Пейпал - помощ - 10-та тема

  • 63 971
  • 751
# 75
Защо да не става ?
Аз досега съм платила над 50 неща през ПейПал, нямало е проблем.
Мислех си че проблемът е нещо с ПП, тъй като упорито ми отказва да пусна каквото и да е обява в ибей. Говорих няколко пъти със съпорта, обаче като че ли и те не могат да разбрерат къде е проблема. Рових, четох, питах - накрая пак нищо. Не мога да пусна обява !
Виж целия пост
# 76
Здравейте!
Имам карта MasterCard (paypass) на ЦКБ, с която е верифициран акаунта ми в PayPal, имам пари в акаунта си и искам да ги изтегля от PayPal акаунта си в тази карта, но като кликна на „Withdraw funds to your card“ ми изписва „To withdraw funds from your PayPal account to a credit, debit, or prepaid card, add a card with a Visa logo“. Нямам друг избор освен VisaCard.
И така, какъв е начина да си изтегля парите без да правя нова карта Visa, След като PayPal работят с MasterCard.
П.п. Въпросната карта съм я използвалa за разплащане в някои сайтове през PayPal без никакъв проблем. Оказва се, че мога да тегля от нея чрез PayPal, но не мога да вкарам в нея чрез PayPal.
Виж целия пост
# 77
Здравейте!
Нов съм във форума.
Четох много от темите за плащания към други сайтове.
Опитах да намеря информация как се процедира с ПП при изминали над 45 дни от датата на плащането, като пристигналата поръчка е дефектна.
Ако има линк за помощ, благодаря предварително.
А случая е, че от ТиниДийл получих неработещ телефон и докато си кореспондирах с тях са изтекли регламентираните от ПП 45 дни за рекламация.
Моля за някакви идеи.
Виж целия пост
# 78
Здравейте!
Имам карта MasterCard (paypass) на ЦКБ, с която е верифициран акаунта ми в PayPal, имам пари в акаунта си и искам да ги изтегля от PayPal акаунта си в тази карта, но като кликна на „Withdraw funds to your card“ ми изписва „To withdraw funds from your PayPal account to a credit, debit, or prepaid card, add a card with a Visa logo“. Нямам друг избор освен VisaCard.
И така, какъв е начина да си изтегля парите без да правя нова карта Visa, След като PayPal работят с MasterCard.
П.п. Въпросната карта съм я използвалa за разплащане в някои сайтове през PayPal без никакъв проблем. Оказва се, че мога да тегля от нея чрез PayPal, но не мога да вкарам в нея чрез PayPal.

Да, за България става само с Виза.

Здравейте!
Нов съм във форума.
Четох много от темите за плащания към други сайтове.
Опитах да намеря информация как се процедира с ПП при изминали над 45 дни от датата на плащането, като пристигналата поръчка е дефектна.
Ако има линк за помощ, благодаря предварително.
А случая е, че от ТиниДийл получих неработещ телефон и докато си кореспондирах с тях са изтекли регламентираните от ПП 45 дни за рекламация.
Моля за някакви идеи.

Пишеш на сайта и се опитваш да се разбереш с тях за замяна.
Виж целия пост
# 79
а как става самото плащане с пей пала , директно от картата  която е въведена ли си ги дърпа паричките или трябва да се обаждам в банката да ги преведат те на моя акаунт ли как?тъй като си направих регистрация верифицирах си картата и всичко както трябвя, но все още не съм плащал още нищо през пей пал
Виж целия пост
# 80
а как става самото плащане с пей пала , директно от картата  която е въведена ли си ги дърпа паричките или трябва да се обаждам в банката да ги преведат те на моя акаунт ли как?тъй като си направих регистрация верифицирах си картата и всичко както трябвя, но все още не съм плащал още нищо през пей пал

Не трябва да се обаждате на никого.
Щом картата е регистрирана в акаунта, автоматично става.
Виж целия пост
# 81
Искам да попитам виртуалните карти може ли да се регистрират в Пейпал,защото ми дава,че не се получава да се обърна към банката?!
Благодаря!


Всъщност да обясня първо изтрих една стара карта и след това се опитах да добавя виртуалната карта,но не мога!Да не би да трябва да направя нов пейпал акаунт?!
Виж целия пост
# 82
Сложете малко пари в тази виртуална карта и би трябвало да стане.
Виж целия пост
# 83
Т.е.ако имам пари във виртуалната карта на ДСК мога да я регистрирам в Paypal,така ли?
Виж целия пост
# 84
Благодаря, Алекс!  bouquet
Аз имам само някакви стотинки в нея! Ще пробвам да прехвърля пари да видя дали ще се получи!

Получи се,благодаря още един път!  bouquet

Алекс,още 1 въпрос. На мен ми излиза,че е верифицирана
Account Type: Personal  UpgradeStatus: Verified
А картата ми е нова от няколко дни!
Виж целия пост
# 85
Здравейте искам да си поръчам едни обувки но в сайта цената е в евро и не видях опция да избирам валутата а моята карта е в долари.Но има опция за плащане чрез PayPal и не знам дали чрез пейпал мога да си заредя сумата в картата в долари и чрез пейпал да платя в евро.
Виж целия пост
# 86
Благодаря, Алекс!  bouquet
Аз имам само някакви стотинки в нея! Ще пробвам да прехвърля пари да видя дали ще се получи!

Получи се,благодаря още един път!  bouquet

Алекс,още 1 въпрос. На мен ми излиза,че е верифицирана
Account Type: Personal  UpgradeStatus: Verified
А картата ми е нова от няколко дни!

Да, но сте имали предишна карта, която е била верифицирана.

Здравейте искам да си поръчам едни обувки но в сайта цената е в евро и не видях опция да избирам валутата а моята карта е в долари.Но има опция за плащане чрез PayPal и не знам дали чрез пейпал мога да си заредя сумата в картата в долари и чрез пейпал да платя в евро.

Няма никакво значение в каква валута е картата - може и в монголски тугрици да е - превалутира се автоматично. Няма нужда да зареждате каквото и да било.

Виж целия пост
# 87
Да имала съм предишна карта,която е била верифицирана,но я изтрих,защото я смених и сложих виртуалната. Значи да разбирам,че новата е верифицирана?!
Виж целия пост
# 88
Да имала съм предишна карта,която е била верифицирана,но я изтрих,защото я смених и сложих виртуалната. Значи да разбирам,че новата е верифицирана?!

Щом пише Verified, значи е верифицирана.
Виж целия пост
# 89
Имам два въпроса.Фамилията ми се различава от фамилията,изписана на картата. ДСК от 8 години не желаят да приемат факта, че съм се омъжила и съм сменила фамилията си.Два пъти съм носила свидетелство за брак и многократно съм им давала личната си карта, всеки път им правя забележка, но те продължават да ми издават и подновяват карти със старата фамилия.Сега как да се регистрирам в ПП-с фамилията изписана на картата или с тази,която съм в действителност.
Втори въпрос-адреса при регистрация моя ли трябва да е или на превозвача, при който ще отиват пратките?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия