Очакваме с копнеж, Мартенски бебевалеж!

  • 44 498
  • 775
# 540
Здравейте момичета,  Hug да се включа и аз с моят кратък опит и многоооо дни четене за козметиката , купих измивен гел за коса и тяло на Бюбхен, за подсичане на същата марка ,  в аптеката ме посъветваха всичко да е една марка за да може ако има алергия да не се чудиш от кое е, и мисля в началото да мажа с мас и невен.
 
Hope4Everton къде в Стара Загора има такива лекции? Ти от къде си?  Simple Smile


Четвъртъците е в Мол "Галерия" - води се "Майчино училище" от 11:00ч в Детския парти център, а в съботите в Уникато от 10:00 на Списание "9 месеца". Двете лекции си вървят в комплект, като когато има лекции през дадена седмица, следващата се прескача и на по-следващата пак - четвъртък и събота. Не зная дали обясних де Simple Smile, но като дати е примерно: сега на 20.02 в Галерия, на 22.02 в Уникато и после 06.03 и 08.03, т.е. през седмица   bouquet

Аз съм си иначе от Стара Загора
Виж целия пост
# 541
Искам да изразя мнението си и моля,че ме ОСЪЖДАЙТЕ
по повод поста на rony_princess....да ти е живо и здраво бебчето и скоро да си го прибереш,НО не мислиш ли,че е малко неуместно да се появиш накрая на бременността си без ние да знаем нищо за теб и да ни плашиш с историята си.
Осъзнаваш ли,че сме на финала и емоциите  се влияят от всичко???
Виж целия пост
# 542
Здравейте Simple Smile И аз да се включа ..
Колебая се между козметиката на Бюбхен и Хип, но май ще заложа на първото. Крем за подсичане  - Судокрем.
Хвалят ми много и Павловичата мас - някой има ли наблюдения?
Виж целия пост
# 543
Момичета, ама съм разсеяна ... тук не съм се похвалила - на 14.02.2014г със спешно секцио се роди малкия Калоян 3600 52см. От два дни сме си вкъщи и се учим как да се гледаме  Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Бравооо! С перфектни мерки е, да ти е жив и здрав!!!  smile3501
Виж целия пост
# 545
Честито на новата мама Simple Smile Де е жив и здрав и много да ви радва  newsm51
Виж целия пост
# 546
Честито и на jiji82   bouquet Да  е жив и здрав и много да ви радва малкия юнак smile3504
Виж целия пост
# 547
Честито да е много, много  здраво
Виж целия пост
# 548
 Честито на новата мама!!! Де е жив и здрав и много да ви радва   Hands Clap newsm51
Виж целия пост
# 549
морско момиче, никой не е застрахован и не виждам нищо лошо всеки да разкаже историята около своето раждане. Едни раждат лесно, бързо и леко, други не толкова. Ти се настрой, че твоето раждане ще мине леко, без да се влияеш от разкази и новини  Wink
Виж целия пост
# 550
Здравейте,май ще изпишем темата преди да започне бебевалежа.... Simple Smile аз почти съм готова с покупките и на мен ми остана козметиката за купуване,за сега не ззнам към какво да се ориенирам,но май като за начало ще е към по-еевтините марки ама като отида да купувам може и друго да ме изтрещи Simple Smile 
Да ви кажа в последно време май всички са се наговорили да ми разказват само лоши случаи за раждания и неприятни случки,а аз БЯХ ТОЛКОВА ПОЛОЖИЕЛНО НАСТРОЕНА ЗА РАЖДАНЕТО! Как ще се оттърся не знам,2-3 нощи не мога да спя спокойно...
Виж целия пост
# 551
kiksi007, това хич не е полезно за теб. Аз бях забранила да ми разказват гадни истории. В крайна сметка всички ще те разберат, като им обясниш че не искаш да ги слушаш точно сега в твоето положение. Една единствена майка беше родила супер гладко и я карах всеки път да ми разказва кое след кое следва и какво е чувството. Настроих се положително, беше ми празник, че най-сетне отивам да раждам, наистина първото ми раждане мина супер. Надявам се и сега да е така. Опитвам се да си мисля и да се настройвам как ще си гушна бебето. Пък вече Божа работа...
Виж целия пост
# 552
Привет мацки,

Аз съм забранила на който и да е около мен да ми обяснява в детайли процесите, защото зная че така или иначе всичко е строго индивидуално. Включително на майка ми забраних да ми пълни главата с разни бабини деветини и суеверия от сорта: Да не се казва на родителите, когато жената влиза да ражда", "Да не си подстригвам косата", бла, бла...
За сега съм сложила розовите очила и гледам да не мисля много за раждането, защото така или иначе ще се случи и ако отидем позитивно настроени и за нас ще е по-добре Simple Smile
Иначе се заредих с позитивизъм и днес като бях на тонове в родилното отделение, в болницата в която ще раждам. Акушерката беше много любезна и ми отговаряше на всички безумни въпроси, които й задавах, всички бяха много добронамерени и учтиви. Даже като чух току-що роденото бебче да плаче /а те тъкмо го извеждаха от родилна зала/, малката в корема ми си засили пулса Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Момичета мислете положително и не се притеснявайте. И аз като вас само четях истории и се притеснявах за всичко - клизма, катетър, упойка. Мислех си колко ли е страшно, колко ли боли?! Като дойде моментът забравяш всичко - няма нищо страшно, не се притеснявайте.
Стели, ти къде ще раждаш?
Виж целия пост
# 554
Аз ще раждам във Вита в Сф Simple Smile
Даже вече нямам търпение, но май има още много време до тогава - за сега няма признаци, а и не съм още дори влязла в 9тия месец.
Jiji - на теб успешно гледане на малкото бебоче, да ти е много здраво и да те оставя от време на време поне да си почиваш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия