Очакваме с копнеж, Мартенски бебевалеж!

  • 44 493
  • 775
# 570
Hope4everton,
Аз имах абсолютно същите питания относно направление, обменна карта, също ще раждам в частна болница и при това при лекарката която ме следи Simple Smile
Сега всеки петък съм на тонове и ходя при лекарката само да ги погледне, без прегледи.
За това се бях притеснила кога и как ще взема тези документи.
Лекарката ми каза, че тези документи при приема не й трябват, защото всъщност тя ще ме приеме, а тя има историята на бременността в картона ми от ЖК. Също и направление ми каза, че не ми трябва, защото при тях раждането се води "спешен прием" - не знам каква е връзката точно Simple Smile
Общо взето ми казаха да си нося всички изследвания - последните актуални за ПКК, секрети, както и кръвна група, Васерман, австралийски антиген и СПИН.
Препоръчвам ти да я питаш за всеки случай като отидеш в средата на март или да й звъннеш за твое успокоение.
Виж целия пост
# 571
Hope4Everton, на мен направлението за болницата ми го даде лекаря наблюдаващ ЖК още в петък на 21,02, а за обменната карта каза, че ще изчакаме още 2 седмици тъй като моят калпазанин последните 2 седмици е в седалищно положение. Не ме е питал къде ще раждам. С първата бременност пак там мисля че около 2 седмици преди термина ми дадоха документите. Аз съм с термин 25 март.
Виж целия пост
# 572
Питам, защото лекарката, която ми наблюдава бременността миналия месец ме сюрпризира, че не поема ангажимент за естествено, тъй като нощем като я викнели не можела да смогва и т.н. и ако се случи да е дежурна или е през деня само тогава мога да разчитам..тя е началник на АГ отделението и имала доверие на всички от екипа си, да не съм се притеснявала и аз  newsm78


Виж целия пост
# 573
Това с избора на лекар/екип за раждането повечето от нас го правим уж да сме по-сигурни и спокойни, че ще ни обърнат внимание, обаче тази схема все повече ми прилича на "капан" Sad Дай д направим секцио, щото на лекаря не му бил удобен момента за естествено раждане  Tired Момичета, много ми е тъжно, че почти всички родилки минават под ножа! Разбира се, че в много случаи има наложителни причини за това, но адски ме дразни факта, че масово се практикува секцио, за удобство на доктора  Crossing Arms
Виж целия пост
# 574
Това с избора на лекар/екип за раждането повечето от нас го правим уж да сме по-сигурни и спокойни, че ще ни обърнат внимание, обаче тази схема все повече ми прилича на "капан" Sad Дай д направим секцио, щото на лекаря не му бил удобен момента за естествено раждане  Tired Момичета, много ми е тъжно, че почти всички родилки минават под ножа! Разбира се, че в много случаи има наложителни причини за това, но адски ме дразни факта, че масово се практикува секцио, за удобство на доктора  Crossing Arms

Подкрепям!!!
А аз съм решила твърдо да бъде нормално, ако разбира се няма индикации за секцио
Виж целия пост
# 575
Аз ще раждам също в частна (Токуда) и лекарката, която ме следи по ЖК (моя си лекар е само на частен прием също в болницата) ми даде обменната карта още преди месец сигурно, а направлението за хоспитализация преди седмица, термина ми е на 14 март, като каза, че няма проблем и без обменната карта, понеже ще раждам там и ме има в системата. Тъй че не се притеснявайте, ако още не са ви ги издали Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Здравейте, момичета  Hug
Да се отчета, че скоро не съм  Mr. Green Общо взето вече направо не издържам и имам чувството, че никога няма да родя. Всеки ден почти ме боли корема ниско долу ме срязва. Контракции си имам най-редовно, само че детето не излиза. Знам, че имам още 2 седмици, но вече нямам търпение. В петък бях на запис. Докторката изглеждаше убедена, че до часа ми другата седмица ще съм родила. Каза, че имам сериозни контракции и т.н. но аз нямам чувството, че ще раждам. Бях си решила да е вчера, докато моят е почивка ама не слуша това дете от сега  Laughing  Нямам търпение да се похваля вече. Хубав ден!   bouquet
Виж целия пост
# 577
Мариса, тя и Йо така писа онзи ден, че няма никакви признаци на раждане и че мисли, че ще преноси, но на следващат сутрин се похвали във Фейса  Wink

Аз днес съм на консултация, надявам се да ми кажат, че бебето се е наместило в най-добрата позиция и общо взето съм в очакване като теб да се почва Simple Smile
Виж целия пост
# 578
Здравейте, момичета  Hug
Да се отчета, че скоро не съм  Mr. Green Общо взето вече направо не издържам и имам чувството, че никога няма да родя. Всеки ден почти ме боли корема ниско долу ме срязва. Контракции си имам най-редовно, само че детето не излиза. Знам, че имам още 2 седмици, но вече нямам търпение. В петък бях на запис. Докторката изглеждаше убедена, че до часа ми другата седмица ще съм родила. Каза, че имам сериозни контракции и т.н. но аз нямам чувството, че ще раждам. Бях си решила да е вчера, докато моят е почивка ама не слуша това дете от сега  Laughing  Нямам търпение да се похваля вече. Хубав ден!   bouquet

Пожелавам ти да е по-скоро, да мине всичко много леко и на финала един здрав бебок  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 579
Благодаря, момичета  Hug
Дано се похвалим скоро с много здрави и розови бебчета  stork-boy Вече сънувам всяка нощ, че си държа детенцето в ръце. Нямам търпение. И въпреки всичко умирам от страх, но какво да се прави  Crazy
Виж целия пост
# 580
 И аз съм под напрежение вече, терминът ми е на 1-ви март и като гледам, че вече всеки дени има бебчета и все чакам и аз. От една страна си мисля - нека си поспя още малко, от друга ми омръзна да се чудя сега какво ме боли и ще раждам ли. А най ме е страх да не пренося и да се наложи влизане в болница предварително, ама каквото е писано това ще стане.
 Много ме дразни, че постоянно ми звънят да ме питат по телефона какво става или някой ако ме срещне по улицата и почва - ама айде какво чака няма ли да излиза?
 Пожелавам успех и леко раждане на всички предстоящи раждания!
Виж целия пост
# 581
оффф да това е много изнервящо! На мен вчера ми звъняха 4 колежки да питат къде съм и да не съм родила само защото една друга преди това ми звъняла и аз не съм си вдигнала телефона и видиш ли звъннала на всички да каже, че раждам  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out И като и се обадих ми вика: "Абе не ме хвърляй така в тревоги!" Все едно тя ми е приоритет някакъв за раждането! Нямам думи. Никак не обичам такива изцепки!  Crossing Arms
Онзи ден имах зададен въпрос от една колежка, който беше следния: "Ние може ли да дойдем на изписването?" Даааа може 10 човека освен роднините! Само до тях ще ми е. Добре, че едната е раждала и веднага вика да бе да точно тогава ще я притесняваме...  Аз ли съм лоша или наистина не е нормално?  newsm78
Виж целия пост
# 582
zdraveite mami,moite martenski kukli se rodixa onzi den v 31sedm. sega sme v koviozi stiskaite palci vsi4ko da e nared.imam mnogo ostanali fraksiparin-sadorazrejda6ti injekcii,nqkoi ako polzva moga da gi dam na po 2lv. injekciqtA
Честито на новата мама!!! Да са живи и здрави малките куклички и бързо да се приберете у дома. smile3504
Виж целия пост
# 583
Това с избора на лекар/екип за раждането повечето от нас го правим уж да сме по-сигурни и спокойни, че ще ни обърнат внимание, обаче тази схема все повече ми прилича на "капан" Sad Дай д направим секцио, щото на лекаря не му бил удобен момента за естествено раждане  Tired Момичета, много ми е тъжно, че почти всички родилки минават под ножа! Разбира се, че в много случаи има наложителни причини за това, но адски ме дразни факта, че масово се практикува секцио, за удобство на доктора  Crossing Arms

Подкрепям!!!
А аз съм решила твърдо да бъде нормално, ако разбира се няма индикации за секцио
Тук и аз подкрепям!!! Моето усещане е същото. Аз също уж вървя за нормално, но и моята докторка ми спомена мин.месец, че си е намислила отпуск от 8 до 15 март. Сега съм в очакване, в случай че наближи периода й за отпуск, да не "прецени" набързо, че съм за секцио...Нямам им вяра въобще, всичко е бизнес и толкова! Гледат ни като шепа пари, хуманното е някъде в небесата, мираж! Sad А иначе и при мен е така, като не вдигна тел.на един човек, след това почват да валят тел. един след друг.. Crazy
Виж целия пост
# 584
Silveto, чакам с нетърпени да споделиш как мина при срещата ти с педиатъра, харесахте ли се и как притече разговора. Благодаря ти. Аз още не съм избрала. Утре сутрин ще отида до София мед.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия