Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви процедури и грижи се предлагат в болницата по време на раждането?
Как се подготвят гърдите за кърмене и слиза ли кърмата след цезарово сечение до 10-тия ден?
Защо нямах кърма по време на първата си бременност и как мога да го предотвратя в бъдеще?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви процедури и грижи се предлагат в болницата по време на раждането?
-
Как се подготвят гърдите за кърмене и слиза ли кърмата след цезарово сечение до 10-тия ден?
-
Защо нямах кърма по време на първата си бременност и как мога да го предотвратя в бъдеще?
-
Какво трябва да има в багажа за болницата при раждане?
-
Какви са препоръките за опаковане и какво да включите в багажа за изписване?

.
и отивам да ви чета, докъдето мога, че имам доста да наваксвам

Към 12-12,30 ще отида на тонове и после ще чакам д-р Чавеева да успее да ме вмъкне в графика си (ха, дано да се намерят 10 минутки - уговорката ни беше да се видим в 34-35 седмица за доплер, ама няма свободни часове, та ще чакам и разчитам на късмет) ...
Ти мислиш ли да я спираш от градина около раждането на бебето? Аз мисля от началото на февруари Кали да си е у дома, че да не и треперя и на нея дали ще боледува, или не.