
А Лоренските червила ако са толкова ярки супер, един дерт по-малко Laughing
Виж целия пост
# 644
Ел, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Червилото е страхотно,но и устните ти си ги бива  bouquetНа мен комбинацията ми харесва,ти какво червило смяташ,че ще отива повече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия