Майчин дом за мен е най- доброто място за раждане и воден на консултация, личо аз се чувствах спокойна и сигурна
Ако трети път раждам, пак същото място ще избера 
Лека бременност и успешен финал със здрави бебчета желая на всички
Майчин дом за мен е най- доброто място за раждане и воден на консултация, личо аз се чувствах спокойна и сигурна
Ако трети път раждам, пак същото място ще избера 
След 2 дни ще питам и нея, но все пак бих се радвала на отговори, за да съм подготвена. Благодаря!
В смисъл ако тя ти е казала ми се струва, че трябва да ти е обяснила как ще се процедира. А и сега се стреснах дали и мойта няма да излезе отпуск по някое време и как мога и аз да разбера....
За раждането - споделих в отчетната за Юлките, ако на някой му е интересно да види последните ми писания.Препоръчани теми