Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви процедури и грижи се предлагат в болницата по време на раждането?
Как се подготвят гърдите за кърмене и слиза ли кърмата след цезарово сечение до 10-тия ден?
Защо нямах кърма по време на първата си бременност и как мога да го предотвратя в бъдеще?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви процедури и грижи се предлагат в болницата по време на раждането?
-
Как се подготвят гърдите за кърмене и слиза ли кърмата след цезарово сечение до 10-тия ден?
-
Защо нямах кърма по време на първата си бременност и как мога да го предотвратя в бъдеще?
-
Какво трябва да има в багажа за болницата при раждане?
-
Какви са препоръките за опаковане и какво да включите в багажа за изписване?


Като бях бременна в четвърти месец, се разболях от розов лишей, с който се заразяваш от препаратите по новите дрехи, даже и само от меренето им. Цялото ми тяло, особено врата и корема ми бяха в обрив, страшно сърбящ и червен и това през лятото. А за да се излекува по-бързо не бива да се къпеш често
Това последното нямаше как да го спазвам и си ходих като крастава повече от два месеца. Само като си помисля, че пак може да ми се случи или пък на бебо.... 

То добре, ама дано да издържа до 37 г.с. Ей, от преждевременно раждане ме е най-страх - един лекар ми каза, че като съм родила каките 15-20 дни по-рано ... това било "тенденция" и би било чудо, ако родя след 36-та седмица ... Уф ... Сега броя дните и вместо да се наслаждавам на последните дни от бременността, защото друга няма да има ... Аз се вкарвам в притеснения ... Трябва някой да ме набие ...
.
Хубав ден и честито на всички празнуващи именници.
Дали да слагам изобщо се чудя