ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 136
  • 730
# 540
айдеееее отивам да поздравя Тотоо  Joy
 newsm18
Виж целия пост
# 541
Чакааааай, къде без мен  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Честито, Люизиани!  Peace  Чакам почерпка!  Laughing
Виж целия пост
# 543
ааа, някой да подтсриже Хамилтооооон  Mr. Green
ауу, чудно, британския флаг между двата немски, страотно  Mr. Green

Бени  Hug
Виж целия пост
# 544
 newsm18 newsm18 newsm18
супер, супер, супер  Crazy

oooo, ш прИпадна, с Бенедикт на подиума  Joy
Виж целия пост
# 545
    и  


Виж целия пост
# 546
Айде и от меееен
Виж целия пост
# 547
ааа, някой да подтсриже Хамилтооооон  Mr. Green
ауу, чудно, британския флаг между двата немски, страотно  Mr. Green

Бени  Hug

Анелко, мен пък ме впечатли силно подчертаният му тен! Абе някак по-тенест е от друг път! Де се е пекъл?  Thinking

Мерси, хапнах, пийнах, доволна останах!  Peace  Hug
Виж целия пост
# 548


Честитооооо, Теменужки!! Браво, страхотно състезание, много екшън в началото и края!

Ферари, да се стягат, че нещата не са съвсем наред (както винаги  Twisted Evil)...а Магнусен да не ми се мярка скоро...ей това става когато руукита се качват директно в кола от челото (каквото и да си говорим МКЛ са втори в класирането!).

И ако може някой да обясни кой сензор работи, кой не работи, и въобще ще изключват ли РБ окончателно  Joy (Бени, шегувкам се!)

ПП След 10 дни съм на фризьор, мога да взема Лу с мен, ако кажете  Crazy
Виж целия пост
# 549
Бении, това е визуална измама, много ни е отслабнало момчето  Mr. Green
Виж целия пост
# 550
 Joy  Joy  Joy
Ланче, вземай го, много те моляяя  Crazy

Бени, само кожа и коса е останало момчето  Joy и косата хвърля тъмна сянка върху кожата  Joy
Виж целия пост
# 551
Уилямс са ужасно нетактични...не можаха ли по друг начин да го кажат...
Виж целия пост
# 552
Уилямс, не са обиграни като някои други отбори ... но, се надявам да си стегнат пилотите и Маса да не му попречи миналото ...
Много кофти радиокомуиникация, нито Маса спечели, нито на Ботас направиха услуга  ....
Виж целия пост
# 553
 Joy, офиСер Мохамед и колегите му от малайзиската полиция и Тед Кравиц, рулзззз  Joy
Виж целия пост
# 554
Оф, таа Никол, таа Никол....  Close

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия